Traps I Tournament

Individual trampoline

Frog jump
Remita Brikkel (I routine)
Remita Brikkel (II routine)
Randar Klaus (I routine)
Randar Klaus (II routine)
Tristan Muttik (I routine)
Tristan Muttik (II routine)
Simo Kristjan Mäesepp (I routine)
Simo Kristjan Mäesepp (II routine)

Mini class
Rafael Karu (I routine)
Rafael Karu (II routine)
Rafael Karu (final)

Children class B
Ronja Saksing (I routine)
Ronja Saksing (II routine)
Hella Helene Grigorjev (I routine)
Hella Helene Grigorjev (II routine)

Children class A
Arabel Pedoson (I routine)
Arabel Pedoson (II routine)
Arabel Pedoson (final)
Tuule Mai Metsoja (I routine)
Tuule Mai Metsoja (II routine)
Kristin Arabella Oja (I routine)
Kristin Arabella Oja (II routine)
Merleen Aaviku (I routine)
Merleen Aaviku (II routine)

Karel Mändar (I routine)
Karel Mändar (II routine)
Karel Mändar (final)
Bruno Rõzov (I routine)
Bruno Rõzov (II routine)
Bruni Rõzov (final)
Aaron Karu (I routine)
Aaron Karu (II routine)
Aaron Karu (final)

Youth class
Marianne Tabas (I routine)
Marianne Tabas (II routine)
Marianne Tabas (final)
Keilika Meos (I routine)
Keilika Meos (II routine)
Keilika Meos (final)
Brigitta Seire (I routine)
Brigitta Seire (II routine)

Andreas Truija (I routine)
Andreas Truija (II routine)
Andreas Truija (final)

Junior class
Sten Püvi (I routine)
Sten Püvi (II routine)
Sten Püvi (final)
Karl Valter Oja (I routine)
Karl Valter Oja (II routine)
Karl Valter Oja (final)

 

 

Synchronised trampoline

Children class A
Merleen Aaviku & Kaisa Joala (II routine)
Kristin Arabella Oja & Arabel Pedoson (II routine)

Aaron Karu & Rafael Karu (II routine)

Youth class
Brigitta Seire & Keilika Meos (I routine)
Brigitta Seire & Keilika Meos (II routine)
Tuule Mai Metsoja & Marianne Tabas (I routine)
Tuule Mai Metsoja & Marianne Tabas (II routine)

Karel Mändar & Andreas Truija (I routine)
Karel Mändar & Andreas Truija (II routine)

Junior class
Sten Püvi & Karl Valter Oja (I routine)
Sten Püvi & Karl Valter Oja (II routine)

Tagged with: ,