2017 hooaja võistlused/laagrid

23.09.17

Alanud hooajal on plaanis järgmised võistlused/laagrid:

1. 27.-28.10 võistlused Lätis. Osalemine on kohustuslik noorte MMile minejatel. Lisaks saavad valikuliselt veel mõned lapsed osaleda. Info saadetakse eraldi.

2. 13.-20.11 toimub Bulgaarias Noorte MM, kuhu Eestist läheb sel korral võistlema 9 noorte, kellest 2 on meie klubist. Lisaks lähevad võistlema SK Kati ja AK Twisteri noored.

3. 25.-26.11 toimuvad Tartu linna meistrivõistlused ja Eesti IV karikavõistlused Tartus. Tartu linna MV saavad osaleda kõik BG klubi lapsed. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Eesti KV saavad osaled need, kes teevad saltodega seeriaid. Täpsem info võistluste kohta tuleb hiljem. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.

4. 16.12 toimub Tallinnas Twisteri talveturniis. Täpsem info võistluste kohta hiljem.

5. Jaanuari alguses on plaanis traditsiooniline linnalaager Tartus. Täpsem info hiljem.

6. Veebruarikuu koolivaheajal plaanime minna laagrisse Poola. Seal on väga heal tasemel batuudihüppe, tumblingu ja paarisakrobaatika saal. Saame seal trenni teha 2 korda päevas, 3 korda päevas süüa ning ööbida samas majas olevates sportlastele mõeldud tubades (kuni 6 inimest toas, wc ja duss koridoris; muust saalist eraldatud). Laagri täpne hind sõltub minejate arvust, kohapeal olevate päevade arvust ning kohale mineku transpordi vahendist. Eelmine kord oli nädalase laagri hind umbes 600€. Kohtade arv on väga piiratud ning eelisjärjekorras on need, kes soovivad järgmisel sügisel minna Noorte MMile.
Kuivõrd see on 100% treening, siis ootan sinna ainult neid, kes ise väga tahavad trenni teha.

6. 31.03-01.04 toimuvad Paide MV, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.

7. 12.-15.04 toimuvad Euroopa Meistrivõistlused Aserbaidžaanis. Täpsem info saabub aasta lõpus või uue aasta alguses. Registreerimine peaks olema juba jaanuaris. Huvilistel palun märku anda.

8. 28.-29.04 BG Kevadturniir Tartus. Traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tartus, kus saavad kõik BG klubi lapsed osaleda. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Oodata on võistlejaid üle 200 Eestist, Lätist, Soomest ja Leedust. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.

9. 10.-12.05 toimub rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup Rootsis. See on väga hea võimalus salto seeriate tegijatel ennast tugevas rahvusvahelises konkurentsis näidata. Soovitan seda võistlust väga. Osalejaid on seal 300-500 erinevatest maailma riikidest. Kogu reis toimub umbes nädal aega. Reisi orienteeruv hind on 350-450 EURi. Registreerimistähtaeg võistlustele on aprillis.

10. 19.05 Eesti Meistrivõistlused Tartus (korraldaja BG). Järgmisel aastal toimuvad 6ndat korda Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes. Seal saavad osaleda kõik, kes teevad saltodega seeriat. Panen kõigile südamele, et see on kõige olulisem siseriiklik võistlus ja seal võiksid kõik osaleda.

11. Lisaks on võimalik mai lõpus/juuni alguses minna võistlema ka Leetu.

12. Suvelaager Eestis, mis tõenäoliselt toimub juulis Pühajärve põhikoolis Otepääl. Kui kellelgi on ettepanekuid mõne muu koha osas, siis andke märku.

12. 9.-16. august toimub Algarve suvelaager Portugalis. Oleme seal käinud juba seitsmel eelneval aastal. Treeningtingimused on seal väga head. Tehakse batuudi ja DMT trenne, saab pidevalt kasutada basseine, käiakse mere ääres ja suures veepargis. Lapsi oli seal mitmest Euroopa riigist kokku üle 160. Sel aastal läks sõit kokku maksma 735 euri (lennupiletid + laagris osalemise tasu + kindlustused). Järgmisel aastal osaleme kahes järjestikuses laagris Algarves. Meile on planeeritud kohad keskmises laagris (seal on rahvast natuke vähem, 120 lapse ringis), milles osalemise hind on 400€ ja järgnevas laagris (17.-22.08), kus on väga vähe osalejaid (30 lapse ringis). Teise laagri hind on 230€, kui osaled esimeses laagris. 

Hetkel on veel mõned vabad kohad. Registreerimistasu on 120€, mis tuleb ära maksta koos registreerimisega. 
Laagri kogu osalustasu (sisaldab registreerimistasu) tuleb ära maksta novembri alguses. Lennupileteid hakkame ostma jaanuaris.

Klubist on võimalik osta klubi logoga dresse, t-särke (sinist ja punast), väikeseid seljakotte, erinevaid susse ning pusasid.