Plaanid hooajal 2021/2022

Sügisel on palju võistluseid tulemas Eestis, kuna kevadised võistlused lükkusid sügisesse. Välismaa võistlusi on väga vähe. Loodame, et kevadeks on normaalsus taastunud ja saame minna ka välismaale võistlema.
 
Alanud hooajal on plaanis järgmised võistlused/laagrid:
 
1. 8.-9.10 Tšehhis Friendship Cup, kuhu lähme esimest korda. Sinna registreerumine on juba lõppenud. Minemas on hetkel 3 võistlejat.
 
2. Oktoobris võimalikud võistlused Lätis. Täpsem info hiljem.
 
3. 29.-31.10 Eesti Meistrivõistlused batuudi- ja topelt-trampetihüpetes ja Trapsi III turniir (korraldaja SK Traps). Toimuvad 9ndat korda Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes ja III korda Eesti MV topelt-trampetihüpetes. Seal saavad osaleda kõik, kes teevad saltodega seeriat. Panen kõigile südamele, et see on kõige olulisem siseriiklik võistlus ja seal peaksid kõik Andy ja Randy rühma lapsed osalema. Trapsi turniiril toimuvad laste B klassi ja konnahüpete voor. Saadan selle võistluse kohta veel täpsema infokirja.
 
4. 6.-7.11 Twisteri talveturniir. Täpsem info hiljem.
 
5. 13.-14.11 Eesti KV DMT-hüpetes ning Tartu MV batuudi- ja topelt-trampetihüpetes. Tartu linna MV saavad osaleda kõik BG klubi lapsed. Väiksematele ja algajatele toimub Konnahüppe show. Täpsem info võistluste kohta tuleb hiljem. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.
 
6. 26.-29.11 World Age Group Competition on Noore Maailmameistrivõistlused, mis peaksid toimuma Bakuus. Sel korral on Tartust minemas sinna 2 võistlejat – Arabel Pedoson ja Rafael Karu.
 
7. 4.-5.12 Eesti KV batuudihüpetes ja Paide MV. Täpsem info hiljem.
 
8. Detsembri lõpus või jaanuari alguses on plaanis traditsiooniline linnalaager Tartus. Täpsem info hiljem.
 
9. 18.-20.03 Dutch Trampoline Cup. Sellel võistlusel ei ole me varem osalenud, aga tahaks sel hooajal minna. Täpsem info hiljem võistlusrühmadele.
 
10. 25.-27.03 IV Trapsi turniir
 
11. 16.04 toimub Scanidnavian Open Trampoline Taanis Haslevis. Sellel võistlusel ei ole me varem osalenud, aga tahaks sel hooajal minna. Täpsem info hiljem võistlusrühmadele.
 
12. 23.-24.04 BG Kevadturniir Tartus. Traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tartus, kus saavad kõik BG klubi lapsed osaleda. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Tõenäoliselt toimub selle võistlusega samal ajal ka Eesti MV DMTs. Oodata on võistlejaid üle 200 Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Leedust. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.
 
13. 30.04-01.05 Paide lahtised MV. Täpsem info hiljem.
 
14. 21.-22.05 Eesti MV batuudi- ja DMT-hüpetes Tartus. Korraldaja BG.
 
15. 27.-28.05 toimub rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup Rootsis. See on väga hea võimalus salto seeriate tegijatel ennast tugevas rahvusvahelises konkurentsis näidata. Soovitan seda võistlust väga. Osalejaid on seal 300-500 erinevatest maailma riikidest. Kogu reis toimub umbes nädal aega. Reisi orienteeruv hind on 400-500 EURi. Registreerimistähtaeg võistlustele on aprillis.
 
16. 1.-5.06 toimuvad Euroopa Meistrivõistlused Itaalias. Huvilistel palun mulle märku anda.
 
17. Suvelaager Eestis, mis tõenäoliselt toimub juulis Mustvees. Seal saavad osaleda kõik klubi sportlased.
 

18. 6.-13.08 ja 14.-21.08 toimuvad Algarve suvelaagrid Portugalis. Oleme seal käinud juba üheksal eelneval aastal (see ja eelmine aasta jäid kahjuks koroona tõttu ära). Treeningtingimused on seal väga head. Tehakse batuudi ja DMT trenne, saab pidevalt kasutada basseine, käiakse mere ääres ja suures veepargis. Lapsi on seal mitmest Euroopa riigist. Osaleda saab kahes järjestikuses laagris. Meile on planeeritud kohad keskmises laagris (seal on rahvast natuke vähem, 120 lapse ringis), milles osalemise hind on 400€ ja järgnevas laagris (14.-21.08), kus on väga vähe osalejaid (60 lapse ringis). Teise laagri hind on 250€, kui osaled esimeses laagris. See laager on mõeldud ainult võistlusrühma lastele.

Registreerimistasu on 120€, mis tuleb ära maksta koos registreerimisega. 

Laagri osalustasu (sisaldab registreerimistasu) tuleb ära maksta novembri alguses. Lennupileteid hakkame ostma jaanuaris. Sõidu hind 2019. aastal oli 730€ lapse kohta ühes laagris osalejale; kahes laagris osalejale 960€. Kohti on piiratud arv, seega palun andke esimesel võimalusel teada, kes soovib osaleda. Samuti sel aastal kirjas olnud lapsed, kes ei ole veel öelnud, kas nad soovivad järgmisel aastal osaleda, palun mulle teada anda.

 
 
 
Klubile on veebipood, kus saab tutvuda meie erineva spordivarustusega ning seda sealt tellida – http://www.trampoline.ee/shop/. Kõikidel võistlusrühma lastel peab olema vähemalt klubi t-särk. Lisaks plaanime tellida juurde klubi dresse ja pusasid. Seega, kes soobiv dressi või pusa, palun andke teada kuni 30.09.

Võistlusrühmade lastevanematele pakume võimalust lapse “arenguvestluse” korraldamiseks treeneriga. Saame arutada, milline on treeneri visioon lapse arengu osas järgmiseks hooajaks ning millised mõtted on lapsevanemal. Kellel on soovi, siis palun võtke minuga ühendust.