Eesti karikavõistlused batuudi- ja topelt-trampetihüpetes 2019

Batuut

Miniklass
Loore Parts (I katse)
Loore Parts (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Tristan Muttik (I katse)
Tristan Muttik (II katse)

Lasteklass
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Mirtel Ploom (I katse)
Mirtel Ploom (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Ronald Sikk (II katse)
Ronald Sikk (finaal)

Noorteklass
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Tuule Mai Metsoja (finaal)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Keilika Meos (finaal)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)

Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Karel Mändar (finaal)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)
Marianne Tabas (finaal)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

 

 

DMT

Miniklass
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Loore Parts (I katse)
Loore Parts (II katse)

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Tristan Muttik (I katse)
Tristan Muttik (II katse)

Lasteklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Mirtel Ploom (I katse)
Mirtel Ploom (II katse)

Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Noorteklass
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Keilika Meos (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Mona Raasik (II katse)

Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Marianne Tabas (II katse)

Sten Püvi (I katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)

Tagged with: ,