Vanad videod 12.12.09-25.11.12

Tartu linna lahtised meistrivõistlused 25.11.2012
Miniklass

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Teele Lotte Trug (I katse)
Teele Lotte Trug (II katse)
Lizette Marii Õisma (I katse)
Lizette Marii Õisma (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Hanna Hiob (II katse)
Tähe Hiob (I katse)
Tähe Hiob (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Mia Maria Koplimägi (I katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)
Leene Martoja (I katse)
Leene Martoja (II katse)

Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Alar Reiljan (I katse)
Alar Reiljan (II katse)
Aleks Lember (I katse)
Aleks Lember (II katse)
Karl Carlos Rõkk (I katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)
Robin Raudsepp (I katse)
Robin Raudsepp (II katse)

Lasteklass
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Maria Saaron (I katse)
Maria Saaron (II katse)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Lizette Marii Õisma (I katse)
Lizette Marii Õisma (II katse)
Ines Themas (I katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)
Mia Laurel Viilup (I katse)
Mia Laurel Viilup (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Alexandra Polteva (I katse)
Alexandra Polteva (II katse)
Heleri Suurkivi (I katse)
Heleri Suurkivi (II katse)
Anni Marii Lepik (I katse)
Anni Marii Lepik (II katse)
Ariina Berngard (I katse)
Ariina Berngard (II katse)
Sofija Ostrovska (I katse)
Sofija Ostrovska (II katse)
Polina Korolova (I katse)
Polina Korolova (II katse)

 

Cristopher Kase (I katse)
Cristopher Kase (II katse)
Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Mats Hiob (I katse)
Mats Hiob (II katse)
Carlis Rõkk (I katse)
Carlis Rõkk (II katse)
Robin Rattasep (I katse)
Robin Rattasep (II katse)
Tarvet Hiob (I katse)
Tarvet Hiob (II katse)

Noored 2
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Kirsi Rebane (I katse)
Kirsi Rebane (II katse)
Kirsi Rebane (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Teisi Unt (I katse)
Teisi Unt (II katse)
Teisi Unt (finaal)
Darja Ovcaruka (I katse)
Darja Ovcaruka (II katse)
Darja Ovcaruka (finaal)
Vlada Sislannikova (I katse)
Vlada Sislannikova (II katse)
Vlada Sislannikova (finaal)

 

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

Noored 1
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

 

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (Finaal)
Patrick Kirt (I katse)
Patrick Kirt (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Juuniorid
Merlin Lillo (I katse)
Merlin Lillo (II katse)
Merlin Lillo (finaal)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (II katse)
Kätlin Lepp (finaal)

Sünkroonhüpped Lasteklass

Miia Kattel & Emili-Liis Osula (I katse)
Miia Kattel & Emili-Liis Osula (II katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (I katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (II katse)
Ines Themas & Mia Laurel Viilup (I katse)
Ines Themas & Mia Laurel Viilup (II katse)
Liisi Sulbi & Marlen Vaidla (I katse)
Liisi Sulbi & Marlen Vaidla (II katse)
Eliina Smirnova & Lizette Marii Õisma (I katse)
Eliina Smirnova & Lizette Marii Õisma (II katse)
Merlin Klemm & Getter Rool (I katse)
Merlin Klemm & Getter Rool (II katse)

Christopher Kase & Alar Reiljan (I katse)
Christopher Kase & Alar Reiljan (II katse)
Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (I katse)
Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (II katse)
Mats Hiob & Tarvet Hiob (I katse)
Mats Hiob & Tarvet Hiob (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 2

Karl-Oskar Velder & Ott Langel (I katse)
Karl-Oskar Vedler & Ott Langel (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 1
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (I katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (II katse)
Krete Kaasik & Kersti Joala (I katse)
Krete Kaasik & Kersti Joala (II katse)

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Aare Riives & Sander Lillo (I katse)
Aare Riives & Sander Lillo (II katse)

Open Baltic 01.-02.06.2012
U12
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

U14
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

Juuniorid
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

 

Frivolten Cup 18.-19. mai 2012

U12
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

U14
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

DMT U12
Kermo Lukas (DMT I katse)
Kermo Lukas (DMT II katse)
Ott Langel (DMT I katse)
Ott Langel (DMT II katse)

DMT U14
Siim Langel (DMT I katse)
Siim Langel (DMT II katse)

 

Paide MV 13.05.2012
Super Miniklass
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)

Miniklass
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)

Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)
Ottar Põder (I katse)
Ottar Põder (II katse)

Lasteklass
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)

 

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)

U12

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

U15
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)

Juunior B
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Merlin Lillo (I katse)
Merlin Lillo (II katse)
Merlin Lillo (finaal)

 

BG Kevadturniir 28.-29.04.2012
Miniklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Teele Lotte Trug (I katse)
Teele Lotte Trug (II katse)
Alexandra Polteva (I katse)
Alexandra Polteva (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Sofija Ostrovska (I katse)
Sofija Ostrovska (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Alina Kononenko (I katse)
Alina Kononenko (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Viktorija Pozogina (I katse)
Viktorija Pozogina (II katse)
Julija Osipova (I katse)
Julija Osipova (II katse)
Polina Korolova (I katse)
Polina Korolova (II katse)
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Kirke Pärn (I katse)
Kirke Pärn (II katse)
Sofija Jerjomenko (I katse)
Sofija Jerjomenko (II katse)
Olesja Soboleva (I katse)
Olesja Soboleva (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Ingrid Roos (I katse)
Ingrid Roos (II katse)
Alisa Pindusa (I katse)
Alisa Pindusa (II katse)
Sofija Kornejeva (I katse)
Sofija Kornejeva (II katse)

Alar Reiljan (I katse)
Alar Reiljan (II katse)
Bogdan Koort (I katse)
Bogdan Koort (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Aleks Lember (I katse)
Aleks Lember (II katse)
Arvils Priednieks (I katse)
Arvils Priednieks (II katse)
Vladislavs Gredasovs (I katse)
Vladislavs Gredasovs (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)
Karl Carlos Rõkk (I katse)
Karl Carlos Rõkk (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Ottar Põder (I katse)
Ottar Põder (II katse)
Dairis Priednieks (I katse)
Dairis Priednieks (II katse)

Lasteklass

Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Maria Saaron (I katse)
Maria Saaron (II katse)
Teisi Unt (I katse)
Teisi Unt (II katse)
Ines Themas (I katse)
Ines Themas (II katse)
Nora Kreen (I katse)
Nora Kreen (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Darja Golubeva (I katse)
Darja Golubeva (II katse)
Kirsi Rebane (I katse)
Kirsi Rebane (II katse)
Damaris Ly Tambla (I katse)
Damaris Ly Tambla (II katse)
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)
Sibile Roza Irmeja (I katse)
Sibile Roza Irmeja (II katse)
Anastasija Slavinska (I katse)
Anastasija Slavinska (II katse)
Lizette Marii Õisma (I katse)
Lizette Marii Õisma (II katse)
Mia Laurel Viilup (I katse)
Mia Laurel Viilup (II katse)
Anna Hropataja (I katse)
Anna Hropataja (II katse)
Lola Nikolj (I katse)
Lola Nikolj (II katse)
Darja Ovcaruka (I katse)
Darja Ovcaruka (II katse)
Keity Kinkman (I katse)
Keity Kinkman (II katse)
Kristiina Pärl (I katse)
Kristiina Pärl (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Vlada Sislannikova (I katse)
Vlada Sislannikova (II katse)
Jekaterina Lakse (I katse)
Jekaterina Lakse (II katse)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)

Cristopher Kase (I katse)
Cristopher Kase (II katse)
Armani Kohlin Howard (I katse)
Armani Kohlin Howard (II katse)
Ilja Martin Udre (I katse)
Ilja Martin Udre (II katse)
Kristofer Nilp (I katse)
Kristofer Nilp (II katse)
Aleksei Grigor (I katse)
Aleksei Grigor (II katse)
Nikita Bogaks (I katse)
Nikita Bogaks (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Dmitrijs Uvarovs (I katse)
Dmitrijs Uvarovs (II katse)
Luka Berzins (I katse)
Luka Berzins (II katse)
Deniss Petrovs (I katse)
Deniss Petrovs (II katse)

Noored 2 (U12)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Evelin Kuldkepp (finaal)
Aleksandra Veselova (I katse)
Aleksandra Veselova (II katse)
Aleksandra Veselova (finaal)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)
Liana Kauge (finaal)
Olga Verbicka (I katse)
Olga Verbicka (II katse)
Olga Verbicka (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Agate Lace (I katse)
Agate Lace (II katse)

Ilja Fjodorovs (I katse)
Ilja Fjodorovs (II katse)
Ilja Fjodorovs (finaal)
Maksims Matulenko (I katse)
Maksims Matulenko (II katse)
Maksims Matulenko (finaal)
Vitalij Bareceviskij (I katse)
Vitalij Bareceviskij (II katse)
Vitalij Bareceviskij (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Noored 1 (U15)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Dovile Bareckaite (I katse)
Dovile Bareckaite (II katse)
Dovile Bareckaite (finaal)
Estelle Lembra (I katse)
Estelle Lembra (II katse)
Estelle Lembra (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Viktorija Petuchova (I katse)
Viktorija Petuchova (II katse)
Viktorija Petuchova (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Kärt Vaiknemets (I katse)
Kärt Vaiknemets (II katse)
Kärt Vaiknemets (finaal)
Jelizaveta Vakarjuk (I katse)
Jelizaveta Vakarjuk (II katse)
Jelizaveta Vakarjuk (finaal)
Martiina Põder (I katse)
Martiina Põder (II katse)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)

Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Eigirdas Cugunovas (I katse)
Eigirdas Cugunovas (II katse)
Eigirdas Cugunovas (Finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Daniil Kovtun (I katse)
Daniil Kovtun (II katse)
Daniil Kovtun (finaal)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Andreas Jõesaar (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (Finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)
Dmitrijs Logacovs (I katse)
Dmitrijs Logacovs (II katse)

 

Juuniorid
Tatjana Soboleva (I katse)
Tatjana Soboleva (II katse)
Tatjana Soboleva (finaal)
Julija Tarasenko (I katse)
Julija Tarasenko (II katse)
Julija Tarasenko (finaal)
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Merlin Lillo (I katse)
Merlin Lillo (II katse)
Merlin Lillo (finaal)
Elis Themas (I katse)
Elis Themas (II katse)
Elis Themas (finaal)
Angelina Cilnikina (I katse)
Angelina Cilnikina (II katse)
Angelina Cilnikina (finaal)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (II katse)
Kätlin Lepp (finaal)

Dmitrijs Antons (I katse)
Dmitrijs Antons (II katse)
Dmitrijs Antons (finaal)
Stanislavs Sinkevics (I katse)
Stanislavs Sinkevics (II katse)
Stanislavs Sinkevics (finaal)
Anatolij Kazuro (I katse)
Anatolij Kazuro (II katse)
Anatolij Kazuro (finaal)

Sünkroonhüpped Lasteklass
Teisi Unt & Kirsi Rebane (I katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (II katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Ines Themas & Mia Laurel Viilup (I katse)
Ines Themas & Mia Laurel Viilup (II katse)
Kadri Joala & Keity Kinkman (I katse)
Kadri Joala & Keity Kinkman (II katse)
Darja Ovcaruka & Lola Nikolj (I katse)
Darja Ovcaruka & Lola Nikolj (II katse)
Olga Verbicka & Vlada Sislannikova (I katse)
Olga Verbicka & Vlada Sislannikova (II katse)

Christopher Kase & Alar Reiljan (I katse)
Christopher Kase & Alar Reiljan (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Freddy Jakobson (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Freddy Jakobson (II katse)
Nikita Bogaks & Luka Berzins (I katse)
Nikita Bogaks & Luka Berzins (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 2 (U12)
Aleksandra Veselova & Agate Lace (I katse)
Aleksandra Veselova & Agate Lace (II katse)

Dmitrijs Logacovs & Ilja Fjodorovs (I katse)
Dmitrijs Logacovs & Ilja Fjodorovs (II katse)
Kirils Murauskas & Maksims Matulenko (I katse)
Kirils Murauskas & Maksims Matulenko (II katse)
Ott Langel & Karl Oskar Vedler (I katse)
Ott Langel & Karl Oskar Vedler (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 1 (U15)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (I katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (II katse)
Kersti Joala & Krete Kaasik (I katse)
Kersti Joala & Krete Kaasik (II katse)
Estelle Lembra & Martiina Põder (I katse)
Estelle Lembra & Martiina Põder (II katse)

Rainer Raiend & Sander Lillo (I katse)
Rainer Raiend & Sander Lillo (II katse)
Kermo Lukas & Siim Langel (I katse)
Kermo Lukas & Siim Langel (II katse)
Andreas Jõesaar & Aare Riives (I katse)
Andreas Jõesaar & Aare Riives (II katse)

Sünkroonhüpped Juuniorid
Julija Tarasenko & Tatjana Soboleva (I katse)
Julija Tarasenko & Tatjana Soboleva (II katse)
Sigrid Sepp & Merlin Lillo (I katse)
Sigrid Sepp & Merlin Lillo (II katse)

Stanislavs Sinkevics & Dmitrijs Antons (I katse)
Stanislavs Sinkevics & Dmitrijs Antons (II katse)

 

Tallinna Ülikooli Karikas 14.04.2012
Miniklass
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)
Ottar Põder (I katse)
Ottar Põder (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)

Lasteklass
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)

U12
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

U15
Madli Hiob (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Salme Ojasild (II katse)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)

Rainer Raiend (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)

Sünkroonhüpped Lasteklass
Keity Kinkman & Kadri Joala (I katse)
Keity Kinkman & Kadri Joala (II katse)

Sünkroonhüpped U12
Karl Oskar Vedler & Ott Langel (I katse)
Karl Oskar Vedler & Ott Langel (II katse)

Sünkroonhüpped U15

Krete Kaasik & Kersti Joala (I katse)
Krete Kaasik & Kersti Joala (II katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (I katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (II katse)

Kermo Lukas & Siim Langel (I katse)
Kermo Lukas & Siim Langel (II katse)

 

21th World Age Group Competition Birminghamis 21.-28.11.11

11-12 poisid TRI
Kermo Lukas
Siim Langel

11-12 poisid TRS
Kermo Lukas / Siim Langel
Kermo Lukas / Siim Langel (finaal)

11-12 poisid DMT
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

Tartu linna lahtised meitrivõistlused 05.11.2011
Miniklass
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Alexandra Polteva (I katse)
Alexandra Polteva (II katse)
Mia-Caroline Lauk (I katse)
Mia-Caroline Lauk (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Lizette Marii Õisma (I katse)
Lizette Marii Õisma (II katse)
Kaisa Kaldman (I katse)
Kaisa Kaldman (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Teele Lotte Trug (I katse)
Teele Lotte Trug (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Ingrid Roos (I katse)
Ingrid Roos (II katse)

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Ottar Põder (I katse)
Ottar Põder (II katse)
Alar Reiljan (I katse)
Alar Reiljan (II katse)
Aleks Lember (I katse)
Aleks Lember (II katse)
Sander Aavik (I katse)
Sander Aavik (II katse)
Mihkel Kööbi (I katse)
Mihkel Kööbi (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Robin Raudsepp (I katse)
Robin Raudsepp (II katse)

Lasteklass
Jolandra Kraav (I katse)
Jolandra Kraav (II katse)
Teisi Unt (I katse)
Teisi Unt (II katse)
Kirsi Rebane (I katse)
Kirsi Rebane (II katse)
Nora Kreen (I katse)
Nora Kreen (II katse)
Johanna-Liisa Odraks (I katse)
Johanna-Liisa Odraks (II katse)
Damaris Ly Tambla (I katse)
Damaris Ly Tambla (II katse)
Ines Themas (I katse)
Ines Themas (II katse)
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)
Inga Randma (I katse)
Inga Randma (II katse)
Marleen Viitmann (I katse)
Marleen Viitmann (II katse)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Maria Saaron (I katse)
Maria Saaron (II katse)
Kateriina Keres (I katse)
Kateriina Keres (II katse)
Kaie Joala (I katse)
Kaie Joala (II katse)
Keity Kinkman (I katse)
Keity Kinkman (II katse)
Katriin Mets (I katse)
Katriin Mets (II katse)

Cristopher Kase (I katse)
Cristopher Kase (II katse)
Kert Kendaru (II katse)
Kristofer Nilp (I katse)
Kristofer Nilp (II katse)
Armani Kohlin Howard (I katse)
Armani Kohlin Howard (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Sken-Sander Pille (I katse)
Sken-Sander Pille (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Uku Tamm (I katse)
Uku Tamm (II katse)

U12

Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Diana Jakunina (I katse)
Diana Jakunina (II katse)
Diana Jakunina (finaal)
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Evelin Kuldkepp (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)
Kadri Joala (finaal)
Liana Kauge (II katse)
Veronika Zasimenko (I katse)
Veronika Zasimenko (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)

Vladislav Semjonov (I katse)
Vladislav Semjonov (II katse)
Vladislav Semjonov (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Jurii Kovaljov (I katse)
Jurii Kovaljov (II katse)
Jurii Kovaljov (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)
Daniil Kovtun (I katse)
Daniil Kovtun (II katse)
Daniil Kovtun (finaal)
Andres Loberg (I katse)
Andres Loberg (II katse)
Andres Loberg (finaal)

U15
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Maria Ivantsenko (I katse)
Maria Ivantsenko (II katse)
Maria Ivantsenko (finaal)
Estelle Lembra (I katse)
Estelle Lembra (II katse)
Estelle Lembra (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Martiina Põder (I katse)
Martiina Põder (II katse)
Alina Bondarenko (I katse)
Alina Bondarenko (II katse)
Elis Themas (I katse)
Elis Themas (II katse)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (II katse)
Krista Muuk (I katse)
Krista Muuk (II katse)
Marite Lõhmussaar (I katse)
Marite Lõhmussaar (II katse)

Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (Finaal)
Kristofer Pai (I katse)
Kristofer Pai (II katse)
Kristofer Pai (Finaal)

Sünkroonhüpped Lasteklass
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Nora Kreen & Marlen Vaidla (I katse)
Nora Kreen & Marlen Vaidla (II katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (I katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (II katse)
Kaie Joala & Kadri Joala (I katse)
Kaie Joala & Kadri Joala (II katse)
Jolandra Kraav & Johanna-Liisa Odraks (I katse)
Jolandra Kraav & Johanna-Liisa Odraks (II katse)

Sünkroonhüpped U12

Krete Kaasik & Kersti Joala (I katse)
Krete Kaasik & Kersti Joala (II katse)

Sünkroonhüpped U15
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (I katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (II katse)
Estelle Lembra & Elis Themas (I katse)
Estelle Lembra & Elis Themas (II katse)
Krista Muuk & Kätlin Lepp (I katse)
Krista Muuk & Kätlin Lepp (II katse)

Rainer Raiend & Sander Lillo (I katse)
Rainer Raiend & Sander Lillo (II katse)
Kermo Lukas & Siim Langel (I katse)
Kermo Lukas & Siim Langel (II katse)

Algarve suvelaager Portugalis: sõbralik võistlus 1.08.2011
Madli Hiob
Ott Langel
Kermo Lukas
Siim Langel

Frivolten Cup 3 – 4 juuni 2011

U12
Mirjam Pirn (I katse)
Mirjam Pirn (II katse)

Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

DMT U12
Kermo Lukas (DMT I katse)
Kermo Lukas (DMT II katse)
Kermo Lukas (DMT finaal 1)
Kermo Lukas (DMT finaal 2)
Ott Langel (DMT I katse)
Ott Langel (DMT II katse)

Two Trick Show
Poolfinaal USA
Poolfinaal KANADA
Poolfinaal ROOTSI
Poolfinaal TAANI
Finaal ROOTSI
Finaal KANADA

Spordiklubi Piruetas V rahvusvaheline turniir 26.-28.05.2011
U11
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

Kermo Lukas (trenn)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)

U14
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

 

Paide MV 15.05.2011
Miniklass
Miia Reinsoo

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Ottar Põder (I katse)
Ottar Põder (II katse)
Marco Vene (I katse)
Marco Vene (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)

Lasteklass
Nora Kreen (I katse)
Nora Kreen (II katse)
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)

Karl Christopher Lepik (I katse)
Karl Christopher Lepik (II katse)
Ken Christian Saar (I katse)
Ken Christian Saar (II katse)

U12
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Mirjam Pirn (I katse)
Mirjam Pirn (II katse)
Mirjam Pirn (finaal)

Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Andreas Jõesaar (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

U15
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)
Kristin Rammi (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

VI BG Kevadturniir 30.04.2011
Miniklass
Maria Saaron
Agate Lace
Keitlyn-Merit Sepp
Miia Kattel
Alexandra Polteva
Fransiska Malmre
Leena Isabel Pizzolanti
Emili Heinaste
Teele Lotte Trug
Mona Marie Tiidumaa
Anastassia Pavlenko

Cristopher Kase
Marco Vene
Artur Vaidla
Bruno Reinsoo
Mark Tarnovski
Rocco Pastak

Lasteklass
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Nora Kreen (II katse)
Kerli Püvi (I katse)
Kerli Püvi (II katse)
Jolandra Kraav (I katse)
Jolandra Kraav (II katse)
Damaris Ly Tambla (I katse)
Ines Themas (I katse)
Ines Themas (II katse)
Kirsi Rebane (I katse)
Kirsi Rebane (II katse)
Heidy Heleen Trug (I katse)
Heidy Heleen Trug (II katse)
Teisi Unt (I katse)
Teisi Unt (II katse)
Johanna-Liisa Odraks (I katse)
Johanna-Liisa Odraks (II katse)
Kateriina Keres (I katse)
Kateriina Keres (II katse)
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)

Ilja Fjodorovs (I katse)
Ilja Fjodorovs (II katse)
Kert Kendaru (I katse)
Kert Kendaru (II katse)
Kristofer Nilp (I katse)
Kristofer Kendaru (II katse)

U12

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Mirjam Pirn (I katse)
Mirjam Pirn (II katse)
Mirjam Pirn (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Dmitrijas Logacovs (I katse)
Dmitrijas Logacovs (II katse)
Dmitrijas Logacovs (finaal)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Andreas Jõesaar (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

U15

Julia Tarasenko (I katse)
Julia Tarasenko (II katse)
Julia Tarasenko (finaal)
Tatjana Soboleva (I katse)
Tatjana Soboleva (finaal)
Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)
Kristin Rammi (finaal)
Estelle Lembra (I katse)
Estelle Lembra (II katse)
Estelle Lembra (finaal)
Elis Themas (I katse)
Elis Themas (II katse)
Elis Themas (finaal)
Krista Muuk (I katse)
Krista Muuk (II katse)
Krista Muuk (finaal)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (II katse)

Dmitrijs Antons (I katse)
Dmitrijs Antons (II katse)
Dmitrijs Antons (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)
Stanislavs Sinkevics (I katse)
Stanislavs Sinkevics (II katse)
Stanislavs Sinkevics (finaal)

Sünkroonhüpped U12 poisid

Siim Langel / Kermo Lukas (I katse)
Siim Langel / Kermo Lukas (II katse)
Ott Langel / Andreas Jõesaar (I katse)
Ott Langel / Andreas Jõesaar (II katse)

Sünkroonhüpped U15 Tüdrukud

Tatjana Soboleva / Julija Tarasenko (I katse)
Tatjana Soboleva / Julija Tarasenko (II katse)
Kersti Joala / Kristin Rammi (I katse)
Kersti Joala / Kristin Rammi (II katse)
Elis Themas / Krete Kaasik (I katse)
Elis Themas / Krete Kaasik (II katse)

Sünkroonhüpped U15 Poisid

Stanislavs Sinkevics / Dmitrijs Antons (I katse)
Stanislavs Sinkevics / Dmitrijs Antons (II katse)

 

Tallinna Ülikooli Karikas 17.04.2011
Miniklass
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Marco Vene (I katse)
Marco Vene (II katse)
Jaagup Jagomägi (I katse)
Jaagup Jagomägi (II katse)
Ottar Põder (I katse)
Ottar Põder (II katse)
Rocco Pastak (I katse)
Rocco Pastak (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)

Lasteklass
Nora Kreen (I katse)
Nora Kreen (II katse)
Kateriina Keres (I katse)
Kateriina Keres (II katse)

Karl Chrisopher Lepik (II katse)
Ken Christian Saar (I katse)
Ken Christian Saar (II katse)

U12
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)

Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)

U15
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)

Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)

Tartu linna lahtised meitrivõistlused 27.11.2010
Miniklass
Maria Saaron
Keitlyn-Merit Sepp
Miia Kattel
Alexandra Polteva
Marget Toots
Anny Roost
Anastassia Pavlenko
Mia-Caroline Lauk
Mona Marie Tiidumaa
Teele Lotte Trug

Cristopher Kase
Arturs Unanjans
Mihkel Sepp
Ken Christian Saar
Bruno Reinsoo
Martin Toots
Markus Toots
Marco Vene
Rocco Pastak

Lasteklass
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Ella Korhonen (I katse)
Ella Korhonen (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Estelle Lembra (I katse)
Estelle Lembra (II katse)
Oona Tujula (I katse)
Oona Tujula (II katse)
Ksenija Ivanova (I katse)
Ksenija Ivanova (II katse)
Martiina Põder (I katse)
Martiina Põder (II katse)
Nora Kreen (I katse)
Nora Kreen (II katse)
Jolandra Kraav (I katse)
Jolandra Kraav (II katse)
Alise Ivanova (I katse)
Alise Ivanova (II katse)
Maribel Tuiken (I katse)
Maribel Tuiken (II katse)
Heidy Heleen Trug (I katse)
Heidy Heleen Trug (II katse)
Ines Themas (I katse)
Kerli Püvi (I katse)
Kerli Püvi (II katse)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Anna Birgitta Põder (I katse)
Anna Birgitta Põder (II katse)

Vladislav Semjonov (I katse)
Vladislav Semjonov (II katse)
Sakke Koskenala (I katse)
Sakke Koskenala (II katse)
Eevert Dahlberg (I katse)
Eevert Dahlberg (II katse)
Teemu Saarikko (I katse)
Teemu Saarikko (II katse)
Karl Christopher Lepp (I katse)
Karl Christopher Lepp (II katse)
Oliver Pärnaste (I katse)
Oliver Pärnaste (II katse)
Oskari Nyholm (I katse)
Oskari Nyholm (II katse)
Robin Nõmme (I katse)
Robin Nõmme (II katse)
Martty Aab (I katse)
Martty Aab (II katse)
Kristjan-Erik Pindmaa (I katse)
Kristjan-Erik Pindmaa (II katse)
Hendrik Tiidumaa (I katse)
Hendrik Tiidumaa (II katse)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)

U12
Angelina Cilinkina (I katse)
Angelina Cilinkina (II katse)
Angelina Cilinkina (finaal)
Jelena Nemeikaite (II katse)
Jelena Nemeikaite (finaal)
Anastasija Sarape (II katse)
Anastasija Sarape (finaal)
Anniina Yrjola (I katse)
Anniina Yrjola (finaal)
Anastasija Firsova (I katse)
Anastasija Firsova (finaal)
Liza Jermakova (I katse)
Liza Jermakova (II katse)
Liza Jermakova (finaal)
Dovile Bareckaite (I katse)
Violetta Piasecki (II katse)
Anastasija Avdevica (I katse)
Darja Levikina (I katse)
Darja Levikina (II katse)
Mirjam Pirn (I katse)
Mirjam Pirn (II katse)
Elli Rossi (I katse)
Elli Rossi (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Angeliina Semjonova (I katse)
Angeliina Semjonova (II katse)
Neea Laaksonen (I katse)
Neea Laaksonen (II katse)
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)
Lolita Fila (I katse)
Lolita Fila (II katse)

Eigirdas Cugunovas (I katse)
Eigirdas Cugunovas (II katse)
Eigirdas Cugunovas (finaal)
Denis Dubinovic (I katse)
Denis Dubinovic (II katse)
Denis Dubinovic (finaal)
Dmitrijas Logacovs (I katse)
Dmitrijas Logacovs (II katse)
Dmitrijas Logacovs (finaal)
Kirils Murauskas (I katse)
Kirils Murauskas (II katse)
Kirils Murauskas (finaal)
Aleksejs Saraps (I katse)
Aleksejs Saraps (II katse)
Aleksejs Saraps (finaal)
Reinis Vimba (I katse)
Reinis Vimba (II katse)
Reinis Vimba (finaal)
Akseli Talvasto (I katse)
Akseli Talvasto (II katse)
Rainer Raiend (I katse)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Aaron Barry (I katse)
Aaron Barry (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

U15
Iitu Laaksonen (I katse)
Iitu Laaksonen (finaal)
Bareckaite S (I katse)
Bareckaite S (finaal)
Pauline Maleviciute (I katse)
Pauline Maleviciute (finaal)
Isa Hietala (I katse)
Isa Hietala (finaal)
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Aleksandra Vikulova (I katse)
Aleksandra Vikulova (finaal)
Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)
Elis Themas (I katse)
Merlin Lillo (I katse)
Merlin Lillo (II katse)

Silver-Johannes Ilumäe (I katse)
Silver-Johannes Ilumäe (II katse)
Silver-Johannes Ilumäe (finaal)
Antons Dmitrijs (finaal)
Elias Tervo (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (Finaal)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)

Juuniorid & Seeniorid
Vilma Parkkonen (I katse)
Vilma Parkkonen (finaal)
Julia Tarasenko (I katse)
Julia Tarasenko (II katse)
Julia Tarasenko (finaal)
Tatjana Soboleva (I katse)
Tatjana Soboleva (finaal)

Oleg Nosyrev (I katse)
Oleg Nosyrev (II katse)
Oleg Nosyrev (finaal)
Nikita Servut (I katse)
Nikita Servut (II katse)
Nikita Servut (finaal)
Stanislavs Sinkevics (I katse)
Stanislavs Sinkevics (II katse)
Stanislavs Sinkevics (finaal)
Karolis Rimasas (finaal)
Vladislav Sebesev (I katse)
Vladislav Sebesev (II katse)
Vladislav Sebesev (finaal)
Tanel Altement (I katse)
Tanel Altement (finaal)
Jonas Jefremovas (I katse)
Nikita Korolovs (I katse)
Nikita Korolovs (II katse)

Läti lahtised meistrivõistlused 19.-20.11.10
I klass
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Siim Langel (I katse)

Mirjam Pirn (I katse)

 

XVII Open Baltic Visaginases 27.-29.05.10
U10
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)

U13
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)

Silver-Johannes Ilumäe (I katse)
Silver-Johannes Ilumäe (II katse)
Silver-Johannes Ilumäe (finaal)

U18
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)

Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)

Rasmus Tätte (I katse)
Rasmus Tätte (II katse)
Rasmus Tätte (finaal)

Euroopa Meistrivõistlused 2010
Juuniorid
Tauno Tagel (I katse)
Tauno Tagel (II katse)

 

V Biomechanics Group SK Kevadturniir 17.04.2010
Miniklass
Keitlyn-Merit Sepp
Alexandra Polteva
Anna Birgitta Põder

Mihkel Sepp
Ralf Randver
Mats Mikkor

Lasteklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Anni Ritson (I katse)
Anni Ritson (II katse)
Martiina Põder (I katse)
Martiina Põder (II katse)
Mirjam Pirn (I katse)
Mirjam Pirn (II katse)
Eva Rosenfeldt (I katse)
Eva Rosenfeldt (II katse)
Nora Kreen (I katse)
Nora Kreen (II katse)
Ines Themas (I katse)
Ines Themas (II katse)
Jana Kuznetsova (I katse)
Jana Kuznetsova (II katse)
Maribel Tuiken (I katse)
Maribel Tuiken (II katse)
Estelle Lembra (I katse)
Estelle Lembra (II katse)

 

Enriko Neltsas (I katse)
Enriko Neltsas (II katse)
William Casey (I katse)
William Casey (II katse)
Maru Mikkor (I katse)
Maru Mikkor (II katse)

U12
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Kadri Joala (II katse)
Kadri Joala (finaal)

 

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Andreas Jõesaar (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

U15
Paulina Maleviciute (I katse)
Paulina Maleviciute (II katse)
Paulina Maleviciute (finaal)
Skaiste Bareckaite (I katse)
Skaiste Bareckaite (II katse)
Skaiste Bareckaite (finaal)
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Aleksandra Vikulova (I katse)
Aleksandra Vikulova (finaal)
Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)

Vladislav Sebasev (I katse)
Vladislav Sebasev (II katse)
Vladislav Sebasev (finaal)
Silver-Johannes Ilumäe (I katse)
Silver-Johannes Ilumäe (II katse)
Silver-Johannes Ilumäe (finaal)
Rasmus Tätte (I katse)
Rasmus Tätte (II katse)
Rasmus Tätte (finaal)
Andrius Nekrasovas (I katse)
Andrius Nekrasovas (II katse)
Andrius Nekrasovas (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)

Juuniorid
Viktorija Martinkeviciute (I katse)
Viktorija Martinkeviciute (II katse)
Viktorija Martinkeviciute (finaal)

Jonas Jefremovas (I katse)
Jonas Jefremovas (II katse)
Jonas Jefremovas (finaal)
Tõnu Kalev (I katse)
Tõnu Kalev (II katse)
Tõnu Kalev (finaal)
Tauno Tagel (I katse)
Tauno Tagel (II katse)
Tauno Tagel (finaal)

Sünkroonhüpped U12 tüdrukud

Kadri Joala / Kersti Joala (I katse)
Kadri Joala / Kersti Joala (II katse)

Sünkroonhüpped U12 poisid

Ott Langel / Andreas Jõesaar (I katse)
Ott Langel / Andreas Jõesaar (II katse)

Sünkroonhüpped U15 Tüdrukud

Sigrid Sepp / Kristin Rammi (I katse)
Sigrid Sepp / Kristin Rammi (II katse)

Syncro U15 Boys

Rasmus Tätte / Silver-Johannes Ilumäe (I katse)
Rasmus Tätte / Silver-Johannes Ilumäe (II katse)
Sander Lillo / Rainer Raiend (I katse)
Sander Lillo / Rainer Raiend (II katse)

VI Eesti lahtised karikavõistlused 12.12.2009
Miniklass
Valeria Zubkova
Nora Kreen
Keitlyn-Merit Sepp
Maria Saaron
Leena Isabel Pizzolanti

Vladislav Semjonov
Arturs Unanjans
Ott Langel
Maru Mikkor
Cristopher Kase
Robin Adamson
Mats Mikkor
Mihkel Sepp
Markus Kruusla

Lasteklass
Anastasija Firsova (I katse)
Anastasija Firsova (II katse)
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)
Angeliina Semjonova (I katse)
Angeliina Semjonova (II katse)
Anna Gret Asi (I katse)
Anna Gret Asi (II katse)
Lolita Fila (I katse)
Lolita Fila (II katse)
Jana Kuznetsova (I katse)
Jana Kuznetsova (II katse)
Alina Bondarenko (I katse)
Alina Bondarenko (II katse)
Alina Dudkina (I katse)
Alina Dudkina (II katse)
Tähe Leen Metsoja (I katse)
Tähe Leen Metsoja (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Krista Leonova (II katse)
Mirjam Pirn (I katse)
Mirjam Pirn (II katse)
Ramona Leonova (I katse)
Ramona Leonova (II katse)
Anni Ritson (I katse)

Kirils Murausks (I katse)
Kirils Murausks (II katse)
Dmitrijas Logacovs (I katse)
Dmitrijas Logacovs (II katse)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Enriko Neltsas (I katse)
Kaspar Tamm (I katse)
Kaspar Tamm (II katse)
Erki Toomsalu (I katse)
Erki Toomsalu (II katse)
Reinis Vimba (I katse)
Reinis Vimba (II katse)
Sander Kütt (I katse)
Sander Kütt (II katse)
Ralf Erik Kollom (I katse)
Ralf Erik Kollom (II katse)
Toms Leonovs (I katse)
Toms Leonovs (II katse)

Noorteklass
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Anna Komarova (I katse)
Anna Komarova (II katse)
Anna Komarova (finaal)
Darja Levikina (I katse)
Darja Levikina (II katse)
Darja Levikina (finaal)
Kristin Rammi (I katse)
Kristin Rammi (II katse)
Kristin Rammi (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Anastasija Sarape (I katse)
Anastasija Sarape (II katse)
Anastasija Sarape (finaal)
Merlin Lillo (I katse)
Merlin Lillo (II katse)
Olesja Pavlova (I katse)
Olesja Pavlova (II katse)

Silver-Johannes Ilumäe (I katse)
Silver-Johannes Ilumäe (II katse)
Silver-Johannes Ilumäe (finaal)
Rasmus Tätte (I katse)
Rasmus Tätte (II katse)
Rasmus Tätte (finaal)
Andrejs Panovs (I katse)
Andrejs Panovs (II katse)
Andrejs Panovs (finaal)
Aleksej Sarape (I katse)
Aleksej Sarape (II katse)
Aleksej Sarape (finaal)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

Meistriklass
Julia Tarasenko (I katse)
Julia Tarasenko (II katse)
Julia Tarasenko (finaal)
Tatjana Soboleva (I katse)
Tatjana Soboleva (II katse)
Tatjana Soboleva (finaal)

Stanislavs Sinkevics (I katse)
Stanislavs Sinkevics (II katse)
Stanislavs Sinkevics (finaal)
Raimo Lust (I katse)
Raimo Lust (II katse)
Raimo Lust (finaal)
Tauno Tagel (I katse)
Tauno Tagel (II katse)
Tauno Tagel (finaal)
Tanel Altement (I katse)
Tanel Altement (II katse)
Tanel Altement (finaal)

Postitatud Videod