Kevadturniir

XV Biomechanics Group SK Kevadturniir batuudi- ja topelt-trampetihüpetes toimub 23.04.2022 Tartus.

Võistluste live ülekanne on järele vaadatav siit

Võistluste tulemused

Ajakava:

Reede, 22.04
19:00-21:00 vabatreening

Laupäev, 23.04
09:00-10:00 Lasteklassi batuudihüpete soojendus
09:00-10:00 Juuniori- ja Meistriklassi topelt-trampetihüpete soojendus
09:20-09:40 Akrediteerimine
09:40-09:55 Kohtunike ja treenerite koosolek
10:00-11:00 Lasteklassi batuudihüpete eelvoor
10:00-11:00 Juuniori- ja Meistriklassi topelt-trampetihüpete eelvoor
11:00-11:20 Konnahüppe voor
11:20-12:30 Noorteklassi batuudihüpete soojendus
11:20-12:30 Lasteklassi topelt-trampetihüpete soojendus
12:30-13:10 Noorteklassi batuudihüpete eelvoor
13:10-13:40 Lasteklassi topelt-trampetihüpete eelvoor
13:40-14:10 Juuniori- ja Meistriklassi batuudihüpte soojendus
13:40-14:10 Noorteklassi topelt-trampetihüpete soojendus
14:10-14:40 Juuniori- ja Meistriklassi batuudihüpete eelvõistlus
14:40-15:00 Noorteklassi topelt-trampetihüpete eelvõistlus
15:00-15:30 Algajate klassi soojendus
15:30-16:20 Algajate klassi võistlus
16:30-18:30 Finaalid
19:00 Autasustamine

Võistluskutse

Registreerimisvorm

Võistluskaart: individuaalhüpped, DMT.

_______________________________________________