Silt: Paide MV

VIII Paide Lahtised Meistrivõistlused batuudihüpetes

Sellel nädalavahetusel toimusid VIII Paide Lahtised Meistrivõistlused batuudihüpetes. Individuaalvõistlusel jõudsid meie klubist poodiumile Markus Tamm (noorteklass, 1. koht), Harry Noorsalu (noorteklass, 3. koht), Keitlyn-Merit Sepp (juunioriklass, 3. koht), Karl Oskar Vedler (juunioriklass, 1. koht), Sten Püvi (juunioriklass, 2. koht) ja Marten Sten Rahuoja (juunioriklass, 3. koht). Sünkroonhüpetes võitsid medali Tuule Mai Metsoja ja Brigitta Seire (lasteklass B, 2. koht), Arabel Pedoson (BG) ja Berit Lepp (SK Kati) (lasteklass A, 3. koht), Keitlyn-Merit Sepp (BG) ja Lemme Vaher (Twister) (juunioriklass, 2. koht), Sten Püvi ja Karl Valter Oja (juunioriklass, 1. koht), Kaarel Räisa ja Karl Oskar Vedler (juunioriklass, 2. koht) ning Markus Tamm ja Marten Sten Rahuoja (juunioriklass, 3. koht).

Sildid ,

VIII Paide Lahtised Meistrivõistlused batuudihüpetes

Sildid ,

VIII Paide Lahtised Meistrivõistlused batuudihüpetes

Individuaalhüpped

Lasteklass B
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Romet Kurrikoff (I katse)
Romet Kurrikoff (II katse)

Lasteklass A
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brgitta Seire (II katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)

Noorteklass
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

Juunioriklass
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

 

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass B
Brigitta Seire & Tuule Mai Metsoja (I katse)
Brigitta Seire & Tuule Mai Metsoja (II katse)

Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Lasteklass A
Arabel Pedoson & Berit Lepp (I katse)
Arabel Pedoson & Berit Lepp (II katse)
Keilika Meos & Kristin Arabella Oja (I katse)
Keilika Meos & Kristin Arabella Oja (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp & Lemme Vaher (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Lemme Vaher (II katse)

Sten Püvi & Karl Valter Oja (I katse)
Sten Püvi & Karl Valter Oja (II katse)
Kaarel Räisa & Karl Oskar Vedler (I katse)
Kaarel Räisa & Karl Oskar Vedler (II katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (I katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (II katse)

Sildid ,
Top