Plaanid 2020 kevadel

Alanud aasta kevadhooajal on plaanis järgmised võistlused/laagrid:
1. Võistlused Saksmaal ja laager Poolas. Kohtade arv on väga piiratud ja minek ainult kutsetega.
 
2. 28.-29.03 toimub II Trapsi turniir batuudihüpetes ja Eesti MV DMTs, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.
 
3. 10.-12.04 toimub Scanidnavian Open Trampoline Taanis Haslevis. Sellel võistlusel ei ole me varem osalenud, aga tahaks sel hooajal minna. Sinna saavad minna võistlema võistlusrühmade sportlased, kes sooritavad salto seeriaid. Huvilistel palun esimesel võimalusel märku anda, siis saame mõelda, kuidas täpselt sinna minna võiks.
 
4. 25.-26.04 BG Kevadturniir Tartus. Traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tartus, kus saavad kõik BG klubi lapsed osaleda. Toimub ka Konnavoorhüppe voor. Oodata on võistlejaid üle 200 Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Leedust. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.
 
5. 2.-3.05 Eesti Meistrivõistlused ja Paide MV (korraldaja SK KATI). Järgmisel aastal toimuvad 8ndat korda Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes. Seal saavad osaleda kõik, kes teevad saltodega seeriat. See on kõige olulisem siseriiklik võistlus ja seal peaksid kõik võistlusrühma sportlased osalema. Paide MV raames toimub tõenäoliselt ka Konnahüppe voor, kus saavad kõik soovijad osaleda.
 
6. 7.-10.05 toimuvad Euroopa Meistrivõistlused Rootsis. Huvilistel Sigridile märku anda.
 
7. 19.-25.05 toimub rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup Rootsis. See on väga hea võimalus salto seeriate tegijatel ennast tugevas rahvusvahelises konkurentsis näidata. Soovitan seda võistlust väga. Osalejaid on seal 300-500 erinevatest maailma riikidest. Kogu reis toimub umbes nädal aega. Reisi orienteeruv hind on 400-500 EURi. Registreerimistähtaeg võistlustele on aprillis.
 
8. Lisaks on võimalik mai lõpus/juuni alguses minna võistlema ka Leetu.
 
9. Kindlasti üritame kevadehooajal minna võistlema ka Lätti.
 
10. 4.-11.07 suvelaager Pühajärve põhikoolis Sihval. Seal saavad osaleda kõik klubi sportlased. Laagri täpne hind selgub hiljem, orienteeruv hind on 200-250 EURi. Registreerimise tähtaeg on 20. mai – koos registreerimisega tuleb tasuda laagri registreerimistasu 50 EURi.
Laagris toimub vähemalt kaks trenni päevas. Teeme batuudihüppeid, DMT-treeninguid, üldfüüsilisi treeninguid ning koreograafia treeninguid. Lisaks mitmesuguseid mänge ja teatevõistlusi. Laagrisse viime vähemalt 2 batuuti, DMT ja muid vahendeid.
11. 6.-13.08 ja 15.-22.08 toimuvad Algarve suvelaagrid Portugalis. Oleme seal käinud juba üheksal eelneval aastal. Treeningtingimused on seal väga head. Tehakse batuudi ja DMT trenne, saab pidevalt kasutada basseine, käiakse mere ääres ja suures veepargis. Lapsi on seal mitmest Euroopa riigist. Sinna laagrisse minejad on juba kirja pandud.

 
Klubil on veebipood, kus saab tutvuda meie erineva spordivarustusega ning seda sealt tellida – http://www.trampoline.ee/shop/.