Tag: Paide

Tagged with: ,

Individual trampoline

Children class B
Viktoria Leontjeva (I routine)
Viktoria Leontjeva (II routine)

Robin Truija (I routine)
Robin Truija (II routine)

Children class A
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (final)
Merleen Aaviku (I routine)
Merleen Aaviku (II routine)
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)

Ronald Sikk (I routine)

Youth class
Keilika Meos (II routine)
Marianne Tabas (I routine)
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)
Tuule Mai Metsoja (II routine)

Andreas Truija (I routine)
Andreas Truija (II routine)
Andreas Truija (final)
Aaron Karu (I routine)
Aaron Karu (II routine)
Aaron Karu (final)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)
Rafael Karu (final)

Junior class
Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)
Sten Püvi (final)

 

 

Synchronised trampoline

Children class A
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (I routine)
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (II routine)
Kaisa Joala & Merleen Aaviku (I routine)
Kaira Joala & Merleen Aaviku (II routine)

Youth class
Keilika Meos & Brigitta Seire (I routine)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II routine)
Marianne Tabas & Tuule Mai Metsoja (I routine)
Marianne Tabas & Tuule Mai Metsoja (II routine)

Karel Mändar & Andreas Truija (I routine)
Karel Mändar & Andreas Truija (II routine)
Aaron Karu & Rafael Karu (II routine)

Tagged with: ,

Tagged with: ,

Mini class
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Kristin Arabella Oja (final)
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Arabel Pedoson (final)

Aaron Karu (II routine)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)
Rafael Karu (final)
Bruno Rõzov (I routine)
Bruno Rõzov (II routine)

Lasteklass
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)
Keilika Meos (I routine)
Keilika Meos (II routine)

Karel Mändar (I routine)
Karel Mändar (II routine)
Tristan Mäesepp (I routine)
Tristan Mäesepp (II routine)
Tristan Mäesepp (final)

Youth class
Marianne Tabas (I routine)
Marianne Tabas (II routine)
Marianne Tabas (final)

Kaarel Räisa (I routine)
Kaarel Räisa (II routine)
Kaarel Räisa (final)
Andreas Truija (I routine)
Andreas Truija (II routine)
Andreas Truija (final)

Junior class
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)
Keitlyn-Merit Sepp (final)

Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)
Sten Püvi (final)
Martin Gross (I routine)
Martin Gross (II routine)
Martin Gross (final)
Karl Oskar Vedler (I routine)
Karl Oskar Vedler (II routine)
Karl Oskar Vedler (final)
Karl Valter Oja (I routine)
Karl Valter Oja (II routine)
Karl Valter Oja (final)

Tagged with: ,

Tagged with: , ,

Individual trampoline

Children class B
Merleen Aaviku (I routine)
Merleen Aaviku (II routine)
Lisandra Kulp (I routine)
Lisandra Kulp (II routine)

Ronald Sikk (II routine)

Children class A
Tuule Mai Metsoja (I routine)
Tuule Mai Metsoja (II routine)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Keilika Meos (I routine)
Keilika Meos (II routine)

Andreas Truija (I routine)
Andreas Truija (II routine)
Andreas Truija (final)
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)
Rafael Karu (final)
Bruno Rõzov (II routine)
Bruno Rõzov (final)
Aaron Karu (I routine)
Aaron Karu (II routine)

Youth class
Marianne Tabas (I routine)
Marianne Tabas (II routine)

Junior class
Keitlyn-Merit Sepp (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp (II routine)

Karl Valter Oja (I routine)
Karl Valter Oja (II routine)
Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)

 

Synchronised trampoline

Children class B
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (I routine)
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (II routine)

Children class A
Keilika Meos & Brigitta Seire (I routine)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II routine)

Junior class
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (I routine)
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (II routine)

Tagged with: , ,