FinCup 2023

Batuut

U10
Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu (II katse)

Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)

Ken Lend (I katse)
Ken Lend (II katse)

 

U12
Kertu Pilvar (I katse)
Kertu Pilvar (II katse)

Kirtel Lend (I katse)
Kirtel Lend (II katse)

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)

 

U14
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)

Maris Valvas (I katse)
Maris Valvas (II katse)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)
Maksimeljan Šlegel (finaal)

 

Juunioriklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

 

Täiskasvanud
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

 

 

DMT

U10
Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu (II katse)
Saloome Tikerpalu (I finaal)
Saloome Tikerpalu (II finaal)

Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)
Tikva Tikerpalu (I finaal)
Tikva Tikerpalu (II finaal)

Ken Lend (I katse)
Ken Lend (II katse)
Ken Lend (I finaal)
Ken Lend (II finaal)

 

U12
Kirtel Lend (I katse)
Kirtel Lend (II katse)

Kertu Pilvar (I katse)
Kertu Pilvar (II katse)

 

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (I finaal)
Jakob Tikerpalu (II finaal)

 

U14
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Amanda Pintson (I finaal)
Amanda Pintson (II finaal)

Maris Valvas (I katse)
Maris Valvas (II katse)
Maris Valvas (I finaal)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (I finaal)
Rafael Karu (II finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (I finaal)
Aaron Karu (II finaal)

Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)
Maksimeljan Šlegel (I finaal)
Maksimeljan Šlegel (II finaal)

 

Juunioriklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Arabel Pedoson (II finaal)

 

Täiskasvanud
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (I finaal)

Frivolten Cup 2023

Batuudihüpped

U12

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)

Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)

 

U13-14

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

 

U15-16

Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Kaisa Joala (finaal) 

 

 

Topelt-trampetihüpped

U12

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)

 

U13-14

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Arabel Pedoson (II finaal)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (I finaal)
Rafael Karu (II finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (I finaal)
Aaron Karu (II finaal)

 

U15-16

Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)

XIII Paide Meistrivõistlused 2023

Batuudihüpped

Konnahüpe

Parker Pedoson (I katse)
Parker Pedoson (II katse)

Kenert Karus (I katse)
Kenert Karus (II katse)

Karolin Vessart (I katse)
Karolin Vessart (II katse)

Mia Lend (I katse)
Mia Lend (II katse)

Ariel Tikerpalu (I katse)
Ariel Tikerpalu (II katse)

 

Algajate klass

Kirtel Lend (I katse)
Kirtel Lend (II katse)

Reesi Kikka (I katse)
Reesi Kikka (II katse)

Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)

Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu (II katse)

Viktoria Mets (I katse)
Viktoria Mets (II katse)

 

Ken Lend (I katse)
Ken Lend (II katse)

 

Sünkroonhüpped

Algajate klass

Saloome Tikerpalu & Tikva Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu & Tikva Tikerpalu (II katse)

 

Lasteklass

Jakob Tikerpalu & Mattias Paul (I katse)
Jakob Tikerpalu & Mattias Paul (II katse)

 

 

XI Eesti Meistrivõistlused 2023

Batuudihüpped

Lasteklass

Viktoria Leontjeva (I katse)

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)

Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)

 

Noorteklass

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Amanda Pintson (finaal)

Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)

Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)

Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

Maris Valvas (I katse)
Maris Valvas (II katse)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)
Maksimeljan Šlegel (finaal)

 

Meistriklass

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (finaal)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (finaal)

 

 

Topelt-trampetihüpped

Lasteklass

Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)

 

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)

Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)

 

Noorteklass

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)

Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)

Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)

 

Meistriklass

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

Kaie Joala (I katse)
Kaie Joala (II katse)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

 

 

Cascais Beach Cup 2023

Batuudihüpped

11-12 poisid

Jakob Tikerpalu (I katse)

 

13-14 tüdrukud

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

 

13-14 poisid

Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

 

Naised

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

 

Mehed

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (poolfinaal)

 

 

Topelt-trampetihüpped

11-12 poisid

Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (I finaal)
Jakob Tikerpalu (II finaal)

 

13-14 tüdrukud

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

 

13-14 poisid

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (I finaal)
Rafael Karu (II finaal)

 

Naised

Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

 

Mehed

Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (poolfinaal)

V Trapsi turniir 2023

Batuudihüpped

Konnahüpe

Parker Pedoson (I katse)
Parker Pedoson (II katse)

Ariel Tikerpalu (I katse)
Ariel Tikerpalu (II katse)

Amina Linnus (I katse)
Amina Linnus (II katse)

Mia Lend (I katse)
Mia Lend (II katse)

 

Algajate klass

Lenne Aunap (I katse)
Lenne Aunap (II katse)

Sarah Mia Mumm (I katse)
Sarah Mia Mumm (II katse)

Reena Markovskis (I katse)
Reena Markovskis (II katse)

Reesi Kikka (I katse)
Reesi Kikka (II katse)

Kirtel Lend (I katse)
Kirtel Lend (II katse)

Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)

Marianne-Elise Sahku (I katse)
Marianne-Elise Sahku (II katse)

Alisariin Tammik (I katse)
Alisariin Tammik (II katse)

Elina Frolova (I katse)
Elina Frolova (II katse)

Alisa Amelina (I katse)
Alisa Amelina (II katse)

Bianca Luksys (I katse)
Bianca Luksys (II katse)

Valeriia Diadchenko (I katse)
Valeriia Diadchenko (II katse)

Viktoria Mets (I katse)
Viktoria Mets (II katse)

 

Miniklass

Tikva Tikerpalu (II katse)
Tikva Tikerpalu (finaal)

Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu (II katse)
Saloome Tikerpalu (finaal)

 

Ken Lend (I katse)
Ken Lend (II katse)

Kennert Ivainen (I katse)
Kennert Ivainen (II katse)

 

Lasteklass

Aleksandra Šlegel (I katse)
Aleksandra Šlegel (II katse)
Aleksandra Šlegel (finaal)

Kertu Pilvar (I katse)
Kertu Pilvar (II katse)

 

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)

 

Noorteklass

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Amanda Pintson (finaal)

Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Loviise Aunap (finaal)

 

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)

 

Meistriklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Sandra Susanna Peets (finaal)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

 

 

Topelt-trampetihüpped

Miniklass

Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)

Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu (II katse)

 

Ken Lend (I katse)

Kennert Ivainen (I katse)
Kennert Ivainen (II katse)

 

Lasteklass

Lenne Aunap (II katse)

Reena Markovskis (II katse)

Aleksandra Šlegel (I katse)
Aleksandra Šlegel (II katse)

Kirtel Lend (I katse)
Kirtel Lend (II katse)

Alisa Amelina (I katse)
Alisa Amelina (II katse)

Alisariin Tammik (I katse)
Alisariin Tammik (II katse)

Elina Frolova (I katse)
Elina Frolova (II katse)

 

Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)

 

Noorteklass

Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Amanda Pintson (I katse)

Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)

 

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Maksimeljan Šlegel (I katse)

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

 

Meistriklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

 

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

 

 

Sünkroonhüpped

Algajate klass

Aleksandra Slegel & Kirtel Lend (I katse)
Aleksandra Slegel & Kirtel Lend (II katse)

Alisa Amelina & Elina Frolova (I katse)
Alisa Amelina & Elina Frolova (II katse)

 

Ken Lend & Kennert Ivainen (I katse)
Ken Lend & Kennert Ivainen (II katse)

 

 

Miniklass

Saloome Tikerpalu & Tikva Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu & Tikva Tikerpalu (II katse)

 

Noorteklass

Kaisa Joala & Arabel Pedoson (I katse)
Kaisa Joala & Arabel Pedoson (II katse)

 

Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Jakob Tikerpalu & Maksimeljan Šlegel (I katse)
Jakob Tikerpalu & Maksimeljan Šlegel (II katse)

 

Meistriklass

Kaie Joala & Sandra Susanna Peets (I katse)
Kaie Joala & Sanda Susanna Peets (II katse)

Sten Püvi & Keitlyn-Merit Sepp