Treeningud 14.11

Järgmisel laupäeval, 14.11, ei toimu ühtegi treeningut, kuna Variku spordihoones on sulgpalli võistlused.

Eesti Meistrivõistlused topelt-trampetihüpetes 2020

Lasteklass

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Ode Zolgo (I katse)
Ode Zolgo (II katse)

Gerty Sulakatko (I katse)
Gerty Sulakatko (II katse)

Mariel Aaviku (I katse)
Mariel Aaviku (II katse)

Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)

Jelizaveta Tsaljuk (I katse)
Jelizaveta Tsaljuk (II katse)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)

Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)

 

Noorteklass

Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)

Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)

Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)

Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

 

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)

Uku Zolgo (I katse)
Uku Zolgo (II katse)

Tristan Mäesepp (I katse)

 

Juunioriklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)

Hanna Samelselg (II katse)

Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

Trapsi turniir batuudi- ja sünkroonhüpetes

Batuudihüpped

Lasteklass B

Jelizaveta Tsaljuk (I katse)
Jelizaveta Tsaljuk (II katse)

 

Maksimiljan Šlegel (I katse)
Maksimiljan Šlegel (II katse)

 

Miniklass

Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)

 

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)

 

Lasteklass A

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Kaisa Joala (finaal)

Gerty Sulakatko (I katse)
Gerty Sulakatko (II katse)

Mariel Aaviku (I katse)
Mariel Aaviku (II katse)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Robin Truija (finaal)

 

Noorteklass

Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Tuule Mai Metsoja (finaal)

Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Merleen Aaviku (finaal)

Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)

 

Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Karel Mändar (finaal)

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)

Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)

 

Juunioriklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

 

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass A

Kaisa Joala & Arabel Pedoson (I katse)
Kaisa Joala & Arabel Pedoson (II katse)

Mariel Aaviku & Ode Zolgo (II katse)

 

Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Robin Truija & Jakob Tikerpalu (I katse)
Robin Truija & Jakob Tikerpalu (II katse)

 

Noorteklass

Tuule Mai Metsoja & Merleen Aaviku (I katse)
Tuule Mai Metsoja & Merleen Aaviku (II katse)

Marianne Tabas & Brigitta Seire (I katse)
Marianne Tabas & Brigitta Seire (II katse)

Gerty Sulakatko & Kadri Kamja (II katse)

 

Andreas Truija & Tristan Mäesepp (I katse)
Andreas Truija & Tristan Mäesepp (II katse)

 

Juunioriklass

Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (II katse)

 

Karl Valter Oja & Sten Püvi (I katse)
Karl Valter Oja & Sten Püvi (II katse)

Eesti MV topelt-trampetihüpetes & Trapsi turniir batuudi- ja sünkroonhüpetes

31.10.2020 toimusid Põlvas II Eesti Meistrivõistlused topelt-trampetihüpetes ning Trapsi turniir batuudi- ja sünkroonhüpetes. Edukaimad sportlased läksid koju kolme medaliga – need olid Arabel Pedoson (3 kulda), Rafael Karu (kuld, hõbe, pronks), Keitlyn-Merit Sepp (2 kulda, hõbe), Merlin Klemm (kuld, 2 hõbedat), Sten Püvi (2 kulda, hõbe).
Kõigepealt Eesti Meistrivõistlused – BGst osales võistlusel 19 võistlejat. Võimalikust 18st medalist toodi meile jälle pooled ehk 9 medalit ning 6 võimalikust Eesti Meistri tiitlist toodi 3 meile.
Eesti Meistrid topelt-trampetihüpetes 2020:
Arabel Pedoson – Lasteklass
Keitlyn-Merit Sepp – Juunioriklass
Sten Püvi – Juunioriklass
Teised medalistid:
Rafael Karu – II koht Lasteklass
Aaron Karu – III koht Lasteklass
Merleen Aaviku – III koht Noorteklass
Andreas Truija – II koht Noorteklass
Merlin Klemm – II koht Juunioriklass
Hanna Samelselg – III koht Juunioriklass.

Võistlus jätkus batuudi- ja sünkroonhüpetega Trapsi turniiri raames.
Batuudihüpetes saadi varasemale saagile lisaks veel:
Miniklass – I koht – Jakob Tikerpalu
Lasteklass B – II koht – Maksimeljan Šlegel
Lasteklass A – I koht – Arabel Pedoson
Lasteklass A – III koht – Rafael Karu
Noorteklass – III koht – Tuule Mai Metsoja
Noorteklass – III koht – Karel Mändar
Juunioriklass – II koht – Keitlyn-Merit Sepp
Juunioriklass – III koht – Merlin Klemm
Juunioriklass – I koht – Sten Püvi
Juunioriklass – II koht Karl Valter Oja.

Tihe rebimine toimus ka sünkroonhüpetes, kus saavutasime järgmised auhinnalised kohad:
Lasteklass A – Arabel Pedoson-Kaisa Joala (SK Traps) – I koht
Lasteklass A – Mariel Aaviku-Ode Zolgo (SK Traps) – II koht
Lasteklass A – Rafael Karu-Aaron Karu – I koht
Lasteklass A – Robin Truija-Jakob Tikerpalu – II koht
Juunioriklass – Keitlyn-Merit Sepp-Merlin Klemm – I koht
Juunioriklass – Sten Püvi-Karl Valter Oja – II koht.

Võistlemas oli meil ka üks konnahüppaja, kes oli väga tubli.
Aitäh korraldajatele ilusa võistluse eest, tänud lastevanematele ja kaasaelajatele.

Loodame uuesti kohtuda järgmistel võistlustel novembri lõpus Tartus.

Paide Meistrivõistlused batuudi- ja sünkroonhüpetes 2020

Batuudihüpped

Lasteklass B

Jelizaveta Tsaljuk (I katse)
Jelizaveta Tsaljuk (II katse)

Aleksandra Slegel (I katse)
Aleksandra Slegel (II katse)

Reelika Arro (I katse)
Reelika Arro (II katse)

 

Johannes Jõe (I katse)
Johannes Jõe (II katse)

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass A

Kaisa Joala & Arabel Pedoson (II katse)

Eva Ollisaar & Gerty Sulakatko (I katse)
Eva Ollisaar & Gerty Sulakatko (II katse)

Mariel Aaviku & Ode Zolgo (I katse)
Mariel Aaviku & Ode Zolgo (II katse)

 

Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Robin Truija & Steven Tagen (I katse)
Robin Truija & Steven Tagen (II katse)

 

 

Noorteklass

Tuule Mai Metsoja & Merleen Aaviku (I katse)
Tuule Mai Metsoja & Merleen Aaviku (II katse)

Mona Raasik & Brigitta Seire (I katse)
Mona Raasik & Brigitta Seire (II katse)

 

Andreas Truija & Tristan Mäesepp (I katse)
Andreas Truija & Tristan Mäesepp (II katse)

 

Juunioriklass

Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (II katse)

 

Karl Valter Oja & Sten Püvi (I katse)
Karl Valter Oja & Sten Püvi (II katse)

Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes 2020

Lasteklass

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Kaisa Joala (finaal)

Eva Ollisaar (I katse)
Eva Ollisaar (II katse)

Gerty Sulakatko (I katse)
Gerty Sulakatko (II katse)

Mariel Aaviku (I katse)
Mariel Aaviku (II katse)

Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)
Kaur Joala (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Robin Truija (finaal)

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)

Steven Tagen (I katse)
Steven Tagen (II katse)
Steven Tagen (finaal)

 

Noorteklass

Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Merleen Aaviku (finaal)

Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)

Mona Raasik (I katse)
Mona Raasik (II katse)

Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)

Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)

 

Juunioriklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)

Kaie Joala (I katse)
Kaie Joala (II katse)
Kaie Joala (finaal)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Kaspar Joala (finaal)