Vanad videod 14.12.14-03.12.16

III Eesti Karikavõistlused 3.12.2016
Miniklass

Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Anete Haak (I katse)
Anete Haak (II katse)

 

Frederik Märtin (I katse)
Frederik Märtin (II katse)
Robin Hansen (I katse)
Robin Hansen (II katse)
Robin Roots (I katse)
Robin Roots (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Lasteklass

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Uku Saag (I katse)
Uku Saag (II katse)
Uku Saag (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)

Noorteklass

Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Arti Ladva (I katse)
Arti Ladva (II katse)
Arti Ladva (finaal)

Juunioriklass

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

Meistriklass

Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

 

Tartu Open Cup 19.11.2016

Konnahüpped

Andre Mikk Abel (I katse)
Andre Mikk Abel (II katse)
Ardo Johannes Abel (I katse)
Ardo Johannes Abel (II katse)
Hendrik Arula (I katse)
Hendrik Arula (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Emily Laur (I katse)
Emily Laur (II katse)
Emily Laur & Marie Reinmets (I katse)
Emily Laur & Marie Reinmets (II katse)
Liine Maria Muru (I katse)
Liine Maria Muru (II katse)
Alvin Peets (I katse)
Alvin Peets (II katse)
Anette Raasik (I katse)
Anette Raasik (II katse)
Uku Jesper Rumm (I katse)
Uku Jesper Rumm (II katse)
Kirsi Toode (I katse)
Kirsi Toode (II katse)
Talvi Meeli Tvauri (I katse)
Talvi Meeli Tvauri (II katse)
Loora Hiob (I katse)
Loora Hiob (II katse)
Karl Kustav Kotselainen (I katse)
Karl Kustav Kotselainen (II katse)
Randel Nugis (I katse)
Randel Nugis (II katse)
Selina Rebane (I katse)
Brendon Sagor (I katse)
Brendon Sagor (II katse)

Lenna Saksniit (I katse)
Lenna Saksniit (II katse)
Christian Suuresaar (I katse)
Christian Suuresaar (II katse)
Marianne Veeberg (I katse)
Marianne Veeberg (II katse)
Henri Veeberg (I katse)
Henri Veeberg (II katse)
Mia Vors (I katse)
Mia Vors (II katse)
Stella Labe (I katse)
Stella Labe (II katse)

Children B class

Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)
Eliise Hiienurme (I katse)
Eliise Hiienurme (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Ingeri Elmik (I katse)
Ingeri Elmik (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Anete Hakk (I katse)
Anete Haak (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Karmen Ipsberg (I katse)
Karmen Ipsberg (II katse)
Tuisu Lembi Tvauri (I katse)
Tuisu Lembi Tvauri (II katse)
Alissa Ivanova (II katse)
Lisanna Margus (I katse)
Lisanna Margus (II katse)
Margareth Võrk (I katse)
Margareth Võrk (II katse)
Luisa Sults (I katse)
Luisa Sults (II katse)

 

Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Uku Saag (I katse)
Uku Saag (II katse)
Mihkel Kööbi (I katse)
Mihkel Kööbi (II katse)
Alan Richard Itse (I katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Tauri Markovskis (I katse)
Tauri Markovskis (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Robin Roots (I katse)
Robin Roots (II katse)
Patrik Uleksin (I katse)
Frederik Märtin (I katse)
Frederik Märtin (II katse)
Romet Kurrikoff (I katse)
Romet Kurrikoff (II katse)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)

Children A class

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)
Karolina Anvelt (finaal)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Grete-Getriin Osolin (II katse)

 

Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Kaspar Ivanov (finaal)
Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Eerik Aleksander Smirnov (finaal)

Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Oskar Põder (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)

Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)

 

Youth class

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Miia Kattel (finaal)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Eliina Smirnova (finaal)

 

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

Arti Ladva (I katse)
Arti Ladva (II katse)
Arti Ladva (finaal)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

Juniorclass

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)

Syncro Children B class

Saara Martoja & Emili Heinaste (I katse)
Arabel Pedoson & Berit Lepp (II katse)
Marii Heleen Jõgiste & Eliise Hiienurm (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Eliise Hiienurm (II katse)
Keitlin Int & Merilin Viiklaid (I katse)
Keitlin Int & Merilin Viiklaid (II katse)

Hanna Hiob & Ingeri Elmik (I katse)
Hanna Hiob & Ingeri Elmik (II katse)

Kristin Arabella Oja & Tähe Hiob (I katse)
Kristin Arabella Oja & Tähe Hiob (II katse)

Brigitta Seire & Anete Haak (I katse)
Brigitta Seire & Anete Haak (II katse)
Lisanna Margus & Alissa Ivanova (I katse)
Lisanna Margus & Alissa Ivanova (II katse)

Frederik Märtin & Andreas Truija (I katse)
Frederik Märtin & Andreas Truija (II katse)
Robin Roots & Robin Hansen (I katse)
Alan Richard Itse & Raidon Sagor (I katse)
Alan Richard Itse & Raidon Sagor (II katse)
Tauri Markovskis & Aaron Karu (I katse)
Tauri Markovskis & Aaron Karu (II katse)

Syncro Children A class

Merlin Klemm & Karolina Anvelt (I katse)
Merlin Klemm & Karolina Anvelt (II katse)
Kaisa Wirth & Greete-Getriin Osolin (I katse)
Kaisa Wirth & Greete-Getriin Osolin (II katse)

Kaspar Ivanov & Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Kaspar Ivanov & Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Markus Tamm & Oskar Põder (I katse)
Markus Tamm & Oskar Põder (II katse)

Syncro Youth & Junior class

Keitlyn-Merit Sepp & Miia Kattel (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Miia Kattel (II katse)
Eliina Smirnova & Aiki Suits (I katse)
Eliina Smirnova & Aiki Suits (II katse)

Siim Langel & Rainer Raiend (I katse)
Siim Langel & Rainer Raiend (II katse)
Marten Sten Rahuoja & Arti Ladva (I katse)
Marten Sten Rahuoja & Arti Ladva (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (II katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (I katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (II katse)
Martin Gross & Karl Valter Oja (I katse)
Martin Gross & Karl Valter Oja (II katse)

Twister Talveturniir 6.11.2016
Lasteklass B

Berit Lepp (I katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Tähe Hiob (I katse)
Tähe Hiob (II katse)

Uku Saag (I katse)
Uku Saag (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Kaur Hiob (I katse)
Kaur Hiob (II katse)

Lasteklass A
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)

Noorteklass

Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

Juunioriklass

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)

 

Meistriklass
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)

Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)

Lasteklass B sünkroon

Berit Lepp & Arabel Pedoson (I katse)
Berit Lepp & Arabel Pedoson (II katse)

Kristin Arabella Oja & Tähe Hiob (II katse)

Kaur Hiob & Aaron Karu (I katse)
Kaur Hiob & Aaron Karu (II katse)

Noorteklass sünkroon

Kaarel Räisa & Rasmus Räisa (I katse)
Kaarel Räisa & Rasmus Räisa (II katse)

Juunioriklass sünkroon

Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (II katse)

Meistriklass sünkroon
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (I katse)
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (II katse)

Salme Ojasild & Madli Hiob (I katse)
Salme Ojasild & Madli Hiob (II katse)

Baltic Open 2016

sündinud 2005 ja hiljem
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

 

Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)

sündinud 2002-2004
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Merlin Klemm (I katse)
Merin Klemm (II katse)

Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)

 

IV Estonian Chamiponships 14.05.2015
Children class
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)</a

Youth class

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Junior

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)
Kermo Lukas (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Frivolten Cup 6.-7. mai 2016

U12
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

U14
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

 

Juunior

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

DMT U12
Merlin Klemm (DMT I katse)
Merlin Klemm (DMT I finaal)
Merlin Klemm (DMT II finaal)

Arabel Pedoson (DMT I katse)
Arabel Pedoson (DMT II katse)

Kaarel Räisa (DMT I katse)
Kaarel Räisa (DMT II katse)
Kaarel Räisa (DMT I finaal)
Kaarel Räisa (DMT II finaal)

DMT U14

Keitlyn-Merit Sepp (DMT I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (DMT II katse)

Karl Oskar Vedler (DMT I katse)
Karl Oskar Vedler (DMT II katse)
Karl Oskar Vedler (DMT I finaal)
Karl Oskar Vedler (DMT II finaal)

Juunior
Krete Kaasik (DMT I katse)
Krete Kaasik (DMT II katse)
Krete Kaasik (DMT I finaal)
Krete Kaasik (DMT II finaal)

 

BG Kevadturniir 23.-24.04.2016

Konnahüpped

Kaisa Aviste (I katse)
Kaisa Aviste (II katse)
Kaspar Aviste (I katse)
Kaspar Aviste (II katse)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Karl Kristofer Hohensee (I katse)
Karl Kristofer Hohensee (II katse)
Ralf Kivirüüt (I katse)
Ralf Kivirüüt (II katse)
Jasper Kivirüüt (I katse)
Jasper Kivirüüt (II katse)
Merit Malinin (I katse)
Merit Malinin (II katse)
Marili Mette Marjamäe (I katse)
Karoli Krette Marjamäe (I katse)
Lenne Mats (I katse)
Lenne Mats (II katse)
Berit Pinker (I katse)
Berit Pikner (II katse)
Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Gerda Tiisel (I katse)
Gerda Tiisel (II katse)
Aaron Karu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Hannaliisa Katušin (I katse)
Hannaliisa Katušin (II katse)
Kiur Katušin (I katse)
Kiur Katušin (II katse)
Romet Kurrikoff (I katse)
Romet Kurrikoff (II katse)
Andra Niidumaa (I katse)
Andra Niidumaa (II katse)
Merit Niidumaa (I katse)
Merit Niidumaa (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Alvin Peets (I katse)
Alvin Peets (II katse)
Loore Liisa Sutt (I katse)
Loore Liisa Sutt (II katse)
Ksenija Esterkina (I katse)
Mihails Vilms (II katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Karl Kustav Kotselainen (I katse)
Karl Kustav Kotselainen (II katse)
Marianne Veeberg (I katse)
Marianne Veeberg (II katse)
Henri Veeberg (I katse)
Henri Veeberg (II katse)

 

Lasteklass B

Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Greete Osolin (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Marii Helen Jõgiste (I katse)
Marii Helen Jõgiste (II katse)
Nikola Matiesku (I katse)
Nikola Matiesku (II katse)
Karola Nõlvak (I katse)
Karola Nõlvak (II katse)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Anastasija Jeršova (I katse)
Anastasija Jeršova (II katse)
Anna Kovaljova (I katse)
Anna Kovaljova (II katse)
Maria Kovaljova (I katse)
Maria Kovaljova (II katse)
Sabina Majorova (I katse)
Sabina Majorova (II katse)
Ksenija Girštauta (I katse)
Ksenija Girštauta (II katse)
Gerda-Marleen Pärli (I katse)
Gerda-Marleen Pärli (II katse)
Anšelina Saidane (I katse)
Anšelina Saidane (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Anšelika Fedcuka (I katse)
Anšelika Fedcuka (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)
Karmen Ipsberg (I katse)

Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Georg Juldaškin (I katse)
Georg Juldaškin (II katse)
Klimentijs Mihailovs (I katse)
Klimentijs Mihailovs (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Valtteri Jalava (I katse)
Valtteri Jalava (II katse)
Daniels Lobanovs (I katse)
Daniels Lobanovs (II katse)
Kirils Cehnijs (I katse)
Sander Olberg (I katse)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Tauri Markovskis (II katse)

Lasteklass A (U12)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Anna Fišcenkova (I katse)
Anna Fišcenkova (II katse)
Anna Fišcenkova (finaal)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Triinu Jõesaar (finaal)
Veronika Morozova (I katse)
Veronika Morozova (II katse)
Veronika Morozova (finaal)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Elis Kraav (finaal)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Julija Musolina (I katse)
Julija Musolina (II katse)
Julija Musolina (finaal)
Angelina Gavhrane (I katse)
Angelina Gavhrane (II katse)
Krislin Virkoja (I katse)
Krislin Virkoja (II katse)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)
Hanna Kristiin Krümann (I katse)
Hanna Kristiin Krümann (II katse)
Katariina Elling (I katse)
Katariina Elling (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)

 

Andrejs Esterkins (I katse)
Andrejs Esterkins (II katse)
Andrejs Esterkins (finaal)
Matvejs Dovgals (I katse)
Matvejs Dovgals (II katse)
Matvejs Dovgals (finaal)
Vladislavs Gredasovs (I katse)
Vladislavs Gredasovs (II katse)
Vladislavs Gredasovs (finaal)
Ricards Lauenteins (I katse)
Ricards Lauenteins (II katse)
Ricards Lauenteins (finaal)
Jan Sebastian Kask (I katse)
Jan Sebastian Kask (II katse)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Kert Märten Kedelauk (finaal)
Eriks Lapins (II katse)
Eriks Lapins (finaal)
Eerik-Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik-Aleksander Smirnov (II katse)
Eerik-Aleksander Smirnov (finaal)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Markus Tamm (I katse)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Dairis Priednieks (I katse)
Dairis Priednieks (II katse)
Gabriel Nugis (I katse)
Gabriel Nugis (II katse)

Noorteklass (U15)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Miia Kattel (finaal)
Keitlyn Merit Sepp (I katse)
Keitlyn Merit Sepp (II katse)
Keitlyn Merit Sepp (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Darja Ovcharuka (I katse)
Darja Ovcharuka (II katse)
Darja Ovcharuka (finaal)
Darja Šcerbakova (I katse)
Darja Šcerbakova (II katse)
Darja Šcerbakova (finaal)
Jekaterina Lakše (I katse)
Jekaterina Lakše (II katse)
Polina Krilova (I katse)
Polina Krilova (II katse)
Kristina Kirt (I katse)
Kristina Kirt (II katse)
Eliise Peržinski (I katse)
Eliise Peržinski (II katse)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)

 

Dimitrijs Uvarovs (I katse)
Dimitrijs Uvarovs (II katse)
Dimitrijs Uvarovs (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Vadims Konuhovs (I katse)
Vadims Konuhovs (II katse)
Vadims Konuhovs (finaal)
Arvils Priednieks (I katse)
Arvils Priednieks (II katse)
Arvils Priednieks (finaal)
Artemijs Semjonovs (I katse)
Artemijs Semjonovs (II katse)
Artemijs Semjonovs (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Andero Väikene (I katse)
Daniels Cirulis (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Maksims Davidovs (I katse)
Maksims Davidovs (II katse)

 

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Sofija Ostrovska (I katse)
Sofija OStrovska (II katse)
Sofija Ostrovska (finaal)
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Ljudmilla Ivanova (I katse)
Ljudmilla Ivanova (II katse)
Kristel Rjabov (I katse)
Kristel Rjabov (II katse)

 

Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)

 

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Ilja Fjodorovs (I katse)
Ilja Fjodorovs (II katse)
Ilja Fjodorovs (finaal)
Kirils Murauskas (I katse)
Kirils Murauskas (II katse)
Kirils Murauskas (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Kermo Lukas (I katse)
Kermo Lukas (II katse)

Robin Schiefelbein (I katse)
Robin Schiefelbein (II katse)

Lasteklass B sünkroon
Marii Heleen Jõgiste & Berit Lepp (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Berit Lepp (II katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin (I katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin(II katse)
Keitlin Int & Merilin Viiklaid (I katse)
Keitlin Int & Merilin Viiklaid (II katse)
Anastasija Jeršova & Anna Fišcenkova (II katse)
Anželina Saidane & Ksenija Girštauta (I katse)
Anželina Saidane & Ksenija Girštauta (II katse)
Nikola Matiesku & Anželika Fedcuka (I katse)
Nikola Matiesku & Anželika Fedcuka (II katse)

 

Valtteri Jalava & Arseni Tšurdaljov (I katse)
Valtteri Jalava & Arseni Tšurdaljov (II katse)
Raidon Sagor & Kaspar Ivanov (I katse)
Raidon Sagor & Kaspar Ivanov (II katse)
Kirils Cehnijs & Daniels Lobanovs (I katse)
Kirils Cehnijs & Daniels Lobanovs (II katse)
Tauri Markovskis & Sander Olberg (I katse)
Tauri Markovskis& Sander Olberg (II katse)

Lasteklass A sünkroon
Karolina Anvelt & Elis Kraav (I katse)
Karolina Anvelt & Elis kraav (II katse)
Ester Nugis & Hanna Samelselg (I katse)
Ester Nugis & Hanna Samelselg (II katse)
Jekaterina Lakše & Angelina Gavarane (I katse)
Hanna Kristiin Krümann & Katarina Elling (I katse)
Hanna Kristiin Krümann & Katarina Elling (II katse)
Kerti Järg & Triinu Jõesaar (I katse)
Kerti Järg & Triinu Jõesaar (II katse)

Ricards Lauenšteins & Eriks Lapins (I katse)
Ricards Lauenšteins & Eriks Lapins (II katse)
Dairis Priednieks & Vladislavs Gredasovs (I katse)
Dairis Priednieks & Vladislavs Gredasovs(II katse)
Oskar Põder & Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Oskar Põder & Eerik Aleksander Smirnov (II katse)

Noorteklass sünkroon

Keitlyn Merit Sepp & Merlin Klemm (I katse)
Keitlyn Merit Sepp & Merlin Klemm (II katse)
Eliise Tael & Mirjam Kärk (I katse)
Eliise Tael & Mirjam Kärk (II katse)
Darja Šcerbakova & Ksenija Dmitrieva (I katse)
Darja Šcerbakova & Ksenija Dmitrieva (II katse)
Sofija Ostrovska & Polina Krilov (II katse)
Sofija Ostrovska & Polina Krilov (II katse)

 

Maksims Davidovs & Vadims Konuhovs (I katse)
Maksims Davidovs & Vadims Konuhovs (II katse)
Sten Püvi & Karl Valter Oja (I katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (I katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (II katse)
Arvils Priednieks & Artemijs Semjonovs (I katse)
Arvils Priednieks & Artemijs Semjonovs (II katse)
Ott Langel & Rasmus Räisa (I katse)
Ott Langel & Rasmus Räisa (II katse)

Juunioriklass sünkroon
Krete Kaasik & Lemme Vaher (I katse)
Krete Kaasik & Lemme Vaher (II katse)
Karoline Lindpere & Helena Samelselg (I katse)
Karoline Lindpere & Helena Samelselg (II katse)
Eliise Peržinski & Liisi Sulbi (I katse)
Eliise Peržinski & Liisi Sulbi (II katse)

 

Alexander Gregor Reinaste & Rasmus Reinmets (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Rasmus Reinmets(II katse)

Ilja Fjodorovs & Dmitrijs Uvarovs (I katse)
Ilja Fjodorovs & Dmitrijs Uvarovs (II katse)

Kermo Lukas & Siim Langel (I katse)
Kermo Lukas & Siim Langel (II katse)

Euroopa Meistrivõistlused 31.03-01.04.16
Individuaalhüpped

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

DMT
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

DMT meeskondlik finaal
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Lemme Vaher (finaal)
Krete Kaasik (finaal)

Sünkroonhüpped

Krete Kaasik & Lemme Vaher (I katse)
Krete Kaasik & Lemme Vaher (II katse)
Siim Langel & Kermo Lukas (I katse)
Siim Langel & Kermo Lukas (II katse)

 

Jõuluturniir Lätis 19.12.2015

Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)

Noorte MM 3.-6.12.15
Individuaalhüpped

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)

DMT

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Krete Kaasik (I katse)

Sünkroonhüpped

Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (eelvõistlus)
Krete Kaasik & Lemme Vaher (eelvõistlus)
Siim Langel & Rainer Raiend (eelvõistlus)

 

II Eesti Karikavõistlused 22.11.2015

Lasteklass

Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

Noorteklass

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

 

Tartu lahtised Meistrivõistlused 7.-8.11.2015

Lasteklass B

Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Grete-Getriin Osolin (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Karola Nõlvak (I katse)
Karola Nõlvak (II katse)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Margaret Rahu (I katse)
Margaret Rahu (II katse)
Keitlin Kaaret (I katse)
Keitlin Kaaret (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Berit Peets (I katse)
Berit Peets (II katse)
Eliise Hiienurme (I katse)
Eliise Hiienurme (II katse)
Hanna-Kristiin Krümann (I katse)
Hanna-Kristiin Krümann (II katse)
Gerli Raag (I katse)
Gerli Raag (II katse)
Annabel Kuul (I katse)
Annabel Kuul (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Hanna Hiob (II katse)
Mere-Helina Panksepp (I katse)
Mere-Helina Panksepp (II katse)
Kärt Lessel (I katse)
Kärt Lessel (II katse)
Kerli Lessel (I katse)
Kerli Lessel (II katse)
Kristin Mõts (I katse)
Kristin Mõts (II katse)

Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Egert Suits (I katse)
Egert Suits (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Gabriel Nugis (I katse)
Gabriel Nugis (II katse)
Arti Ladva (I katse)
Arti Ladva (II katse)
Andero Väikene (I katse)
Andero Väikene (II katse)
Erik Andres Hõim (I katse)
Remy Laul (I katse)
Remy Laul (II katse)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Tauri Markovskis (II katse)
Lukas Tõnisson (I katse)
Lukas Tõnisson (II katse)
Jaan Robert Reiman (II katse)

Lasteklass A

Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)
Eliise Tael (finaal)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Kaisa Norma (I katse)
Kaisa Norma (II katse)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Aiki Suits (I katse)
Aiki Suits (II katse)
Kristel Saakpakk (I katse)
Kristel Saakpakk (II katse)
Krislin Virkoja (I katse)
Krislin Virkoja (II katse)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)

 

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Kert-Märten Kedelauk (I katse)
Kert-Märten Kedelauk (II katse)
Kert-Märten Kedelauk (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)
Aadu Tordik (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Robert Ranta (I katse)
Robert Ranta (II katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter (II katse)

Noorteklass

Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Evelin Kuldkepp (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Ljudmila Ivanova (I katse)
Ljudmila Ivanova (II katse)
Ljudmila Ivanova (finaal)
Kristina Kirt (I katse)
Kristina Kirt (II katse)
Kristina Kirt (finaal)
Eliise Perzinski (I katse)
Eliise Perzinski (II katse)
Eliise Perzinski (finaal)
Mari-Ann Teder (I katse)
Mari-Ann Teder (II katse)
Tuule Elise Riispap (II katse)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)

 

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)

Juunioriklass

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Maris Kortel (I katse)
Maris Kortel (finaal)
Kristel Rjabov (I katse)
Kristel Rjabov (II katse)
Kristel Rjabov (finaal)
Mailis Rästas (I katse)
Mailis Rästas (II katse)
Mailis Rästas (finaal)

 

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Sünkroon Lasteklass B
Saara Martoja & Berit Lepp (I katse)
Saara Martoja & Berit Lepp (II katse)
Marii Heleen Jõgiste & Eliise Hiienurm (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Eliise Hiienurm (II katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin (I katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin (II katse)
Kaisa Wirth & Karola Nõlvak (I katse)
Kaisa Wirth & Karola Nõlvak (II katse)
Hanna-Kristiin Krümann & Margaret Rahu (I katse)
Hanna-Kristiin Krümann & Margaret Rahu (II katse)
Hanna Hiob & Merilin Viiklaid (I katse)
Hanna Hiob & Merilin Viiklaid (II katse)

Egert Suits & Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Egert Suits & Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Kaspar Ivanov & Raidon Sagor (I katse)
Kaspar Ivanov & Raidon Sagor (II katse)
Erik Andres Hõim & Marten Sten Rahuoja (I katse)
Erik Andres Hõim & Marten Sten Rahuoja (II katse)

Sünkroon Lasteklass A
Eliise Tael & Hanna-Rea Err (I katse)
Eliise Tael & Hanna-Rea Err (II katse)
Elis Kraav & Karolina Anvelt (I katse)
Elis Kraav & Karolina Anvelt (II katse)
Hanna Samelselg & Ester Nugis (I katse)
Hanna Samelselg & Ester Nugis (II katse)
Eliina Smirnova & Aiki Suits (I katse)
Eliina Smirnova & Aiki Suits (II katse)
Triinu Jõesaar & Kerti Järg (I katse)
Triinu Jõesaar & Kerti Järg (II katse)
Merlin Klemm & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Merlin Klemm & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Riko Blok & Aadu Tordik (I katse)
Riko Blok & Aadu Tordik (II katse)
Karl Valter Oja & Oskar Põder (I katse)
Karl Valter Oja & Oskar Põder (II katse)
Robert Ranta & Kert-Märten Kedelauk (I katse)
Robert Ranta & Kert-Märten Kedelauk (II katse)

Sünkroon Noorteklass
Evelin Kuldkepp & Mirjam Kärk (I katse)
Evelin Kuldkepp & Mirjam Kärk (II katse)
Liis Sulbi & Eliise Perzinski (I katse)
Liisi Sulbi & Eliise Perzinski (II katse)
Mari-Ann Teder & Kristina Kirt (I katse)
Mari-Ann Teder & Kristina Kirt (II katse)
Karoline Lindpere & Liana Kauge (I katse)
Karoline Lindpere & Liana Kauge (II katse)

Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (I katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (II katse)
Rasmus Räisa & Sten Püvi (I katse)
Rasmus Räisa & Sten Püvi (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Ott Langel (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Ott Langel (II katse)

Sünkroon Juunioriklass
Krete Kaasik & Miia Kattel (I katse)
Krete Kaasik & Miia Kattel (II katse)
Anneli Kuldkepp & Helena Samelselg (I katse)
Anneli Kuldkepp & Helena Samelselg (II katse)
Kristel Rjabov & Mailis Rästas (I katse)
Kristel Rjabov & Mailis Rästa (II katse)

Siim Langel & Rainer Raiend (I katse)
Siim Langel & Rainer Raiend (II katse)

 

Spordiklubi Piruetas rahvusvaheline turniir 2015

sündinud 2004 ja hiljem
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Arabel Kasemets (finaal)

sündinud 2001-2003
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)

 

sündinud 2000 ja varem

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

Frivolten Cup 15.-16. May 2015

U12
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Merlin Klemm (II katse)
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)

U14

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

 

Juniors

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)

Seniors

Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)

DMT U12
Keitlyn-Merit Sepp (DMT I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (DMT II katse)

DMT U14
Karl Oskar Vedler (DMT I katse)
Karl Oskar Vedler (DMT II katse)
Karl Oskar Vedler (DMT I finaal)
Karl Oskar Vedler (DMT II finaal)
Sten Püvi (DMT I katse)
Sten Püvi (DMT II katse)
Sten Püvi (DMT I finaal)
Sten Püvi (DMT II finaal)

Juniors
Krete Kaasik (DMT I katse)
Krete Kaasik (DMT II katse)
Krete Kaasik (DMT I finaal)
Krete Kaasik (DMT II finaal)

Seniors
Anneli Kuldkepp (DMT I katse)
Anneli Kuldkepp (DMT II katse)
Anneli Kuldkepp (DMT I finaal)
Anneli Kuldkepp (DMT II finaal)

Two Trick Show
1
2
3
4
5
6

III Eesti Meistrivõistlused 02.05.2015
Lasteklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Emili Liis Osula (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)
Eliise Tael (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Christen Savisaar (I katse)
Christen Savisaar (II katse)
Mona Daniela Kaarelson (I katse)
Mona Daniela Kaarelson (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Kristina Kirt (I katse)
Kristina Kirt (II katse)

 

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Kert Märten Kedelauk (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)
Eerik Alexander Smirnov (I katse)
Eerik Alexander Smirnov (II katse)
Eerik Alexander Smirnov (finaal)
Mart Vettner (I katse)
Mart Vettner (II katse)

Noorteklass
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Evelin Kuldkepp (finaal)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)
Liana Kauge (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Merilin Toots (I katse)
Merilin Toots (II katse)
Merilin Toots (finaal)
Kaie Joala (I katse)
Kaie Joala (II katse)

Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)

Juunioriklass

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Markus Männik (I katse)
Markus Männik (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Andres Loberg (I katse)
Andres Loberg (II katse)
Andres Loberg (finaal)

X BG Kevadturniir 18.-19.04.2015

Konnahüpped

Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Sander Olberg (I katse)
Sander Olberg (II katse)
Brendon Sagor (I katse)
Brendon Sagor (II katse)
Marius Lauk (I katse)
Marius Lauk (II katse)
Anni Mirell Koplimägi (I katse)
Anni Mirell Koplimägi (II katse)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Mia Maria Koplimägi (I katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)
Hannaliisa Katuin (I katse)
Hannaliisa Katuin (II katse)
Siim Roht (I katse)
Siim Roht (II katse)
Kiur Katuin (I katse)
Kiur Katuin (II katse)
Krislin Visla (I katse)
Krislin Visla (II katse)
Alan Richard Itse (I katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Aron Kraus (I katse)
Aron Kraus (II katse)
Kaia Oder (I katse)
Kaia Oder (II katse)
Magnar Maibach (I katse)
Magnar Maibach (II katse)
Tauri Markovskis (I katse)
Tauri Markovskis (II katse)
Ingmar Püvi (I katse)
Ingmar Püvi (II katse)
Sofija Gredasova (I katse)
Sofija Gredasova (II katse)
Ksenija Esterkina (I katse)
Kaspar Rõkovanov (I katse)
Kaspar Rõkovanov (II katse)
Kristel Mõts (I katse)
Kristel Mõts (II katse)
Kristin Mõts (I katse)
Kristin Mõts (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Ardo Mägi (I katse)
Ardo Mägi (II katse)
Ralf Kivirüüt (I katse)
Ralf Kivirüüt (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Helena Aliide Ojasild (I katse)
Helena Aliide Ojasild (II katse)
Luisa Nõmmik (I katse)
Luisa Nõmmik (II katse)
Imre Gabriel Keldu (I katse)
Imre Gabriel Keldu (II katse)
Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)
Jan Sebastian Kask (I katse)
Jan Sebastian Kask (II katse)
Trevor Paul Kask (I katse)
Trevor Paul Kask (II katse)
Argo Auli (I katse)
Argo Auli (II katse)

 

Lasteklass B

Aiki Suits (I katse)
Aiki Suits (II katse)
Krislin Virkoja (I katse)
Krislin Virkoja (II katse)
Greete Osolin (I katse)
Greete Osolin (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Polina Grucaka (I katse)
Polina Grucaka (II katse)
Julija Osipova (I katse)
Julija Osipova (II katse)
Olesja Lamina (I katse)
Olesja Lamina (II katse)
Karola Nõlvak (I katse)
Karola Nõlvak (II katse)
Marianne Suur (I katse)
Marianne Suur (II katse)
Taisija Smirnova (I katse)
Taisija Smirnova (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Margaret Rahu (I katse)
Margaret Rahu (II katse)
Kersti Roht (I katse)
Kersti Roht (II katse)
Laura Juhanson (I katse)
Laura Juhanson (II katse)
Berit Peets (I katse)
Berit Peets (II katse)
Kristella Kängsep (I katse)
Kristella Kängsep (II katse)
Krister Suur (I katse)
Krister Suur (II katse)
Triina Lillo (I katse)
Triina Lillo (II katse)

Eerik-Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik-Aleksander Smirnov (II katse)
Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Egert Suits (I katse)
Egert Suits (II katse)
Patrick Maibach (I katse)
Patrick Maibach (II katse)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Richard Murak (I katse)
Richard Murak (II katse)

Lasteklass A (U12)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Keitlyn Merit Sepp (I katse)
Keitlyn Merit Sepp (II katse)
Keitlyn Merit Sepp (finaal)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Elise Tael (I katse)
Elise Tael (II katse)
Elise Tael (finaal)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Emili Liis Osula (finaal)
Sofija Ostrovska (I katse)
Sofija OStrovska (II katse)
Sofija Ostrovska (finaal)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Miia Kattel (finaal)
Julija Musolina (I katse)
Julija Musolina (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Anzeika Grigorasa (I katse)
Anzeika Grigorasa (II katse)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Jekaterina Lake (I katse)
Jekaterina Lake (II katse)
Christen Savisaar (I katse)
Chisten Savisaar (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Angelina Gavarane (I katse)
Angelina Gavarane (II katse)
Kaisa Norma (I katse)
Kaisa Norma (II katse)
Marju Müürsepp (I katse)
Marju Müürsepp (II katse)

 

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Vadims Konuhovs (I katse)
Vadims Konuhovs (II katse)
Vadims Konuhovs (finaal)
Artjoms Plevi (I katse)
Artjoms Plevi (II katse)
Artjoms Plevi (finaal)
Maksims Davidovs (I katse)
Maksims Davidovs (II katse)
Maksims Davidovs (finaal)
Daniels Cirulis (I katse)
Daniels Cirulis (II katse)
Daniels Cirulis (finaal)
Artemijs Semjonovs (I katse)
Artemijs Semjonovs (II katse)
Artemijs Semjonovs (finaal)
Andrejs Esterkins (I katse)
Andrejs Esterkins (II katse)
Andrejs Esterkins (finaal)
Arvils Priednieks (I katse)
Arvils Priednieks (II katse)
Arvils Priednieks (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Kennet Rebane (I katse)
Kennet Rebane (II katse)
Dairis Priednieks (I katse)
Dairis Priednieks (II katse)
Ricards Lauenteins (I katse)
Ricards Lauenteins (II katse)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Matvejs Dovgals (I katse)
Matvejs Dovgals (II katse)

Noorteklass (U15)

Darja Ovcaruka (I katse)
Darja Ovcaruka (II katse)
Darja Ovcaruka (finaal)
Aleksandra Veselova (I katse)
Aleksandra Veselova (II katse)
Aleksander Veselova (finaal)
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Evelin Kuldkepp (finaal)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)
Liana Kauge (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Daa Zotov (I katse)
Daa Zotov (II katse)
Daa Zotov (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Julija Polanska (I katse)
Julija Polanska (II katse)
Julija Polanska (finaal)
Kristina Kirt (I katse)
Kristina Kirt (II katse)
Oona Tujula (I katse)
Oona Tujula (II katse)
Merilin Toots (II katse)
Kaie Joala (I katse)
Kaie Joala (II katse)

 

Tuukka Hyytiainen (I katse)
Tuuka Hyytiainen (II katse)
Tuukka Hyytiainen (finaal)
Ilja Fjodorovs (I katse)
Ilja Fjodorovs (II katse)
Ilja Fjodorovs (finaal)
Dimitrijs Uvarovs (I katse)
Dimitrijs Uvarovs (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Guntis Vareiko Apinis (I katse)
Guntis Vareiko Apinis (II katse)
Guntis Vareiko Apinis (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Kirils Nedbailo (I katse)
Kirils Nedbailo (II katse)
Kirils Nedbailo (finaal)
Daniils Verin (I katse)
Daniils Verin (II katse)
Leard Pcelovskij (I katse)
Leard Pcelovskij (II katse)
Kirils Murauskas (I katse)
Kirils Murauskas (II katse)

 

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Oona Eskola (I katse)
Oona Eskola (II katse)
Oona Eskola (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Veronika almanova (I katse)
Veronika almanova (II katse)
Veronika almanova (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Bella Senina (I katse)
Bella Senina (II katse)
Bella Senina (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)
Mailis Rästas (I katse)
Mailis Rästas (II katse)
Kristel Rjabov (I katse)
Maris Kortel (I katse)
Maris Kortel (II katse)

 

Dimitrijs Antons (I katse)
Dimitrijs Antons (II katse)
Dimitrijs Antons (finaal)
Samuel Jana (I katse)
Samuel Jana (II katse)
Samuel Jana (finaal)
Denis Dubinovic (I katse)
Denis Dubinovic (II katse)
Denis Dubinovic (finaal)
Eigirdas Cugunovas (I katse)
Eigirdas Cugunovas (II katse)
Eigirdas Cugunovas (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Markus Männik (I katse)
Markus Männik (II katse)
Markus Männik (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Nagelis ilinskas (I katse)
Nagelis ilinskas (II katse)

Sünkroon Lasteklass B
Saara Martoja & Berit Lepp (I katse)
Saara Martoja & Berit Lepp (II katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin (I katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin(II katse)
Emili Liis Osula & Krislin Virkoja (I katse)
Emili Liis Osula & Krislin Virkoja (II katse)
Olesja Lamina & Julija Osipova (I katse)
Olesja Lamina & Julija Osipova (II katse)
Laura Juhanson & Karola Nõlvak (I katse)
Laura Juhanson & Karola Nõlvak (II katse)
Krister Suur & Marianne Suur (I katse)
Krister Suur & Marianne Suur (II katse)

 

Raidon Sagor & Kaspar Ivanov (II katse)
Egert Suits & Eerik Alexander Smirnov (I katse)
Egert Suits & Eerik Alexander Smirnov (II katse)
Oskar Põder & Karl Valter Oja (I katse)
Oskar Põder & Karl Valter Oja (II katse)

Sünkroon Lasteklass A (U12)
Eliise Tael & Mirjam Kärk (I katse)
Eliise Tael & Mirjam Kärk (II katse)
Christen Savisaar & Elis Kraav (I katse)
Christen Savisaar & Elis kraav (II katse)
Sofija Ostrovska & Jekaterina Lake (I katse)
Sofija Ostrovska & Hekaterina Lake (II katse)
Merlin Klemm & Miia Kattel (I katse)
Merlin Klemm & Miia Kattel (II katse)
Keitlyn Merit Sepp & Hanna-Rea Err (I katse)
Keitlyn Merit Sepp & Hanna-Rea Err (II katse)
Julija Musolina & Angelina Gavarane (I katse)
Julija Musolina & Angelina Gavarane (II katse)

Maksims Davidovs & Vadims Konuhovs (I katse)
Maksims Davidovs & Vadims Konuhovs (II katse)
Artemijs Semjonovs & Vladislavs Gredasovs (I katse)
Artemijs Semjonovs & Vladislavs Gredasovs (II katse)
Ricards Lauenteins & Matvejs Dovgals (I katse)
Ricards Lauenteins & Matvejs Dovgals (II katse)
Arvils Priednieks & Dairis Priednieks (I katse)
Arvils Priednieks & Dairis Priednieks (II katse)
Riko Blok & Aadu Tordik (I katse)
Riko Blok & Aadu Tordik (II katse)
Ott Langel & Kaarel Räisa (I katse)
Ott Langel & Kaarel Räisa (II katse)
Kennet Rebane & Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kennet Rebane & Kert Märten Kedelauk (II katse)

Sünkroon Noorteklass (U15)

Aleksandra Veselova & Darja Ovcaruka (I katse)
Aleksandra Veselova & Darja Ovcaruka (II katse)
Evelin Kuldkepp & Karoline Lindpere (I katse)
Evelin Kuldkepp & Karoline Lindpere (II katse)
Julija Polanska & Daa Zotova (I katse)
Julija Polanska & Daa Zotova (II katse)
Merilin Toots & Liisi Sulbi (I katse)
Merilin Toots & Liisi Sulbi (II katse)

Sten Püvi & Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Sten Püvi & Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Daniils Verin & Kirils Nedbailo (I katse)
Daniils Verin & Kirils Nedbailo (II katse)
Dmitrijs Uvarovs & Guntis Vareiko Apinis (I katse)
Dmitrijs Uvarovs & Guntis Vareiko Apinis (II katse)

Sünkroon Juunioriklass
Oona Tujula & Oona Eskola (I katse)
Oona Tujula & Oona Eskola (II katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (I katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (II katse)
Kristel Rjabov & Mailis Rästas (I katse)
Kristel Rjabov & Mailis Rästas (II katse)
Anneli Kuldkepp & Helena Samelselg (I katse)
Anneli Kuldkepp & Helena Samelselg (II katse)
Kersti Joala & Salme Ojasild (II katse)
Veronika almanovs & Bella Senina (I katse)
Veronika almanovs & Bella Senina (II katse)

Dimitrijs Antons & Denis Dubinovic (I katse)
Dimitrijs Antons & Denis Dubinovic (II katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Ilja Fjodorovs & Kirils Murauskas (I katse)
Ilja Fjodorovs & Kirils Murauskas (II katse)

Paide MV 04.-05.04.2015
Konnahüpe

Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Kiur Katuin (I katse)
Kiur Katuin (II katse)
Hannaliisa Katuin (I katse)
Hannaliisa Katuin (II katse)
Trevor Paul Kask (I katse)
Trevor Paul Kask (II katse)

Noorteklass

Merilin Toots (II katse)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

Juuniorid

Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)

Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)

Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)

Ergo Olonen (I katse)
Ergo Olonen (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Sünkroonhüpped noorte- ja juunioriklass

Krete Kaasik & Lemme Vaher (I katse)
Krete Kaasik & Lemme Vaher (II katse)

Karl Oskar Vedler & Rasmus Reinmets (I katse)
Karl Oskar Vedler & Rasmus Reinmets (II katse)
Siim Langel & Rainer Raiend (I katse)
Siim Langel & Rainer Raiend (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (II katse)

 

Jõuluturniir Lätis 20.12.2014

Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)

Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)

 

Tartu lahtised meistrivõistlused 14.12.2014
Konnahüpe

Robin Peetsalu (I katse)
Robin Peetsalu (II katse)
Tauri Markovskis (I katse)
Tauri Markosvkis (II katse)
Angela Aigro (I katse)
Angela Aigro (II katse)
Helena Aliide Ojasild (I katse)
Helena Aliide Ojasild (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)
Loora Hiob (I katse)
Loora Hiob (II katse)
Luisa Kõrvel (I katse)
Luisa Kõrvel (II katse)
Ardo Mägi (I katse)
Ardo Mägi (II katse)
Imre Gabriel Keldu (I katse)
Imre Gabriel Keldu (II katse)
Anni Marii Lepik (I katse)
Anni Marii Lepik (II katse)
Hannaliisa Katusin (I katse)
Hannaliisa Katusin (II katse)
Mia Maria Koplimägi (I katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Kert Viiklaid (I katse)
Kert Viiklaid (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Anni Mirell Koplimägi (I katse)
Anni Mirell Koplimägi (II katse)
Magnar Maibach (I katse)
Magnar Maibach (II katse)
Kaia Oder (I katse)
Kaia Oder (II katse)
Kiur Katusin (I katse)
Kiur Katusin (II katse)
Evert Int (I katse)
Evert Int (II katse)
Merili Tamm (I katse)
Merili Tamm (II katse)
Brendon Sagor (I katse)
Brendon Sagor (II katse)
Kristella Kängsep (I katse)
Kristella Kängsep (II katse)
Kristin Mõts (I katse)
Kristin Mõts (II katse)
Trevor Paul Kask (I katse)
Trevor Paul Kask (II katse)
Lorely Kõrvel (I katse)
Lorely Kõrvel (II katse)
Kristel Mõts (I katse)
Kristel Mõts (II katse)
Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)

Lasteklass B

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Christen Savisaar (I katse)
Christen Savisaar (II katse)
Krislin Virkoja (I katse)
Krislin Virkoja (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Aiki Suits (I katse)
Aiki Suits (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Grete-Getriin Osolin (II katse)
Eliise Perzinski (I katse)
Eliise Perzinski (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Merilin Toots (I katse)
Merilin Toots (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Kaie Joala (II katse)
Krister Suur (I katse)
Krister Suur (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Tuule Eliise Riispap (I katse)
Tuule Eliise Riispap (II katse)
Kertu Käär (I katse)
Kertu Käär (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Hanna Hiob (II katse)
Katrin Pruuliste (I katse)
Katrin Pruuliste (II katse)
Kersti Roht (I katse)
Kersti Roht (II katse)
Marianne Suur (I katse)
Kadri Metsik (I katse)
Kadri Metsik (II katse)

Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Egert Suits (I katse)
Egert Suits (II katse)
Patrick Maibach (I katse)
Patrick Maibach (II katse)
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Reigo Metsik (I katse)
Reigo Metsik (II katse)
Siim Roht (I katse)
Siim Roht (II katse)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Jan-Garel Tsetser (I katse)
Jan-Garel Tsetser (II katse)
Sander Kets (I katse)
Sander Kets (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)

Lasteklass B sünkroonhüpped
Miia Kattel & Emili-Liis Osula (I katse)
Miia Kattel & Emili-Liis Osula (II katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin (I katse)
Emili Heinaste & Greete-Getriin Osolin (II katse)
Elis Kraav & Krislin Virkoja (I katse)
Elis Kraav & Krislin Virkoja (II katse)
Merlin Klemm & Getter Rool (I katse)
Merlin Klemm & Getter Rool (II katse)
Marii Heleen Jõgiste & Christen Savisaar (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Christen Savisaar (II katse)
Kaie Joala & Krister Suur (I katse)
Kaie Joala & Krister Suur (II katse)
Eliina Smirnova & Aiki Suits (I katse)
Eliina Smirnova & Aiki Suits (II katse)
Eliise Perzinski & Tuule Eliise Riispap (I katse)
Eliise Perzinski & Tuule Eliise Riispap (II katse)

Egert Suits & Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Egert Suits & Eerik Aleksander Smirnov (II katse)
Kaspar Joala & Siim Roht (I katse)
Kaspar Joala & Siim Roht (II katse)
Raidon Sagor & Oskar Põder (I katse)
Raidon Sagor & Oskar Põder (II katse)
Sander Kets & Reigo Metsik (I katse)
Sander Kets & Reigo Metsik (II katse)

Postitatud Videod Sildid