Plaanid 2018/2019 kevadhooajal

Käimasoleva hooaja teisel poolel on plaanis järgmised võistlused/laagrid:

1. 24.02-02.03 laager Poolas. Seal on väga heal tasemel batuudihüppe, tumblingu ja paarisakrobaatika saal. Saame seal trenni teha 2 korda päevas, 3 korda päevas süüa ning ööbida samas majas olevates sportlastele mõeldud tubades (kuni 6 inimest toas, wc ja duss koridoris; muust saalist eraldatud). Kohtade arv on juba täis.
2. Märts-aprill on plaan minna treeninglaagrisse Egiptusesse. Täpsed kuupäevad jms alles selguvad. Minna saavad ainult võistlusrühmade lapsed. Huvilistel palun märku anda.
3. 30.-31.03 toimuvad Põlvamaa MV, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.
4. 06.-07.04 toimuvad Paide MV, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.
5. 27.-28.04 BG Kevadturniir Tartus. Traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tartus, kus saavad kõik BG klubi lapsed osaleda. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Oodata on võistlejaid üle 200 Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Leedust. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid ning batuutidele transporti Visa hallist AleCoqi spordimajja. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.
6. 19.05 Eesti Meistrivõistlused (korraldaja Twister). Järgmisel aastal toimuvad 7. korda Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes. Seal saavad osaleda kõik, kes teevad saltodega seeriat. Panen kõigile südamele, et see on kõige olulisem siseriiklik võistlus ja seal peavad kindlasti osalema kõik võistlusrühmade lapsed.
7. 30.05-02.06 toimub rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup Rootsis. See on väga hea võimalus salto seeriate tegijatel ennast tugevas rahvusvahelises konkurentsis näidata. Soovitan seda võistlust väga. Osalejaid on seal 300-500 erinevatest maailma riikidest. Kogu reis toimub umbes nädal aega. Reisi orienteeruv hind on 350-450 EURi. Registreerimistähtaeg võistlustele on aprillis.
8. 7.-13.07 toimub suvelaager Kreekas. Seal korraldatakse rahvusvahelist laagrit juba mitmes aasta järjest, aga meie ei ole seal veel varem käinud. Laager toimub 2004. aasta Olümpia mängude hoonetes. Osalemise hind on 450€, mis sisaldab majutust, toitlustust, treeninguid, ühe päevast ekskursiooni ja laagri t-särki. Laagri reklaamvideo https://www.youtube.com/watch?v=sEThMexbOd8&t=4s&fbclid=IwAR0XVahkvjYGidX5iRRAtXnSs1BfI2yF1eCiPyaqL0-HPAwoLsbr6TPbhko. Registreerimistasu on 50%, mis tuleb ära tasuda jaanuari lõpus. Lisandub lennupiletite ja kindlustuse hind. Kohti on piiratud arv, seega palun andke esimesel võimalusel teada, kes soovib osaleda.
9. 20.-27.07 suvelaager Eestis, mis toimub Pühajärve põhikoolis Sihval. Täpsem info hiljem.
10. 8.-15.08 ja 17.-24.08 toimuvad Algarve suvelaagrid Portugalis. Oleme seal käinud juba kaheksal eelneval aastal. Treeningtingimused on seal väga head. Tehakse batuudi ja DMT trenne, saab pidevalt kasutada basseine, käiakse mere ääres ja suures veepargis. Lapsi oli seal mitmest Euroopa riigist. Osaleda saab kahes järjestikuses laagris. Meile on planeeritud kohad keskmises laagris (seal on rahvast natuke vähem, 120 lapse ringis), milles osalemise hind on 400€ ja järgnevas laagris (17.-24.08), kus on väga vähe osalejaid (60 lapse ringis). Teise laagri hind on 230€, kui osaled esimeses laagris. Registreerimistasu on 120€, mis tuleb ära maksta koos registreerimisega. Lennupileteid hakkame ostma jaanuaris. Hetkel on kõik kohad juba täis.

Klubist on võimalik osta klubi logoga dresse, t-särke (sinist ja punast), väikeseid seljakotte, erinevaid susse ning pusasid.