Live ülekanne on järelvaadatav siit
IV Trapsi turniir 2022
Batuudihüpped
Konnahüpe
Parker Pedoson (I katse)
Parker Pedoson (II katse)
Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome, Ariel Tikerpalu (II katse)
Algajate klass
Bianca Kuzmin (I katse)
Bianca Kuzmin (II katse)
Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)
Lenna Virumäe (I katse)
Lenna Virumäe (II katse)
Lenne Aunap (I katse)
Lenne Aunap (II katse)
Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)
Alisariin Tammik (I katse)
Alisariin Tammik (II katse)
Miniklass
Lenna Kaasik (I katse)
Lenna Kaasik (II katse)
Lenna Kaasik (finaal)
Lasteklass
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)
Noorteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Lisandra Kulp (I katse)
Lisandra Kulp (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Juunioriklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Meistriklass
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Patricia Gross (I katse)
Patricia Gross (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Topelt-trampetihüpped
Lasteklass
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Alisariin Tammik (I katse)
Alisariin Tammik (II katse)
Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Noorteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Juunioriklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Simo Kristjan Mäesepp (I katse)
Simo Kristjan Mäesepp (II katse)
Meistriklass
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Patricia Gross (I katse)
Patricia Gross (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sünkroonhüpped
Algajate klass
Bianca Kuzmin & Ronja Saksing (II katse)
Lasteklass
Amanda Pintson & Loviise Aunap (I katse)
Amanda Pintson & Loviise Aunapu (II katse)
Noorteklass
Kaisa Joala & Arabel Pedoson (I katse)
Kaisa Joala & Arabel Pedoson (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)
Meistriklass
Kaie Joala & Sandra Susanna Peets (I katse)
Kaie Joala & Sanda Susanna Peets (II katse)
Cascais Beach Cup 2022
Batuudihüpped
11-12 poisid
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (finaal)
13-14 tüdrukud
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
13-14 poisid
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Topelt-trampetihüpped
11-12 poisid
13-14 tüdrukud
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
13-14 poisid
Dutch Trampoline Open 2022
Eesti Karikavõistlused batuudihüpetes ja Paide Meistrivõistlused
Batuudihüpped
Konnahüpe
Parker Pedoson (I katse)
Parker Pedoson (II katse)
Tikva Tikerpalu (I katse)
Tikva Tikerpalu (II katse)
Saloome Tikerpalu (I katse)
Saloome Tikerpalu (II katse)
Ariel Tikerpalu (I katse)
Ariel Tikerpalu (II katse)
Iisak Tikerpalu (I katse)
Iisak Tikerpalu (II katse)
Lasteklass B
Lenna Virumäe (I katse)
Lenna Virumäe (II katse)
Bianca Kuzmin (I katse)
Bianca Kuzmin (II katse)
Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)
Ketlin Allekõrs (I katse)
Ketlin Allekõrs (II katse)
Lasteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Noorteklass
Lisandra Kulp (I katse)
Lisandra Kulp (II katse)
Lisandra Kulp (finaal)
Angelina Tsaljuk (I katse)
Angelina Tsaljuk (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)
Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)
Maksimeljan Šlegel (finaal)
Juunioriklass
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Sandra Susanna Peets (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Sander Järv (I katse)
Sander Järv (II katse)
Sander Järv (finaal)
Sünkroonhüpped
Lasteklass B
Ronja Saksing & Lenna Virumäe (I katse)
Ronja Saksing & Lenna Virumäe (II katse)
Noorteklass
Arabel Pedoson & Kaisa Joala (I katse)
Arabel Pedoson & Kaisa Joala (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)
Juunioriklass
Kaie Joala & Sandra Susanna Peets (I katse)
Kaie Joala & Sandra Susanna Peets (II katse)
Noorte Maailmameistrivõistlused 2021
Batuudihüpped
11-12 aastased
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Topelt-trampetihüpped
11-12 aastased
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Arabel Pedoson (II finaal)
Eesti KV topelt-trampetihüpetes & Tartu Meistrivõistlused batuudi- ja topelt-trampetihüpetes
Batuudihüpped
Konnahüpped
Theodora Helene Selter (I katse)
Theodora Helene Selter (II katse)
Liisa Prei (II katse)
Ruudi Jaanson (I katse)
Ruudi Jaanson (II katse)
Doris Silm (I katse)
Doris Silm (II katse)
Lisell Vilk (I katse)
Lisell Vilk (II katse)
Alisariin Tammik (I katse)
Alisariin Tammik (II katse)
Rebeka Raja (I katse)
Rebeka Raja (II katse)
Kerlin Kivirand (I katse)
Kerlin Kivirand (II katse)
Lenna Kaasik (I katse)
Lenna Kaasik (II katse)
Marianne-Elise Sahku (I katse)
Marianne-Elise Sahku (II katse)
Parker Pedoson (I katse)
Parker Pedoson (II katse)
Lasteklass B
Lenna Virumäe (I katse)
Lenna Virumäe (II katse)
Marie Kruusa (I katse)
Marie Kruusa (II katse)
Bianca Kuzmin (I katse)
Bianca Kuzmin (II katse)
Saara Kajari (I katse)
Saara Kajari (II katse)
Marta Elli Kiuru (II katse)
Lisandra Karu (II katse)
Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)
Lenne Aunap (I katse)
Lenne Aunap (II katse)
Anni Lupina (I katse)
Anni Lupina (II katse)
Marielle Samuel (I katse)
Marielle Samuel (II katse)
Ketlin Allekõrs (I katse)
Ketlin Allekõrs (II katse)
Simona Kurm (I katse)
Simona Kurm (II katse)
Sarah Mia Mumm (I katse)
Sarah Mia Mumm (II katse)
Piret Pääsik (I katse)
Piret Pääsik (II katse)
Maris Valvas (I katse)
Maris Valvas (II katse)
Karl Kustav Kotselainen (I katse)
Karl Kustav Kotselainen (II katse)
Lasteklass A
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Laura Lisette Rosenberg (I katse)
Laura Lisette Rosenberg (II katse)
Laura Lisette Rosenberg (finaal)
Melissa Maria Rosenberg (I katse)
Melissa Maria Rosenberg (II katse)
Melissa Maria Rosenberg (finaal)
Liisi Jõesaar (I katse)
Liisi Jõesaar (II katse)
Liisi Jõesaar (finaal)
Reti Kajari (I katse)
Reti Kajari (II katse)
Reti Kajari (finaal)
Annaliisa Aarde (I katse)
Annaliisa Aarde (II katse)
Annaliisa Aarde (finaal)
Eleanora Liinsoo (I katse)
Eleanora Liinsoo (II katse)
Eleanora Liinsoo (finaal)
Kaisa Aviste (I katse)
Kaisa Aviste (II katse)
Kaisa Aviste (finaal)
Kreteli Männiste (I katse)
Kreteli Männiste (II katse)
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Meri-Liis Pais (I katse)
Meri-Liis Pais (II katse)
Katriin Truu (I katse)
Katriin Truu (II katse)
Mattias Paul (I katse)
Mattias Paul (II katse)
Mattias Paul (finaal)
Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)
Erik Kruusa (II katse)
Erik Kruusa (finaal)
Kaspar Aviste (I katse)
Kaspar Aviste (II katse)
Kaspar Aviste (finaal)
Georg Schkiperov (I katse)
Georg Schkiperov (II katse)
Georg Schkiperov (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)
Noorteklass
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Margaret Mesipuu (I katse)
Margaret Mesipuu (II katse)
Margaret Mesipuu (finaal)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Birgit Sõrmus (finaal)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Kaisa Joala (finaal)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Tuule Mai Metsoja (finaal)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Carol Liina Riisalu (finaal)
Grete Schkiperov (I katse)
Grete Schkiperov (II katse)
Grete Schkiperov (finaal)
Sarah Simson (I katse)
Sarah Simson (II katse)
Lotta Leen Laigu (I katse)
Lotta Leen Laigu (II katse)
Lisandra Kulp (I katse)
Lisandra Kulp (II katse)
Kristelle Kägu (I katse)
Kristelle Kägu (II katse)
Ingeri Jalakas (I katse)
Ingeri Jalakas (II katse)
Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)
Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Sandra Susanna Peets (finaal)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Topelt-trampetihüpped
Miniklass
Liisa Prei (I katse)
Liisa Prei (II katse)
Lasteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Melissa Maria Rosenberg (I katse)
Melissa Maria Rosenberg (II katse)
Reti Kajari (I katse)
Reti Kajari (II katse)
Kaisa Aviste (I katse)
Kaisa Aviste (II katse)
Meri-Liis Pais (I katse)
Meri-Liis Pais (II katse)
Liisi Jõesaar (I katse)
Liisi Jõesaar (II katse)
Eleanora Liinsoo (I katse)
Eleanora Liinsoo (II katse)
Katriin Truu (I katse)
Katriin Truu (II katse)
Marie Kruuse (I katse)
Marie Kruuse (II katse)
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Lenne Aunap (I katse)
Lenne Aunap (II katse)
Annaliisa Aarde (I katse)
Annaliisa Aarde (II katse)
Laura Lisette Rosenberg (I katse)
Laura Lisette Rosenberg (II katse)
Amanda Pintson (I katse)
Amanda Pintson (II katse)
Mattias Paul (I katse)
Mattias Paul (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)
Georg Schkiperov (I katse)
Georg Schkiperov (II katse)
Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Erik Kruusa (I katse)
Erik Kruusa (II katse)
Kaspar Aviste (I katse)
Kaspar Aviste (II katse)
Noorteklass
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Lotta Leen Laigu (I katse)
Lotta Leen Laigu (II katse)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Ingeri Jalakas (I katse)
Ingeri Jalakas (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Grete Schkiperov (I katse)
Grete Schkiperov (II katse)
Angelina Tsaljuk (I katse)
Angelina Tsaljuk (II katse)
Margaret Mesipuu (I katse)
Margaret Mesipuu (II katse)
Gerda Tammaru (I katse)
Gerda Tammaru (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Teele Viilup (I katse)
Teele Viilup (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Simo Kristjan Mäesepp (I katse)
Simo Kristjan Mäesepp (II katse)
Trapsi turniir 2021
Batuudihüpped
Lasteklass B
Reelika Arro (I katse)
Reelika Arro (II katse)
Lenna Virumäe (I katse)
Lenna Virumäe (II katse)
Miniklass
Piret Pääsik (I katse)
Piret Pääsik (II katse)
Sünkroonhüpped
Lasteklass B
Reelika Arro & Aleksandra Šlegel (I katse)
Reelika Arro & Aleksandra Šlegel (II katse)
Lasteklass A
Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)
Maksimeljan Šlegel & Jakob Tikerpalu (I katse)
Maksimeljan Šlegel & Jakob Tikerpalu (II katse)
Noorteklass
Kaisa Joala & Arabel Pedoson (I katse)
Kaisa Joala & Arabel Pedoson (II katse)
Tuule Mai Metsoja & Lisandra Kulp (I katse)
Tuule Mai Metsoja & Lisandra Kulp (II katse)
Juunioriklass
Kaie Joala & Sandra Susanna Peets (I katse)
Kaie Joala & Sanda Susanna Peets (II katse)
Karl Valter Oja & Sten Püvi (I katse)
Karl Valter Oja & Sten Püvi (II katse)
Eesti Meistrivõistlused batuudi- ja topelt-trampetihüpetes
Batuudihüpped
Lasteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Eva Ollissaar (I katse)
Eva Ollissaar (II katse)
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Aleksandra Šlegel (I katse)
Aleksandra Šlegel (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Jakob Tikerpalu (finaal)
Noorteklass
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Tuule Mai Metsoja (finaal)
Lisandra Kulp (I katse)
Lisandra Kulp (II katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)
Maksimeljan Šlegel (I katse)
Maksimeljan Šlegel (II katse)
Maksimeljan Šlegel (finaal)
Juunioriklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Sandra Susanna Peets (finaal)
Mona Raasik (I katse)
Mona Raasik (II katse)
Mona Raasik (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Topelt-trampetihüpped
Lasteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Loviise Aunap (I katse)
Loviise Aunap (II katse)
Eva Ollissaar (I katse)
Eva Ollissaar (II katse)
Aleksandra Šlegel (I katse)
Aleksandra Šlegel (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Jakob Tikerpalu (I katse)
Jakob Tikerpalu (II katse)
Noorteklass
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Gerda Tammaru (I katse)
Gerda Tammaru (II katse)
Juunioriklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Mona Raasik (I katse)
Mona Raasik (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Simo Kristjan Mäesepp (I katse)
Simo Kristjan Mäesepp (II katse)