Tag: 2018

Estonian Open Cup 2018

Tagged with: ,

Estonian Open Cup 2018

Mini class
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Kristin Arabella Oja (final)
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Arabel Pedoson (final)

Aaron Karu (II routine)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)
Rafael Karu (final)
Bruno Rõzov (I routine)
Bruno Rõzov (II routine)

Lasteklass
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)
Keilika Meos (I routine)
Keilika Meos (II routine)

Karel Mändar (I routine)
Karel Mändar (II routine)
Tristan Mäesepp (I routine)
Tristan Mäesepp (II routine)
Tristan Mäesepp (final)

Youth class
Marianne Tabas (I routine)
Marianne Tabas (II routine)
Marianne Tabas (final)

Kaarel Räisa (I routine)
Kaarel Räisa (II routine)
Kaarel Räisa (final)
Andreas Truija (I routine)
Andreas Truija (II routine)
Andreas Truija (final)

Junior class
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)
Keitlyn-Merit Sepp (final)

Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)
Sten Püvi (final)
Martin Gross (I routine)
Martin Gross (II routine)
Martin Gross (final)
Karl Oskar Vedler (I routine)
Karl Oskar Vedler (II routine)
Karl Oskar Vedler (final)
Karl Valter Oja (I routine)
Karl Valter Oja (II routine)
Karl Valter Oja (final)

Tagged with: ,

Tartu Open Cup

Tagged with: ,

FinCup 2018

Trampoline

U10
Berit Lepp (I routine)
Berit Lepp (II routine)
Berit Lepp (final)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)

Aaron Karu (I routine)
Aaron Karu (II routine)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)

U12
Kaisa Wirth (I routine)
Kaisa Wirth (II routine)
Kaisa Wirth (final)
Greete-Getriin Osolin (I routine)
Greete-Getriin Osolin (II routine)
Birgit Sõrmus (I routine)
Birgit Sõrmus (II routine)

U14
Merlin Klemm (I routine)
Merlin Klemm (II routine)

Open class
Krete Kaasik (I routine)
Krete Kaasik (II routine)
Krete Kaasik (final)

 

 

DMT

U10
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Arabel Pedoson (I final)
Arabel Pedoson (II final)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Kristin Arabella Oja (I final)

Aaron Karu (I routine)
Aaron Karu (I final)
Aaron Karu (II final)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)

U14
Merlin Klemm (I routine)
Merlin Klemm (II routine)
Merlin Klemm (I final)
Merlin Klemm (II final)

U16
Karl Oskar Vedler (I routine)
Karl Oskar Vedler (II routine)
Karl Oskar Vedler (I final)

Tagged with: , ,

Twister Winter Tournament 2018

Tagged with: , ,

Twister Winter Tournament 2018

Individual trampoline

Children class B
Merleen Aaviku (I routine)
Merleen Aaviku (II routine)
Lisandra Kulp (I routine)
Lisandra Kulp (II routine)

Ronald Sikk (II routine)

Children class A
Tuule Mai Metsoja (I routine)
Tuule Mai Metsoja (II routine)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Keilika Meos (I routine)
Keilika Meos (II routine)

Andreas Truija (I routine)
Andreas Truija (II routine)
Andreas Truija (final)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)
Rafael Karu (final)
Bruno Rõzov (II routine)
Bruno Rõzov (final)
Aaron Karu (I routine)
Aaron Karu (II routine)

Youth class
Marianne Tabas (I routine)
Marianne Tabas (II routine)

Junior class
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)

Karl Valter Oja (I routine)
Karl Valter Oja (II routine)
Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)

 

Synchronised trampoline

Children class B
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (I routine)
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (II routine)

Children class A
Keilika Meos & Brigitta Seire (I routine)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II routine)

Junior class
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (II routine)

Tagged with: , ,

Open Baltic 2018

Tagged with: , ,

VI Estonian Championships

Children class
Kerti Järg (I routine)
Kerti Järg (II routine)
Kerti Järg (final)
Triinu Jõesaar (I routine)
Triinu Jõesaar (II routine)
Triinu Jõesaar (final)
Kaisa Wirth (I routine)
Kaisa Wirth (II routine)
Kaisa Wirth (final)
Sofia Laaniste (I routine)
Sofia Laaniste (II routine)
Sofia Laaniste (final)
Grete Schkiperov (I routine)
Grete Schkiperov (II routine)
Grete Schkiperov (final)
Katarina Elling (I routine)
Katarina Elling (II routine)
Katarina Elling (final)
Grete-Getriin Osolin (I routine)
Grete-Getriin Osolin (II routine)
Gretel Kirikal (I routine)
Gretel Kirikal (II routine)
Berit Lepp (I routine)
Berit Lepp (II routine)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Berit Pikner (I routine)
Berit Pikner (II routine)
Kaisa Joala (I routine)
Kaisa Joala (II routine)
Tuule Mai Metsoja (I routine)
Tuule Mai Metsoja (II routine)
Saara Martoja (I routine)
Saara Martoja (II routine)
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)
Keilika Meos (I routine)
Keilika Meos (II routine)
Egeli Kirikal (I routine)
Egeli Kirikal (II routine)

Roman Medved (I routine)
Roman Medved (II routine)
Roman Medved (final)
Caius Priit Riisalu (I routine)
Caius Priit Riisalu (II routine)
Caius Priit Riisalu (final)
Oskar Põder (I routine)
Oskar Põder (II routine)
Oskar Põder (final)
Mihkel Liiva (I routine)
Mihkel Liiva (II routine)
Mihkel Liiva (final)
Theodor Kolga (I routine)
Theodor Kolga (II routine)
Theodor Kolga (final)
Riko Blok (I routine)
Riko Blok (II routine)
Riko Blok (final)
Bruno Rõzov (I routine)
Bruno Rõzov (II routine)
Rasmus Blok (II routine)
Justin Priimak (I routine)
Justin Priimak (II routine)
Karel Mändar (I routine)
Karel Mändar (II routine)
Aadu Tordik (I routine)
Aadu Tordik (II routine)

Youth class
Merlin Klemm (I routine)
Merlin Klemm (II routine)
Merlin Klemm (final)
Ester Nugis (I routine)
Ester Nugis (II routine)
Ester Nugis (final)
Hanna Samelselg (I routine)
Hanna Samelselg (II routine)
Hanna Samelselg (final)
Karolina Anvelt (I routine)
Karolina Anvelt (II routine)
Karolina Anvelt (final)
Elis Kraav (I routine)
Elis Kraav (II routine)
Elis Kraav (final)
Lenne Mats (I routine)
Lenne Mats (II routine)
Lenne Mats (final)

Kaarel Räisa (I routine)
Kaarel Räisa (II routine)
Kaarel Räisa (final)
Arseni Tšurdaljov (I routine)
Arseni Tšurdaljov (II routine)
Arseni Tšurdaljov (final)
Markus Tamm (I routine)
Markus Tamm (II routine)
Markus Tamm (final)
Kert Märten Kedelauk (I routine)
Kert Märten Kedelauk (II routine)
Kert Märten Kedelauk (final)
Piter Sinkov (I routine)
Piter Sinkov (II routine)
Piter Sinkov (final)
Harry Noorsalu (I routine)
Harry Noorsalu (II routine)
Harry Noorsalu (final)
Kaspar Joala (I routine)
Kaspar Joala (II routine)

Junior class
Krete Kaasik (I routine)
Krete Kaasik (II routine)
Krete Kaasik (final)
Anneli Kuldkepp (I routine)
Anneli Kuldkepp (II routine)
Anneli Kuldkepp (final)
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)
Keitlyn-Merit Sepp (final)
Mirjam Kärk (I routine)
Mirjam Kärk (II routine)
Mirjam Kärk (final)
Lemme Vaher (I routine)
Lemme Vaher (II routine)
Lemme Vaher (final)
Helena Samelselg (I routine)
Helena Samelselg (II routine)
Helena Samelselg (final)
Eliise Tael (I routine)
Eliise Tael (II routine)
Kristel Rjabov (I routine)
Kristel Rjabov (II routine)
Hanna Rea Err (I routine)
Hanna Rea Err (II routine)
Karoline Lindpere (I routine)
Karoline Lindpere (II routine)

Karl Oskar Vedler (I routine)
Karl Oskar Vedler (II routine)
Karl Oskar Vedler (final)
Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)
Sten Püvi (final)
Karl Valter Oja (I routine)
Karl Valter Oja (II routine)
Karl Valter Oja (final)
Marten Sten Rahuoja (I routine)
Marten Sten Rahuoja (II routine)
Marten Sten Rahuoja (final)
Alexander Gregor Reinaste (I routine)
Alexander Gregor Reinaste (II routine)
Alexander Gregor Reinaste (final)
Martin Gross (I routine)
Martin Gross (II routine)
Martin Gross (final)

Tagged with: , ,

Frivolten Cup 2018

Trampoline

U12
Kaisa Wirth (I routine)
Kaisa Wirth (II routine)
Greete-Getriin Osolin (I routine)
Greete-Getriin Osolin (II routine)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)

U13-14
Merlin Klemm (I routine)
Merlin Klemm (II routine)
Merlin Klemm (final)

Kaarel Räisa (I routine)
Kaarel Räisa (II routine)

U15-16
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)
Keitlyn-Merit Sepp (final)

Juniors
Karl Oskar Vedler (I routine)
Karl Oskar Vedler (II routine)

Open Class
Krete Kaasik (I routine)
Krete Kaasik (II routine)
Krete Kaasik (final)

 

 

DMT

U12
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Arabel Pedoson (I final)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)

U13-14
Merlin Klemm (I routine)
Merlin Klemm (I final)
Merlin Klemm (II final)

Kaarel Räisa (I routine)
Kaarel Räisa (II routine)
Kaarel Räisa (I final)
Kaarel Räisa (II final)

U15-16
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)

Juniors
Karl Oskar Vedler (I routine)
Karl Oskar Vedler (II routine)
Karl Oskar Vedler (I final)
Karl OSkar Vedler (II final)

Tagged with: , ,

BG Spring Tournament 2018

Tagged with: , ,
Top