Rubriik: Videod

Paide MV 2019

Individuaalhüpped

Lasteklass B
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)

Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)

Lasteklass A
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (finaal)
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Ronald Sikk (I katse)

Noorteklass
Keilika Meos (II katse)
Marianne Tabas (I katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Juunioriklass
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

 

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass A
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (I katse)
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (II katse)
Kaisa Joala & Merleen Aaviku (I katse)
Kaisa Joala & Merleen Aaviku (II katse)

Noorteklass
Keilika Meos & Brigitta Seire (I katse)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II katse)
Marianne Tabas & Tuule Mai Metsoja (I katse)
Marianne Tabas & Tuule Mai Metsoja (II katse)

Karel Mändar & Andreas Truija (I katse)
Karel Mändar & Andreas Truija (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Tagged with: ,

Trapsi I turniir batuudihüpetes

Individuaalhüpped

Konnad
Remita Brikkel (I katse)
Remita Brikkel (II katse)
Randar Klaus (I katse)
Randar Klaus (II katse)
Tristan Muttik (I katse)
Tristan Muttik (II katse)
Simo Kristjan Mäesepp (I katse)
Simo Kristjan Mäesepp (II katse)

Miniklass
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Lasteklass B
Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)
Hella Helene Grigorjev (I katse)
Hella Helene Grigorjev (II katse)

Lasteklass A
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)

Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Karel Mändar (finaal)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Bruni Rõzov (finaal)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Noorteklass
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)
Marianne Tabas (finaal)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Keilika Meos (finaal)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)

Juunioriklass
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

 

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass A
Merleen Aaviku & Kaisa Joala (II katse)
Kristin Arabella Oja & Arabel Pedoson (II katse)

Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Noorteklass
Brigitta Seire & Keilika Meos (I katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (II katse)
Tuule Mai Metsoja & Marianne Tabas (I katse)
Tuule Mai Metsoja & Marianne Tabas (II katse)

Karel Mändar & Andreas Truija (I katse)
Karel Mändar & Andreas Truija (II katse)

Juunioriklass
Sten Püvi & Karl Valter Oja (I katse)
Sten Püvi & Karl Valter Oja (II katse)

Tagged with: ,

Läti KV 2019

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)

Tagged with: ,

Eesti Karikavõistlused batuudihüpetes 2018

Miniklass
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Kristin Arabella Oja (finaal)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)

Aaron Karu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)

Lasteklass
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)

Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)

Noorteklass
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)
Marianne Tabas (finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

Tagged with: ,

IX Tartu Meistrivõistlused

Individuaalhüpped

Konnahüpe
Gerd Johan Lessing (I katse)
Ode Zolgo (I katse)
Ode Zolgo (II katse)
Liisa Lota Joala (I katse)
Liisa Lota Joala (II katse)
Viktoria Leontjeva (I katse)
Viktoria Leontjeva (II katse)
Eleanor Lutsar (I katse)
Eleanor Lutsar (II katse)
Mii Ojakivi (I katse)
Mii Ojakivi (II katse)
Annabret Laane (II katse)
Kaur-Jonas Saar (I katse)
Kaur-Jonas Saar (II katse)
Theodora Helene Selter (I katse)
Theodora Helene Selter (II katse)
Leele Joala (I katse)
Leele Joala (II katse)
Tristan Muttik (II katse)
Lola-Aleksandra Jallai (I katse)
Lola-Aleksandra Jallai (II katse)
Kadri Joala (I katse)
Kadri Joala (II katse)

Lasteklass B
Alissa Ivanova (I katse)
Alissa Ivanova (II katse)
Annabel Veldre (I katse)
Annabel Veldre (II katse)
Marili Mette Marjamäe (I katse)
Marili Mette Marjamäe (II katse)
Marta Udu (I katse)
Marta Udu (II katse)
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Johanna Prey (I katse)
Johanna Prey (II katse)
Karoli Krete Marjamäe (I katse)
Karoli Krete Marjamäe (II katse)
Hele Jakobson (I katse)
Hele Jakobson (II katse)
Kristel Tamm (I katse)
Kristel Tamm (II katse)
Kaisa Aviste (I katse)
Kaisa Aviste (II katse)
Lisett Küla (I katse)
Lisett Küla (II katse)
Karoliina Lihtsa (I katse)
Karoliina Lihtsa (II katse)
Anna Isabella Hohensee (I katse)
Anna Isabella Hohensee (II katse)
Greteli Pavlova (I katse)
Greteli Pavlova (II katse)
Meelia Neido (I katse)
Meelia Neido (II katse)
Ronja Saksing (II katse)
Mona Raasik (I katse)
Mona Raasik (II katse)
Janeli Neido (I katse)
Janeli Neido (II katse)
Kreeta Annus (I katse)
Kreeta Annus (II katse)

Alan Richard Itse (I katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Ralf Kivirüüt (I katse)
Ralf Kivirüüt (II katse)
Mattias Paul (I katse)
Mattias Paul (II katse)
Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Kristjan Sokk (I katse)
Kristjan Sokk (II katse)
Kaur Joala (I katse)
Kaur Joala (II katse)
Kaspar Aviste (I katse)
Kaspar Aviste (II katse)
Jasper Kivirüüt (I katse)
Jasper Kivirüüt (II katse)

Lasteklass A
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (finaal)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Triinu Jõesaar (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Greete-Getriin Osolin (finaal)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Kaisa Joala (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Ingeri Jalakas (I katse)
Ingeri Jalakas (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Teele Viilup (I katse)
Teele Viilup (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Helena Liis Henning (II katse)
Indra Jalakas (I katse)
Indra Jalakas (II katse)
Sofia Laaniste (II katse)

Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Caius Priit Riisalu (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko BLok (finaal)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Karel Mändar (finaal)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Rasmus Blok (finaal)
Karl Kristofer Hohensee (I katse)
Karl Kristofer Hohensee (II katse)
Karl Kristofer Hohensee (finaal)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Tristan Mäesepp (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Bruno Rõzov (I katse)
Hardi Andero Jens (I katse)
Hardi Andero Jens (II katse)

Noorteklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Ester Nugis (finaal)
Lenne Mats (I katse)
Lenne Mats (II katse)
Lenne Mats (finaal)
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)
Marianne Tabas (finaal)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Marii Heleen Jõgiste (finaal)
Heleriin Ivask (I katse)
Heleriin Ivask (II katse)
Anneli Oro (I katse)
Anneli Oro (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Mihkel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva (II katse)
Mihkel Liiva (finaal)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Hanna-Rea Err (I katse)
Hanna-Rea Err (II katse)
Hanna-Rea Err (finaal)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)

Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl OSkar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Tanel Ronimois (I katse)
Tanel Ronimois (II katse)
Tanel Ronimois (finaal)

 

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass B
Hele Jakobson & Kaisa Joala (I katse)
Hele Jakobson & Kaisa Joala (II katse)
Karoli Krete Marjamäe & Marili Mette Marjamäe (I katse)
Karoli Krete Marjamäe & Marili Mette Marjamäe (II katse)
Teele Viilup & Birgit Sõrmus (I katse)
Teele Viilup & Birgit Sõrmus (II katse)
Marta Udu & Johanna Prey (II katse)
Alissa Ivanova & Ingeri Jalakas (II katse)
Merleen Aaviku & Kreeta Annus (II katse)

Mihkel Liiva & Alan Richard Itse (I katse)
Mihkel Liiva & Alan Richard Itse (II katse)
Mattias Paul & Ralf Kivirüüt (I katse)
Mattias Paul & Ralf Kivirüüt (II katse)

Lasteklass A
Kerti Järg & Triinu Jõesaar (I katse)
Kerti Järg & Triinu Jõesaar (II katse)
Berit Lepp & Saara Martoja (I katse)
Berit Lepp & Saara Martoja (II katse)
Keilika Meos & Brigitta Seire (I katse)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II katse)
Sofia Laaniste & Carol Liina Riisalu (I katse)
Sofia Laaniste & Carol Liina Riisalu (II katse)

Caius Priit Riisalu & Karl Kristofer Hohensee (I katse)
Caius Priit Riisalu & Karl Kristofer Hohensee (II katse)
Rasmus Blok & Riko Blok (I katse)
Rasmus Blok & Riko Blok (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Noorteklass
Ester Nugis & Hanna Samelselg (I katse)
Ester Nugis & Hanna Samelselg (II katse)
Lenne Mats & Katarina Elling (I katse)
Lenne Mats & Katarina Elling (II katse)
Marii Heleen Jõgiste & Anneli Oro (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Anneli Oro (II katse)
Heleriin Ivask & Indra Jalakas (I katse)
Heleriin Ivask & Indra Jalakas (II katse)

Kaarel Räisa & Markus Tamm (I katse)
Kaarel Räisa & Markus Tamm (II katse)
Andreas Truija & Karel Mändar (I katse)
Andreas Truija & Karel Mändar (II katse)

Juunioriklass
Helena Samelselg & Karoline Lindpere (I katse)
Helena Samelselg & Karoline Lindpere (II katse)
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (I katse)
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (II katse)
Mirjam Kärk & Hanna-Rea Err (I katse)
Mirjam Kärk & Hanna-Rea Err (II katse)
Merlin Klemm & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Merlin Klemm & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

FinCup 2018

Batuut

U10
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

U12
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)

U14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)

Täiskasvanud
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

 

DMT

U10
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Arabel Pedoson (II finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Kristin Arabella Oja (I finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (I finaal)
Aaron Karu (II finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

U14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (I finaal)
Merlin Klemm (II finaal)

U16
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (I finaal)

Tagged with: , ,

Twisteri talveturniir 2018

Individuaalhüpped

Lasteklass B
Merleen Aaviku (I katse)
Merleen Aaviku (II katse)
Lisandra Kulp (I katse)
Lisandra Kulp (II katse)

Ronald Sikk (II katse)

Lasteklass A
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)

Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)
Bruno Rõzov (II katse)
Bruno Rõzov (finaal)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Noorteklass
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass B
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (I katse)
Arabel Pedoson & Kristin Arabella Oja (II katse)

Lasteklass A
Keilika Meos & Brigitta Seire (I katse)
Keilika Meos & Brigitta Seire (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Merlin Klemm (II katse)

Tagged with: , , ,

Open Baltic 2018

Sündinud 2010-…
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Sündinud 2008-2009
Marta Udu (I katse)
Marta Udu (II katse)
Marta Udu (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Sündinud 2006-2007
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Birgit Sõrmus (finaal)
Teele Viilup (I katse)
Teele Viilup (II katse)
Teele Viilup (finaal)

Tagged with: , ,

Eesti Meistrivõistlused 2018

Lasteklass
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Triinu Jõesaar (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Sofia Laaniste (I katse)
Sofia Laaniste (II katse)
Sofia Laaniste (finaal)
Grete Schkiperov (I katse)
Grete Schkiperov (II katse)
Grete Schkiperov (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Grete-Getriin Osolin (I katse)
Grete-Getriin Osolin (II katse)
Gretel Kirikal (I katse)
Gretel Kirikal (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Berit Pikner (I katse)
Berit Pikner (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Egeli Kirikal (I katse)
Egeli Kirikal (II katse)

Roman Medved (I katse)
Roman Medved (II katse)
Roman Medved (finaal)
Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Caius Priit Riisalu (finaal)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Oskar Põder (finaal)
Mihkel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva (II katse)
Mihkel Liiva (finaal)
Theodor Kolga (I katse)
Theodor Kolga (II katse)
Theodor Kolga (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Rasmus Blok (II katse)
Justin Priimak (I katse)
Justin Priimak (II katse)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)

Noorteklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Ester Nugis (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)
Karolina Anvelt (finaal)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Elis Kraav (finaal)
Lenne Mats (I katse)
Lenne Mats (II katse)
Lenne Mats (finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Arseni Tšurdaljov (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Kert Märten Kedelauk (finaal)
Piter Sinkov (I katse)
Piter Sinkov (II katse)
Piter Sinkov (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)
Kristel Rjabov (I katse)
Kristel Rjabov (II katse)
Hanna Rea Err (I katse)
Hanna Rea Err (II katse)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Tagged with: , , ,

Frivolten Cup 2018

Batuut

U12
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

U13-14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)

U15-16
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Juuniorid
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Täiskasvanud
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

 

DMT

U12
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

U13-14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (I finaal)
Merlin Klemm (II finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (I finaal)
Kaarel Räisa (II finaal)

U15-16
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Juuniorid
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (I finaal)
Karl OSkar Vedler (II finaal)

Tagged with: , ,
Top