Plaanid 2018/2019 hooajal

Alanud hooajal on plaanis järgmised võistlused/laagrid:

1. 2.-16.10 osaleb Sigrid Noorte Olümpiamängudel kohtunikuna.

2. 27.-28.10 toimub Paides Twisteri talveturniis. Täpsem info võistluste kohta hiljem.

3. 2.-5.11 toimub FinCup Soomes. Selle kohta tuli meilile juba eraldi info. Võistelda saavad saltoseeriaid tegevad lapsed.

4. 15.-18.11 toimub Venemaal Noorte MM, kuhu Eestist läheb sel korral võistlema 4 noorte, meie klubist osalevad sel korral ainult kohtunikud Sigrid ja Salme. Võistlema lähevad SK Kati ja AK Twisteri noored.

5. 24.-25.11 toimuvad Tartu linna meistrivõistlused Tartus. Tartu linna MV saavad osaleda kõik BG klubi lapsed. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Täpsem info võistluste kohta tuleb hiljem. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.

6. 8.12 toimuvad Eesti KV Paides. Täpsem info saabub hiljem. See on tähtsuselt teine võistlus Eestis ja võimalusel peaks kõik lapsed seal osalema, kes nõudmised suudavad ära täita. Hiljem tuleb info nimekirjadega, kes suudavad nõudmised täita.

7. Jaanuari alguses on plaanis traditsiooniline linnalaager Tartus. Täpsem info hiljem.

8. 30.-31.03 toimuvad Põlvamaa MV, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.

9. 13.-14.04 toimuvad Paide MV, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.

10. 27.-28.04 BG Kevadturniir Tartus. Traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tartus, kus saavad kõik BG klubi lapsed osaleda. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Oodata on võistlejaid üle 200 Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Leedust. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid ning batuutidele transporti Visa hallist AleCoqi spordimajja. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.

11. 4.05 toimuvad võistlused Soomes. Täpsem info hiljem

12. 18.05 Eesti Meistrivõistlused (korraldaja Twister). Järgmisel aastal toimuvad 7ndat korda Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes. Seal saavad osaleda kõik, kes teevad saltodega seeriat. Panen kõigile südamele, et see on kõige olulisem siseriiklik võistlus ja seal võiksid kõik osaleda.

13. 30.05-02.06 toimub rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup Rootsis. See on väga hea võimalus salto seeriate tegijatel ennast tugevas rahvusvahelises konkurentsis näidata. Soovitan seda võistlust väga. Osalejaid on seal 300-500 erinevatest maailma riikidest. Kogu reis toimub umbes nädal aega. Reisi orienteeruv hind on 350-450 EURi. Registreerimistähtaeg võistlustele on aprillis.

14. Lisaks on võimalik mai lõpus/juuni alguses minna võistlema ka Leetu.

15. Suvelaager Eestis, mis tõenäoliselt toimub juulis Pühajärve põhikoolis Otepääl. Kui kellelgi on ettepanekuid mõne muu koha osas, siis andke märku.

16. 8.-15.08 ja 17.-24.08 toimuvad Algarve suvelaagrid Portugalis. Oleme seal käinud juba kaheksal eelneval aastal. Treeningtingimused on seal väga head. Tehakse batuudi ja DMT trenne, saab pidevalt kasutada basseine, käiakse mere ääres ja suures veepargis. Lapsi oli seal mitmest Euroopa riigist. Osaleda saab kahes järjestikuses laagris. Meile on planeeritud kohad keskmises laagris (seal on rahvast natuke vähem, 120 lapse ringis), milles osalemise hind on 400€ ja järgnevas laagris (17.-24.08), kus on väga vähe osalejaid (60 lapse ringis). Teise laagri hind on 230€, kui osaled esimeses laagris. 

Registreerimistasu on 120€, mis tuleb ära maksta koos registreerimisega. 

Laagri kogu osalustasu (sisaldab registreerimistasu) tuleb ära maksta novembri alguses. Lennupileteid hakkame ostma jaanuaris. Kohti on piiratud arv, seega palun andke esimesel võimalusel teada, kes soovib osaleda.

Lisaks plaanime minna laagrisse Poola, aga täpset aega veel ei tea.. Seal on väga heal tasemel batuudihüppe, tumblingu ja paarisakrobaatika saal. Saame seal trenni teha 2 korda päevas, 3 korda päevas süüa ning ööbida samas majas olevates sportlastele mõeldud tubades (kuni 6 inimest toas, wc ja duss koridoris; muust saalist eraldatud). Laagri täpne hind sõltub minejate arvust, kohapeal olevate päevade arvust ning kohale mineku transpordi vahendist. Eelmine kord oli nädalase laagri hind umbes 600€. Kohtade arv on väga piiratud ning eelisjärjekorras on need, kes soovivad järgmisel sügisel minna Noorte MMile.
Kuivõrd see on 100% treening, siis sinna on oodatud ainult need, kes ise väga tahavad trenni teha.

Klubist on võimalik osta klubi logoga dresse, t-särke (sinist ja punast), väikeseid seljakotte, erinevaid susse ning pusasid.