Plaanid hooajal 2020/2021

Sügisel on palju võistluseid tulemas Eestis, kuna kevadised võistlused lükkusid sügisesse. Välismaa võistlustest on hetkel plaanis sügiseks äärmisel juhul Lätti või Leetu minekud, kui olukord seda võimaldab. Loodame, et kevadeks on normaalsus taastunud ja saame minna ka välismaale võistlema.
 
Alanud hooajal on plaanis järgmised võistlused/laagrid:

1. 24.-25.10 Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes ja Paide MV (korraldaja SK KATI). Toimuvad 8ndat korda Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes. Seal saavad osaleda kõik, kes teevad saltodega seeriat. Panen kõigile südamele, et see on kõige olulisem siseriiklik võistlus ja seal peaksid kõik Andy ja Randy rühma lapsed osalema. Paide MV toimuvad laste B klassi ja konnahüpete voor ning sünkroonhüpete võistlus. Registreerimistähtaeg on 9.10. Saadan selle võistluse kohta veel täpsema infokirja.

2. 31.10-01.11 Eesti MV DMTs ja II Trapsi turniir, kus saavad kõik soovijad osaleda. Kindlasti toimub seal ka Konnahüpete voor. Täpsem info hiljem.

 
3. 21.-22.11 võimalikud võistlused Leedus või Lätis. Täpsem info hiljem.
 
4. 28.-29.11 Eesti KV batuudi- ja DMT-hüpetes ning Tartu MV. Tartu linna MV saavad osaleda kõik BG klubi lapsed. Väiksematele ja algajatele toimub Konnahüppe show. Täpsem info võistluste kohta tuleb hiljem. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.
 
5. 5.-6.12 võimalikud võistlused Lätis. Täpsem info hiljem.
 
6. 12.-13.12 Twisteri talveturniir. Täpsem info hiljem.
 
7. Detsembri lõpus või jaanuari alguses on plaanis traditsiooniline linnalaager Tartus. Täpsem info hiljem.

 
8. 19.-20.03 Aalsmeer Flower Cup Hollandis. Sellel võistlusel ei ole me varem osalenud, aga tahaks sel hooajal minna. Täpsem info hiljem võistlusrühmadele.
 
9. 27.-28.03 III Trapsi turniir
 
10. 3.04 toimub Scanidnavian Open Trampoline Taanis Haslevis. Sellel võistlusel ei ole me varem osalenud, aga tahaks sel hooajal minna. Täpsem info hiljem võistlusrühmadele.
 
11. 10.-11.04 Paide lahtised MV batuudihüpetes.
 
12. 24.-25.04 BG Kevadturniir Tartus. Traditsiooniline rahvusvaheline turniir Tartus, kus saavad kõik BG klubi lapsed osaleda. Kõige väiksematele toimub Konnahüppe show. Tõenäoliselt toimub selle võistlusega samal ajal ka Eesti MV DMTs. Oodata on võistlejaid üle 200 Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Leedust. Seoses võistluste korraldamisega on meil vaja ka mitmesuguseid auhindu ja meeneid. Kui kellelgi on pakkumisi või ideid, siis kõik on oodatud.
 
13. 29.04-02.05 toimuvad Euroopa Meistrivõistlused Šotsis. Huvilistel palun mulle märku anda.
 
14. 8.-9.05 Eesti MV batuudi- ja DMT-hüpetes. Korraldaja SK Traps.
 
15. 14.-15.05 toimub rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup Rootsis. See on väga hea võimalus salto seeriate tegijatel ennast tugevas rahvusvahelises konkurentsis näidata. Soovitan seda võistlust väga. Osalejaid on seal 300-500 erinevatest maailma riikidest. Kogu reis toimub umbes nädal aega. Reisi orienteeruv hind on 400-500 EURi. Registreerimistähtaeg võistlustele on aprillis.
 
16. Suvelaager Eestis, mis tõenäoliselt toimub juulis. Seal saavad osaleda kõik klubi sportlased. Kui kellelgi on ettepanekuid koha osas, siis andke märku.
 
17. 6.-13.08 ja 16.-23.08 toimuvad Algarve suvelaagrid Portugalis. Oleme seal käinud juba üheksal eelneval aastal (see aasta jäi kahjuks vahele). Treeningtingimused on seal väga head. Tehakse batuudi ja DMT trenne, saab pidevalt kasutada basseine, käiakse mere ääres ja suures veepargis. Lapsi on seal mitmest Euroopa riigist. Osaleda saab kahes järjestikuses laagris. Meile on planeeritud kohad keskmises laagris (seal on rahvast natuke vähem, 120 lapse ringis), milles osalemise hind on 400€ ja järgnevas laagris (16.-23.08), kus on väga vähe osalejaid (60 lapse ringis). Teise laagri hind on 230€, kui osaled esimeses laagris. See laager on mõeldud ainult võistlusrühma lastele.
Registreerimistasu on 120€, mis tuleb ära maksta koos registreerimisega. 

Laagri osalustasu (sisaldab registreerimistasu) tuleb ära maksta novembri alguses. Lennupileteid hakkame ostma jaanuaris. Sõidu hind eelmisel aastal oli 730€ lapse kohta ühes laagris osalejale; kahes laagris osalejale 960€. Kohti on piiratud arv, seega palun andke esimesel võimalusel teada, kes soovib osaleda. Samuti sel aastal kirjas olnud lapsed, kes ei ole veel öelnud, kas nad soovivad järgmisel aastal osaleda, palun mulle teada anda.

 
Klubile on veebipood, kus saab tutvuda meie erineva spordivarustusega ning seda sealt tellida – http://www.trampoline.ee/shop/