Eesti meistrivõistlused 2019

Batuut

Lasteklass
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Lota Leen Laigu (I katse)
Lota Leen Laigu (II katse)
Lota Leen Laigu (finaal)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Sofia Laaniste (I katse)
Sofia Laaniste (II katse)
Sofia Laaniste (finaal)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Gretel Kirikal (I katse)
Gretel Kirikal (II katse)
Egeli Kirikal (I katse)
Egeli Kirikal (II katse)
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Grete Schkiperov (I katse)
Grete Schkiperov (II katse)

Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Caius Priit Riisalu (finaal)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)
Aadu Tordik (finaal)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Ronald Sikk (finaal)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Rasmus Blok (finaal)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)

Noorteklass
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Berit Pikner (I katse)
Berit Pikner (II katse)
Berit Pikner (finaal)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Tuule Mai Metsoja (finaal)
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)
Marianne Tabas (finaal)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Keilika Meos (finaal)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)

Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Arseni Tšurdaljov (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)
Mihkel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva (II katse)
Mihkel Liiva (finaal)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)

 

 

DMT

Lasteklass
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Mirtel Ploom (I katse)
Mirtel Ploom (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Noorteklass
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Mona Raasik (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)

Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)

Juunioriklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)
Kaie Joala (I katse)
Kaie Joala (II katse)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)

Tagged with: , , , ,