Autor: Salme

Selle aasta viimased treeningud ja linnalaager

16.12 ei toimu ühtegi treeningut, kuna osaleme võistlustel Tallinnas.

Selle aasta viimased treeningud toimuvad 22. detsembril. Peale seda on tavapäraste treeningutega paus kuni 9. jaanuarini.

Uue aasta alguses toimub traditsiooniline linnalaager – 4.-6. jaanuar. Linnalaagris toimub 2 hüppamise trenni päevas, lapsed toituvad ja ööbivad kodus. Lisaks teeme ka üldfüüsilise ja koreograafia trenne ning toome kohale täispuhutava “augu” uute elementide õppimiseks. Laagrist osalemisest/mitte osalemisest teatada hiljemalt 20. detsembriks.

Laagri hind on BG klubi lastele 15 €; väljaspoolt klubi osalejatele 30€.

Laagrisse on tulijaid ka väljaspool Tartut. Palun andke märku, kes saab ja soovib majutada. Majutaja ei pea ise laagri maksu tasuma.

Noorte MM 2017

Sildid

EKV 2017 & Tartu MV 2017

Sildid

Noorte MM 2017

Individuaal

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)

 

Sünkroon

Hanna Samelselg & Triinu Jõesaar
Merlin Klemm & Keitlyn-Merit Sepp
Kaarel Räisa & Karl Oskar Vedler

 

DMT

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)

Sildid

Eesti Karikavõistlused batuudihüpetes

Miniklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Kristin Arabella Oja (finaal)
Sofia Laaniste (I katse)
Sofia Laaniste (II katse)
Sofia Laaniste (finaal)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Merilin Viiklaid (finaal)
Merit Malinin (I katse)
Merit Malinin (II katse)
Merit Malinin (finaal)
Meelia Neido (I katse)
Meelia Neido (II katse)
Sonja Kralla (I katse)
Sonja Kralla (II katse)
Marie Kruusa (II katse)

Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Caius Priit Riisalu (finaal)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Rasmus Blok (finaal)
Erik Kruusa (I katse)
Erik Kruusa (II katse)
Erik Kruusa (finaal)
Alan Richard Itse (I katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Alan Richard Itse (finaal)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Bruno Rõzov (finaal)
Ralf Kivirüüt (I katse)
Ralf Kivirüüt (II katse)
Ralf Kivirüüt (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Rasmus Rannik (I katse)
Rasmus Rannik (II katse)

Lasteklass
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Greete-Getriin Osolin (finaal)
Saara Martoja (I katse)
Lenne Mats (I katse)
Lenne Mats (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)

Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Arseni Tšurdaljov (finaal)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Kert Märten Kedelauk (finaal)
Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Kaspar Ivanov (finaal)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)
Aadu Tordik (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)

Noorteklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Hanna Rea Err (I katse)
Hanna Rea Err (II katse)
Hanna Rea Err (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Ester Nugis (finaal)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)
Karolina Anvelt (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Aiki Suits (I katse)
Aiki Suits (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Valtteri Jalava (I katse)
Valtteri Jalava (II katse)
Valtteri Jalava (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (finaal)
Robert Ranta (I katse)
Robert Ranta (II katse)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Maris Kortel (I katse)
Maris Kortel (II katse)
Maris Kortel (finaal)
Kristel Rjabov (I katse)
Kristel Rjabov (II katse)
Kristel Rjabov (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

Sildid

VIII Tartu Meistrivõistlused

Individuaal

Konnahüpped
Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Ardo Johannes Abel (I katse)
Ardo Johannes Abel (II katse)
Richard Karro (I katse)
Richard Karro (II katse)
Carmen Kikkas (I katse)
Carmen Kikkas (II katse)
Sebastian Holm (I katse)
Sebastian Holm (II katse)
Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)
Joonatan Sepp (I katse)
Joonatan Sepp (II katse)
Lisandra Härm (I katse)
Kristiina Sütt (I katse)

Lasteklass B
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Maikel Liiva (I katse)
Maikel Liiva (II katse)
Patrik Uleksin (I katse)
Patrik Uleksin (II katse)
Mihkel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva (II katse)
Hardi Andero Jens (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Andre Mikk Abel (I katse)
Andre Mikk Abel (II katse)

 

Sünkroon

Miniklass
Arabel Pedoson & Berit Lepp (I katse)
Arabel Pedoson & Berit Lepp (II katse)
Merilin Viiklaid & Meelia Neido (I katse)
Merilin Viiklaid & Meelia Neido (II katse)
Sonja Kralla & Loore Laurimäe (I katse)
Sonja Kralla & Loore Laurimäe (II katse)

Rasmus Blok & Ralf Kivirüüt (I katse)
Rasmus Blok & Ralf Kivirüüt (II katse)
Alan Richard Itse & Rasmus Rannik (I katse)
Alan Richard Itse & Rasmus Rannik (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Lasteklass B
Marii Heleen Jõgiste & Anneli Oro (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Anneli Oro (II katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (I katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (II katse)
Teele Viilup & Birgit Sõrmus (I katse)
Teele Viilup & Birgit Sõrmus (II katse)
Annabel Veldre & Alissa Ivanova (I katse)
Annabel Veldre & Alissa Ivanova (II katse)
Indra Jalakas & Ingeri Jalakas (I katse)
Indra Jalakas & Ingeri Jalakas (II katse)
Marta Udu & Elinor Martin (I katse)
Marta Udu & Elinor Martin (II katse)
Helena-Liis Henning & Pille-Riin Perv (I katse)
Helena-Liis Henning & Pille-Riin Perv (II katse)

Mihkel Liiva & Maikel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva & Maikel Liiva (II katse)
Bruno Rõzov & Karel Mändar (I katse)
Bruno Rõzov & Karel Mändar (II katse)

Lasteklass A
Emili Heinaste & Saara Martoja (I katse)
Emili Heinaste & Saara Martoja (II katse)
Greete-Getriin Osolin & Kaisa Wirth (I katse)
Greete-Getriin Osolin & Kaisa Wirth (II katse)
Hanna Samelselg & Triinu Jõesaar (I katse)
Hanna Samelselg & Triinu Jõesaar (II katse)
Kerti Järg & Katarina Elling (I katse)
Kerti Järg & Katarina Elling (II katse)
Lenne Mats & Sofia Laaniste (I katse)
Lenne Mats & Sofia Laaniste (II katse)

Kaspar Ivanov & Andreas Truija (I katse)
Kaspar Ivanov & Andreas Truija (II katse)
Aadu Tordik & Arseni Tšurdaljov (II katse)

Noorteklass
Elis Kraav & Karolina Anvelt (I katse)
Elis Kraav & Karolina Anvelt (II katse)
Mirjam Kärk & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Mirjam Kärk & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Ester Nugis & Eliise Tael (I katse)
er Nugis & Eliise Tael (II katse)

Karl Valter Oja & Martin Gross (I katse)
Karl Valter Oja & Martin Gross (II katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (I katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (II katse)
Riko Blok & Valtteri Jalava (I katse)
Riko Blok & Valtteri Jalava (II katse)
Kert Märten Kedelauk & Robert Ranta (I katse)
Kert Märten Kedelauk & Robert Ranta (II katse)

Juunioriklass
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (I katse)
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (II katse)
Kristel Rjabov & Maris Kortel (I katse)
Kristel Rjabov & Maris Kortel (II katse)
Helena Samelselg & Karoline Lindpere (I katse)
Helena Samelselg & Karoline Lindpere (II katse)

Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (II katse)

Sildid

Muudatused treeningaegades järgmisel nädalal

Järgmisel laupäeval (18.11) ei toimu DMT trenni ja rühmade Andy, Randy treeningud on koos  14:00-16:00.

Võistlused Lätis 27.-28.10

27.-28. oktoobril toimusid Lätis võistlused, kus meie klubi esindasid Arabel Pedoson (batuudil teine ja DMT-l esimene koht), Kristin Arabella Oja (batuudil kaheksas ja DMT-l teine koht), Keilika Meos (batuudil ja DMT-l üheksas koht), Kaarel Räisa (batuudil teine ja DMT-l esimene koht) ja Karl Oskar Vedler (batuudil ja DMT-l esimene koht). Kõik võistlejad olid väga tublid!

Läti MV 2017

Batuut

Sündinud 2009-2010
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

Sündinud 2007-2008
Kaisa Wirth (II katse)

Kaspar Ivanov (II katse)

Sündinud 2005-2006
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)

Sündinud 2003-2004
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)

Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

Sündinud 2001-2002
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Täiskasvanud
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

DMT

Sündinud 2009-2010
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

Sündinud 2005-2006
Keilika Meos (I katse)

Sündinud 2003-2004
Merlin Klemm (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Kaarel Räisa (II katse)

Sündinud 2001-2002
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Sündinud 1996-2000
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)

 

Sildid

Läti MV 2017

Sildid
Top