Vanad videod 15.12.12-13.12.14

I Eesti Karikavõistlused 13.12.2014
Miniklass

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Maria Juuse (I katse)
Maria Juuse (II katse)f
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)

Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Egert Suits (I katse)
Egert Suits (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Oskar Põder (finaal)

Lasteklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Mona Daniela Kaarelson (I katse)
Mona Daniela Kaarelson (II katse)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Kristina Kirt (I katse)
Kristina Kirt (II katse)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Mari-Ann Teder (I katse)
Mari-Ann Teder (II katse)

 

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)

Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Noorteklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)
Liana Kauge (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)

Juunioriklass

Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Twisteri talveturniir 30.11.2014
Lasteklass B
Merilin Toots (I katse)
Merilin Toots (II katse)

Lasteklass A
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

Noorteklass

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)

Juunioriklass

Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

 

Sünkroonhüpped noorte- ja juunioriklass
Krete Kaasik & Liisi Sulbi (I katse)
Krete Kaasik & Liisi Sulbi (II katse)
Salme Ojasild & Kersti Joala (I katse)
Salme Ojasild & Kersti Joala (II katse)

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Karl-Oskar Velder & Ott Langel (I katse)
Karl-Oskar Vedler & Ott Langel (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Rasmus Reinmets (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Rasmus Reinmetst (II katse)

Noorte MM 10.-16.11.14
Individuaalhüpped

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

DMT

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

Sünkroonhüpped

Ott Langel & Karl Oskar Vedler (eelvõistlus)
Ott Langel & Karl Oskar Vedler (finaal)

Läti võistlused 18.10.14

Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Frivolten Cup 30.-31. mai 2014

U12
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)

U14
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

U16
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)

Juunior
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

DMT U12
Karl Oskar Vedler (DMT I katse)
Karl Oskar Vedler (DMT II katse)

DMT U14
Krete Kaasik (DMT I katse)
Krete Kaasik (DMT II katse)
Krete Kaasik (DMT I finaal)
Krete Kaasik (DMT II finaal)

Juunior
Siim Langel (DMT I katse)
Siim Langel (DMT II katse)
Siim Langel (DMT I finaal)
Siim Langel (DMT II finaal)

Two Trick Show
1
2
3
4
5
6

II Eesti Meistrivõistlused 11.05.2014
Lasteklass

Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Maria Saaron (I katse)
Maria Saaron (II katse)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)

Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)

 

Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)

Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Noorteklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Liisi Sulbi (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)

Juunioriklass

Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)
Markus Männik (I katse)
Markus Männik (II katse)
Markus Männik (finaal)

Meistriklass

Tanel Altement (I katse)
Tanel Altement (II katse)
Tanel Altement (finaal)
Oliver Arg (I katse)
Oliver Arg (II katse)
Oliver Arg (finaal)
Tauri Viljar Vahesaar (I katse)
Tauri Viljar Vahesaar (II katse)
Tauri Viljar Vahesaar (finaal)
Tauno Tagel (I katse)
Tauno Tagel (II katse)
Tauno Tagel (finaal)

Paide MV 03.05.2014
Konnahüpe

Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Ruth Reinsoo (I katse)
Ruth Reinsoo (II katse)

Miniklass

Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)

Lasteklass

Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Kaspar Kasemägi (I katse)
Kaspar Kasemägi (II katse)

Noorteklass 2

Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Noorteklass 1

Krete Kaasik (finaal)
Kersti Jaola (II katse)
Kersti Jaola (finaal)

Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)

Juuniorid

Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)

Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

BG Kevadturniir 19.-20.04.2014

Konnahüpped
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Kaur Hiob (I katse)
Leene Martoja (I katse)
Leene Martoja (II katse)
Brendon Sagor (I katse)
Brendon Sagor (II katse)
Anni Mirell Koplimägi (I katse)
Anni Mirell Koplimägi (II katse)
Aron Kraus (I katse)
Aron Kraus (II katse)
Magnar Maibach (I katse)
Magnar Maibach (II katse)
Tauri Markovskis (I katse)
Tauri Markovskis (II katse)
Hannela Hagel (I katse)
Hannela Hagel (II katse)
Helena Aliide Ojasild (I katse)
Helena Aliide Ojasild (II katse)
Loora Hiob (I katse)
Loora Hiob (II katse)
Ruth Reinsoo (I katse)
Ruth Reinsoo (II katse)
Kristin Mõts (I katse)
Kristin Mõts (II katse)

Miniklass
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Teele Lotte Trug (I katse)
Teele Lotte Trug (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Greete Osolin (I katse)
Greete Osolin (II katse)
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)
Tähe Hiob (I katse)
Tähe Hiob (II katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Hanna Hiob (II katse)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)

 

Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Trevor Paul Kask (I katse)
Trevor Paul Kask (II katse)

Lasteklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Christen Savisaar (I katse)
Chisten Savisaar (II katse)
Aiki Suits (I katse)
Aiki Suits (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)

 

Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Kaspar Kasemägi (I katse)
Kaspar Kasemägi (II katse)
Tanel Kulla (I katse)
Tanel Kulla (II katse)
Patrick Maibach (I katse)
Patrick Maibach (II katse)
Eerik-Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik-Aleksander Smirnov (II katse)

Noored 2 (U12)

Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Mona-Daniela Kaarelson (I katse)
Mona-Daniela Kaarelson (II katse)
Mona-Daniela Kaarelson (finaal)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Emili Liis Osula (finaal)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Sandra Susanna Peets (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Kelly Preemet (I katse)
Kelly Preemet (II katse)
Kelly Preemet (finaal)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Kristina Kirt (I katse)
Kristina Kirt (II katse)
Kristina Kirt (finaal)
Helena Alver (I katse)
Helena Alver (II katse)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Veronika Kornijenko (I katse)
Veronika Kornijenko (II katse)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Räisa (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Lars-Tristan Tammisto (I katse)
Lars-Tristan Tammisto (II katse)
Lars-Tristan Tammisto (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Kennet Rebane (I katse)
Kennet Rebane (II katse)
Kennet Rebane (finaal)

Noored 1 (U15)

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Marjut Lehmonen (I katse)
Marjut Lehmonen (II katse)
Marjut Lehmonen (finaal)
Nea Markkula (I katse)
Nea Markkula (II katse)
Nea Markkula (finaal)
Erika Niemi (I katse)
Erika Niemi (II katse)
Erika Niemi (finaal)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)
Liana Kauge (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Kelly-Mariin Saag (I katse)
Kelly-Mariin Saag (II katse)
Ronja Ilomäki (I katse)
Ronja Ilomäki (II katse)
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)

 

Vladislav Semjonov (I katse)
Vladislav Semjonov (II katse)
Vladislav Semjonov (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

 

Juuniorid

Elsa Walden (I katse)
Elsa Walden (II katse)
Elsa Walden (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (II katse)
Kätlin Lepp (finaal)
Lili Walta (I katse)
Lili Walta (II katse)
Lili Walta (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

Lasteklassi sünkroon
Getter Rool & Merlin Klemm (I katse)
Getter Rool & Merlin Klemm (II katse)

Sandra Susanna Peets & Elis Kraav (I katse)
Sandra Susanna Peets & Elis Kraav (II katse)

Marii Heleen Jõgiste & Christen Savisaar (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Christen Savisaar (II katse)

 

Bruno Reinsoo & Eerik Alexander Smirnov (I katse)
Bruno Reinsoo & Eerik Alexander Smirnov (II katse)

Tanel Kulla & Kaspar Kasemägi (I katse)
Tanel Kulla & Kaspar Kasemägi (II katse)

Noored 2 (U12) sünkroon
Ester Nugis & Mirjam Kärk (I katse)
Ester Nugis & Mirjam Kärk (II katse)
Mona Daniela Kaarelson & Hanna-Rea Err (I katse)
Mona Daniela Kaarelson & Hanna-Rea Err (II katse)

 

Rasmus Räisa & Kaarel Räisa (I katse)
Rasmus Räisa & Kaarel Räisa (II katse)

Sten Püvi & Martin Gross (I katse)
Sten Püvi & Martin Gross (II katse)

Kennet Rebane & Lars-Tristan Tammisto (I katse)
Kennet Rebane & Lars-Tristan Tammisto (II katse)

Noored 1 (U15) sünkroon
Evelin Kuldkepp & Helena Samelselg (I katse)
Evelin Kuldkepp & Helena Samelselg (II katse)
Kersti Joala & Kelly-Mariin Saag (I katse)
Kersti Joala & Kelly-Mariin Saag (II katse)
Heleri Suurkivi & Liisi Sulbi (I katse)
Heleri Suurkivi & Liisi Sulbi (II katse)

 

Ott Langel & Karl Oskar Vedler (I katse)
Ott Langel & Karl Oskar Vedler (II katse)

Juuniorid sünkroon
Krete Kaasik & Madli Hiob (I katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (II katse)
Anneli Kuldkepp & Liana Kauge (I katse)
Anneli Kuldkepp & Liana Kauge (II katse)

 

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Sander Lillo & Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Sander Lillo & Alexander Gregor Reinaste (II katse)

Euroopa Meistrivõistlused 2014
Juuniorid

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

DMT

Krete Kaasik (II katse)

Twisteri Talveturniir 7.-8.12.2013
Miniklass

Miia Reinsoo (II katse)

Lasteklass
Alexandra Polteva (I katse)
Alexandra Polteva (II katse)

Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)

Noored 2
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Noored 1

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)

 

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)

Juuniorid

Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)

Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

Sünkroon lasteklass
Bruno Reinsoo & Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Bruno Reinsoo & Eerik Aleksander Smirnov (II katse)

Sünkroon Noored 2

Liisi Sulbi & Sandra Susanna Peets (I katse)
Liisi Sulbi & Sandra Susanna Peets (II katse)

Karl-Oskar Velder & Rasmus Reinmets (I katse)
Karl-Oskar Vedler & Rasmus Reinmets (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Martin Gross (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Martin Gross (II katse)

Sünkroon Noored 1
Kelly-Mariin Saag & Kersti Joala (I katse)
Kelly-Mariin Saag & Kersti Joala (II katse)

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)

Sünkroon Juuniorid
Krete Kaasik & Madli Hiob (I katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (II katse)

Tartu lahtised Meistrivõistlused 01.12.2013
Konnahüpe
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Ruth Reinsoo (I katse)
Ruth Reinsoo (II katse)
Hannela Hagel (I katse)
Hannela Hagel (II katse)
Loora Hiob (I katse)
Loora Hiob (II katse)
Keitlin Int (I katse)
Keitlin Int (II katse)
Trevor Paul Kask (I katse)
Trevor Paul Kask (II katse)
Anni Mirell Koplimägi (I katse)
Anni Mirell Koplimägi (II katse)
Kenneth Kägu (I katse)
Kenneth Kägu (II katse)
Leene Martoja (I katse)
Leene Martoja (II katse)
Kaur Hiob (I katse)
Kaur Hiob (II katse)

Miniklass
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Meribel Lehemets (I katse)
Meribel Lehemets (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Hanna Hiob (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Grete-Getriin Osolin (II katse)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Tähe Hiob (I katse)
Tähe Hiob (II katse)
Anette-Frida Evardi (I katse)
Anette-Frida Evardi (II katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)

Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Aleks Lember (I katse)
Aleks Lember (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Roman Medved (I katse)
Roman Medved (II katse)

Lasteklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Alexandra Polteva (I katse)
Alexandra Polteva (II katse)
Krislin Virkoja (I katse)
Krislin Virkoja (II katse)
Evgenia Hartsenkova (I katse)
Evgenia Hartsenkova (II katse)

 

Ron Laanemaa (I katse)
Ron Laanemaa (II katse)
Alar Reiljan (I katse)
Alar Reiljan (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Bogdan Koort (I katse)
Bogdan Koort (II katse)
Kaspar Kasemägi (I katse)
Kaspar Kasemägi (II katse)
Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik Aleksander Smirnov (II katse)

Noored 2
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (II katse)
Liana Kauge (finaal)
Emili Liis Osula (I katse)
Emili Liis Osula (II katse)
Emili Liis Osula (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (II katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Maria Saaron (I katse)
Maria Saaron (II katse)
Maria Saaron (finaal)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Miia Kattel (finaal)
Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Helena Alver (I katse)
Helena Alver (II katse)
Mona Daniela Kaarelson (I katse)
Mona Daniela Kaarelson (II katse)

 

Armand Songisepp (I katse)
Armand Songisepp (II katse)
Armand Sognisepp (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Rasmus Räisa (I katse)
Rasmus Räisa (II katse)
Rasmus Reinmets (I katse)
Rasmus Reinmets (II katse)
Rasmus Reinmets (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Cristopher Kase (I katse)
Cristopher Kase (II katse)
Sten Püvi (I katse)

Noored 1

Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Kelly-Mariin Saag (I katse)
Kelly-Mariin Saag (II katse)
Kelly-Mariin Saag (finaal)

 

Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Andreas Jõesaar (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

Juuniorid

Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)

Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (II katse)
Kätlin Lepp (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)

Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

Sünkroon Lasteklass

Liisi Sulbi & Sandra Susanna Peets (I katse)
Liisi Sulbi & Sandra Susanna Peets (II katse)
Merlin Klemm & Getter Rool (I katse)
Merlin Klemm & Getter Rool (II katse)

Christopher Kase & Alar Reiljan (I katse)
Christopher Kase & Alar Reiljan (II katse)
Ron Laanemaa & Bogdan Koort (I katse)
Ron Laanemaa & Bogdan Koort (II katse)
Bruno Reinsoo & Eerik Aleksander Smirnov (I katse)
Bruno Reinsoo & Eerik Aleksander Smirnov (II katse)

Sünkroon Noored 2

Miia Kattel & Emili-Liis Osula (I katse)
Miia Kattel & Emili-Liis Osula (II katse)
Ester Nugis & Mirjam Kärk (II katse)
Mona Daniela Kaarelson & Hanna-Rea Err (I katse)
Mona Daniela Kaarelson & Hanna-Rea Err (II katse)

Karl-Oskar Velder & Ott Langel (I katse)
Karl-Oskar Vedler & Ott Langel (II katse)
Alexander Gregor Reinaste & Martin Gross (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Martin Gross (II katse)
Kaarel Räisa & Rasmus Räisa (I katse)
Kaarel Räisa & Rasmus Räisa (II katse)

Sünkroon Noored 1
Kelly-Mariin Saag & Kersti Joala (I katse)
Kelly-Mariin Saag & Kersti Joala (II katse)

Aare Riives & Armand Songisepp (I katse)
Aare Riives & Armand Songisepp (II katse)

Sünkroon Juuniorid
Krete Kaasik & Madli Hiob (I katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (II katse)

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Andreas Jõesaar & Sander Lillo (I katse)

Noorte MM 14.-17.11.13
Individuaalhüpped
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)

DMT

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

Sünkroonhüpped

Siim Langel & Rainer Raiend

Läti võistlused 25.05.13
I klass
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Arabel Kasemets (finaal)

II klass
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)

III klass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)
Marlen Vaidla (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

Sünkroon
Krete Kaasik & Madli Hiob (I katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (II katse)
Krete Kaasik & Madli Hiob (finaal)
Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (finaal)
Karl Oskar Vedler & Ott Langel (I katse)
Karl Oskar Vedler & Ott Langel (II katse)
Karl Oskar Vedler & Ott Langel (finaal)

 

 

Frivolten Cup 10.-11. mai 2013

U12
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)

U14
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)

U16
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)

DMT U12
Ott Langel (DMT I katse)
Ott Langel (DMT II katse)

DMT U14
Siim Langel (DMT I katse)
Siim Langel (DMT II katse)

Two Trick Show
1
2
3
4
5

I Eesti Meistrivõistlused 05.05.2013
Lasteklass

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)

Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)

Noorteklass
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)

Juunior
Sigrid Sepp (I katse)
Sigrid Sepp (II katse)
Sigrid Sepp (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)

Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

Paide MV 04.05.2013
Konnahüpe
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Ruth Reinsoo (I katse)
Ruth Reinsoo (II katse)

Miniklass
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Mia Maria Koplimägi (I katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)

Lasteklass
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)

 

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)

BG Kevadturniir 27.-28.04.2013
Konnahüpped
Helena Aliide Ojasild (I katse)
Helena Aliide Ojasild (II katse)
Anni Mirell Koplimägi (I katse)
Anni Mirell Koplimägi (II katse)
Eia Mia Ärmann (I katse)
Arabel Kasemets (I katse)
Arabel Kasemets (II katse)
Olle Kaarel Kübar (I katse)
Olle Kaarel Kübar (II katse)
Robin Peetsalu (I katse)
Robin Peetsalu (II katse)
Ruth Reinsoo (I katse)
Ruth Reinsoo (II katse)

 

Miniklass
Teele Lotte Trug (I katse)
Teele Lotte Trug (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Anastasia Mozerte (I katse)
Anastasia Mozerte (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Sofja Jakunina (I katse)
Sofia Jakunina (II katse)
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Angelina Vorobjova (I katse)
Angelina Vorobjova (II katse)
Julija Osipova (I katse)
Julija Osipova (II katse)
Meribel Lehemets (I katse)
Meribel Lehemets (II katse)
Mia Maria Koplimägi (I katse)
Mia Maria Koplimägi (II katse)
Sofija Kornejeva (I katse)
Sofija Kornejeva (II katse)
Lia Sofija Mika (I katse)
Lia Sofija Mika (II katse)
Tähe Hiob (I katse)
Tähe Hiob (II katse)

 

Eerik-Aleksander Smirnov (I katse)
Eerik-Aleksander Smirnov (II katse)
Aleks Lember (I katse)
Aleks Lember (II katse)
Vladislavs Gredasovs (I katse)
Vladislavs Gredasovs (II katse)
Arvils Priednieks (I katse)
Arvils Priednieks (II katse)
Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Andrejs Esterkins (I katse)
Andrejs Esterkins (II katse)
Dairis Priednieks (I katse)
Dairis Priednieks (II katse)
Raidon Sagor (I katse)
Raidon Sagor (II katse)
Oliver Peetsalu (I katse)
Oliver Peetsalu (II katse)
Kail Joosep Sõõro (I katse)
Kail Joosep Sõõro (II katse)

Lasteklass

Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Emili Liis Osula (I katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Heleri Suurkivi (I katse)
Heleri Suurkivi (II katse)
Eliina Smirnova (I katse)
Eliina Smirnova (II katse)
Olesja Hrapova (I katse)
Olesja Hrapova (II katse)
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)
Ines Themas (I katse)
Ines Themas (II katse)
Jekaterina Lakse (I katse)
Jekaterina Lakse (II katse)
Amanda Linde (I katse)
Amanda Linde (II katse)
Viktorija Poogina (I katse)
Viktorija Poogina (II katse)
Sofija Ostrovska (I katse)
Sofija Ostrovska (II katse)
Alexandra Polteva (I katse)
Alexandra Polteva (II katse)
Getter Rool (I katse)
Getter Rool (II katse)
Sirle Talimaa (I katse)
Sirle Talimaa (II katse)
Anelika Grigoraa (I katse)
Anelika Grigoraa (II katse)

Maksims Davidovs (I katse)
Maksims Davidovs (II katse)
Alar Reiljan (I katse)
Alar Reiljan (II katse)
Bogdan Koort (I katse)
Bogdan Koort (II katse)
Donatans Miks Melgalvis (I katse)
Donatan Miks Melgalvis (II katse)
Oleg Vorobjov (I katse)
Oleg Vorobjov (II katse)
Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)
Mats Hiob (I katse)
Mats Hiob (II katse)
Danila Taranov (I katse)
Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)
Artjoms Plevi (I katse)
Artjoms Plevi (II katse)

Noored 2 (U12)

Evelin Kuldkepp (I katse)
Evelin Kuldkepp (II katse)
Evelin Kuldkepp (finaal)
Liana Kauge (I katse)
Liana Kauge (finaal)
Aleksandra Veselova (I katse)
Aleksandra Veselova (II katse)
Aleksandra Veselova (finaal)
Darja Ovcaruka (I katse)
Darja Ovcaruka (finaal)
Anna Hropataja (I katse)
Anna Hropataja (finaal)
Lola Nikola (I katse)
Lola Nikola (finaal)
Liisi Sulbi (I katse)
Liisi Sulbi (finaal)
Maria Saaron (I katse)
Maria Saaron (finaal)
Darja Golubeva (I katse)
Kirsi Rebane (I katse)
Karoline Lindpere (I katse)
Vlada Sislannikova (I katse)
Ester Nugis (I katse)
Teisi Unt (I katse)

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Dmitrijs Uvarovs (I katse)
Aleksej Glusko (I katse)
Aleksej Glusko (II katse)
Aleksej Glusko (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Cristopher Kase (I katse)
Cristopher Kase (finaal)

Noored 1 (U15)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Angelina Cilnikina (I katse)
Angelina Cilnikina (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (finaal)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Kersti Joala (finaal)
Diana Jakunina (I katse)
Diana Jakunina (finaal)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (finaal)
Maris Kortel (I katse)

Eigirdas Cugunovas (I katse)
Eigirdas Cugunovas (II katse)
Eigirdas Cugunovas (finaal)
Ilja Fjodorovs (finaal)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Andreas Jõesaar (I katse)
Andreas Jõesaar (II katse)
Andreas Jõesaar (finaal)
Kirils Murauskas (I katse)
Kirils Murauskas (finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)
Aleksandr Meldri (II katse)
Aleksandr Meldri (finaal)

Juuniorid
Julija Tarasenko (I katse)
Julija Tarasenko (II katse)
Julija Tarasenko (finaal)
Skaiste Bareckaiste (I katse)
Skaiste Bareckaiste (finaal)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (II katse)
Salme Ojasild (finaal)
Kätlin Lepp (I katse)
Kätlin Lepp (finaal)

Dmitrijs Antons (I katse)
Dmitrijs Antons (II katse)
Dmitrijs Antons (finaal)
Maksims Matulenko (I katse)
Maksims Matulenko (II katse)
Maksims Matulenko (finaal)

Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (finaal)

Sünkroonhüpped Lasteklass
Ines Themas & Liisi Sulbi (I katse)
Ines Themas & Liisi Sulbi (II katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (I katse)
Teisi Unt & Kirsi Rebane (II katse)
Miia Kattel & Emili Liis Osula (I katse)
Miia Kattel & Emili Liis Osula (II katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Maria Saaron & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Amanda Linde & Olesja Hrapova (I katse)
Amanda Linde & Olesja Hrapova (II katse)
Getter Rool & Merlin Klemm (I katse)
Getter Rool & Merlin Klemm (II katse)
Eliina Smirnova & Sandra Susanna Peets (I katse)
Eliina Smirnova & Sandra Susanna Peets (II katse)
Viktorija Pozogina & Jekaterina Lakse (I katse)
Viktorija Pozogina & Jekaterina Lakse (II katse)

Christopher Kase & Alar Reiljan (I katse)
Christopher Kase & Alar Reiljan (II katse)
Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (I katse)
Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (II katse)
Dmitrijs Uvarovs & Maksims Davidovs (I katse)
Dmitrijs Uvarovs & Maksims Davidovs (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 2 (U12)
Aleksandra Veselova & Darja Ovcaruka (I katse)
Aleksandra Veselova & Darja Ovcaruka (II katse)

Sofija Ostrovska & Anna Hroptaja (I katse)
Sofija Ostrovska & Anna Hroptaja (II katse)
Karoline Lindpere & Hanna-Rea Err (I katse)
Karoline Lindpere & Hanna-Rea Err (II katse)

Alexander Gregor Reinaste & Martin Gross (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Martin Gross (II katse)
Ott Langel & Karl Oskar Vedler (I katse)
Ott Langel & Karl Oskar Vedler (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 1 (U15)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (I katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (II katse)
Darja Golubeva & Vlada Sislannikova (I katse)
Darja Golubeva & Vlada Sislannikova (II katse)
Kersti Joala & Krete Kaasik (I katse)
Kersti Joala & Krete Kaasik (II katse)

Ilja Fjodorovs & Kirils Murauskas (I katse)
Ilja Fjodorovs & Kirils Murauskas (II katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)

Sünkroonhüpped Juuniorid
Anneli Kuldkepp & Helena Samelselg (I katse)
Anneli Kuldkepp & Helena Samelselg (II katse)
Salme Ojasild & Merlin Lillo (I katse)
Salme Ojasild & Merlin Lillo (II katse)

Sander Lillo & Aare Riives (I katse)
Sander Lillo & Aare Riives (II katse)

Tallinna Ülikooli Karikas 14.04.2013
Miniklass

Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)

Lasteklass
Sandra Susanna Peets (I katse)
Sandra Susanna Peets (II katse)

 

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)

Noored 2

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)

Noored 1
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Tuuli Maarja Põldma (I katse)
Tuuli Maarja Põldma (II katse)
Kersti Joala (I katse)
Kersti Joala (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)

 

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Siim Langel (I katse)
Siim Langel (II katse)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)

Sünkroonhüpped Lasteklass

Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (I katse)
Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 1
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (I katse)
Tuuli Maarja Põldma & Madli Hiob (II katse)
Kersti Joala & Krete Kaasik (I katse)
Kersti Joala & Krete Kaasik (II katse)

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)

Twisteri talveturniir 15.12.2012
Miniklass
Miia Reinsoo (I katse)
Miia Reinsoo (II katse)

Artur Vaidla (I katse)
Artur Vaidla (II katse)

Lasteklass
Marlen Vaidla (I katse)
Marlen Vaidla (II katse)

 

Mihkel Sepp (I katse)
Mihkel Sepp (II katse)
Bruno Reinsoo (I katse)
Bruno Reinsoo (II katse)

Noored 2
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

Ott Langel (I katse)
Ott Langel (II katse)
Ott Langel (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)

Noored 1
Salme Ojasild (I katse)
Salme Ojasild (finaal)
Madli Hiob (I katse)
Madli Hiob (II katse)
Madli Hiob (finaal)

 

Siim Langel (I katse)
Siim Langel (finaal)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (finaal)
Sander Lillo (I katse)
Sander Lillo (II katse)
Sander Lillo (Finaal)
Aare Riives (I katse)
Aare Riives (II katse)
Aare Riives (finaal)

Sünkroonhüpped Lasteklass
Liisi Sulbi & Marlen Vaidla (I katse)
Liisi Sulbi & Marlen Vaidla (II katse)

Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (I katse)
Bruno Reinsoo & Mihkel Sepp (II katse)

Sünkroonhüpped Noored 2

Karl-Oskar Velder & Ott Langel (I katse)

Sünkroonhüpped Noored 1
Krete Kaasik & Madli Hiob (II katse)

Rainer Raiend & Siim Langel (I katse)
Rainer Raiend & Siim Langel (II katse)
Aare Riives & Sander Lillo (I katse)
Aare Riives & Sander Lillo (II katse)

Postitatud Videod Sildid