Autor: Salme

DMT trenn 17.11.18

Tuleval laupäeval, 17.11, ei toimu DMT trenni. Batuuditreeningud
toimuvad tavalistel aegadel.

FinCup 2018

Sildid , ,

Võistlused Soomes 3.-4. november

3.-4. novembril toimus Soomes Espoos esimene rahvusvaheline turniir FinCup, kus ka meie osalesime. Võistlejaid oli umbes 130 Soomest, Eestist, Lätist, Prantsusmaalt ja Portugalist.
Võistlustel kõige edukam oli SK KATI sportlane Merlin Klemm, kes võitis individuaal võistluse batuudil ning DMT võistluse vanusegrupis U14.
Karl Oskar Vedler (SK BG) võitis kuldmedali DMT võistluses vanusegrupis U16.
Hõbemedalid võitsid Krete Kaasik (SK KATI) Open Ladies batuudi võistlusel, Berit Lepp (SK KATI) U10 batuudi võistlusel ja Arabel Pedoson (SK BG) U10 DMT võistlusel.
Lisaks jõudsid veel finaali: Kaisa Wirth (SK KATI) U12 batuudi võistlusel, Aaron Karu (SK BG) U10 DMT võistlusel ja Kristin Arabella Oja (SK BG) U10 DMT võistlusel. Lõppkohad vastavalt 5., 7. ja 4.
Väga tubli võistluse tegid kõik noored.

Aitäh kõigile, kes aitasid kaasa!

FinCup 2018

Batuut

U10
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

U12
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)

U14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)

Täiskasvanud
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

 

DMT

U10
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Arabel Pedoson (II finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Kristin Arabella Oja (I finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (I finaal)
Aaron Karu (II finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

U14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (I finaal)
Merlin Klemm (II finaal)

U16
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (I finaal)

Sildid , ,

Twisteri talveturniir batuudihüpetes

27.-28. oktoobril toimus Paides hooaja avavõistlusena Twisteri talveturniir batuudihüpetes. Meie klubi esindas 16 sportlast, kellest poodiumile pääsesid Andreas Truija (3. koht lasteklass A individuaalhüpetes), Marianne Tabas (3. koht noorteklassi individuaalhüpetes), Keitlyn-Merit Sepp (3. koht juunioriklassi individuaalhüpetes ja 2. koht koos Merlin Klemmiga (SK Kati) juunioriklassi sünkroonhüpetes), Karl Valter Oja (2. koht juunioriklassi individuaalhüpetes) ja Sten Püvi (3. koht juunioriklassi individuaalhüpetes). Lisaks kindlustasid endale koha finaalis lasteklass A arvestuses Rafael Karu ja Bruno Rõzov.

Twisteri talveturniir 2018

Sildid , , ,

Twisteri talveturniir 2018

Individuaalhüpped

Lasteklass B
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Lisandra Kulp (I katse)
Lisandra Kulp (II katse)

Ronald Sikk (II katse)

Lasteklass A
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Bruno Rõzov (II katse)
Bruno Rõzov (finaal)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Noorteklass
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass B
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (I katse)
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (II katse)

Lasteklass A
Keilika Meos & Brigitta Seire (I katse)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (II katse)

Sildid , , ,

Trennid 03.11.18

Tuleval laupäeval, 03.11, ei toimu DMT trenni.

Lisaks toimuvad Andy ja Randy rühmade treeningud koos 14:00-16:00.

Treeningud koolivaheajal

Algaval koolivaheajal toimuvad nädala sees kõik treeningud tavapärastel
aegadel. 27.10 ei toimu ühtegi treeningut, kuna Visa hallis toimuvad
võistlused.

DMT treeningud

Järgmised kaks laupäeva (06.10 ja 13.10) ei toimu DMT treeninguid.
Järgmine DMT treening toimub 20.10.

Top