Rubriik: Videod

Open Baltic 2018

Sündinud 2010-…
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Rafael Karu (finaal)

Sündinud 2008-2009
Marta Udu (I katse)
Marta Udu (II katse)
Marta Udu (finaal)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Aaron Karu (finaal)

Sündinud 2006-2007
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Birgit Sõrmus (finaal)
Teele Viilup (I katse)
Teele Viilup (II katse)
Teele Viilup (finaal)

Sildid , ,

Eesti Meistrivõistlused 2018

Lasteklass
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Triinu Jõesaar (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Sofia Laaniste (I katse)
Sofia Laaniste (II katse)
Sofia Laaniste (finaal)
Grete Schkiperov (I katse)
Grete Schkiperov (II katse)
Grete Schkiperov (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Grete-Getriin Osolin (I katse)
Grete-Getriin Osolin (II katse)
Gretel Kirikal (I katse)
Gretel Kirikal (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Berit Pikner (I katse)
Berit Pikner (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Saara Martoja (I katse)
Saara Martoja (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Egeli Kirikal (I katse)
Egeli Kirikal (II katse)

Roman Medved (I katse)
Roman Medved (II katse)
Roman Medved (finaal)
Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Caius Priit Riisalu (finaal)
Oskar Põder (I katse)
Oskar Põder (II katse)
Oskar Põder (finaal)
Mihkel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva (II katse)
Mihkel Liiva (finaal)
Theodor Kolga (I katse)
Theodor Kolga (II katse)
Theodor Kolga (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Rasmus Blok (II katse)
Justin Priimak (I katse)
Justin Priimak (II katse)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)

Noorteklass
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Ester Nugis (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)
Karolina Anvelt (finaal)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Elis Kraav (finaal)
Lenne Mats (I katse)
Lenne Mats (II katse)
Lenne Mats (finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Arseni Tšurdaljov (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Kert Märten Kedelauk (finaal)
Piter Sinkov (I katse)
Piter Sinkov (II katse)
Piter Sinkov (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Lemme Vaher (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)
Kristel Rjabov (I katse)
Kristel Rjabov (II katse)
Hanna Rea Err (I katse)
Hanna Rea Err (II katse)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)

Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)

Sildid , , ,

Frivolten Cup 2018

Batuut

U12
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

U13-14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)

U15-16
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Juuniorid
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)

Täiskasvanud
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

 

DMT

U12
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (I finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

U13-14
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (I finaal)
Merlin Klemm (II finaal)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (I finaal)
Kaarel Räisa (II finaal)

U15-16
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Juuniorid
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (I finaal)
Karl OSkar Vedler (II finaal)

Sildid , ,

Kevadturniir 2018

Individuaalhüpped

Lasteklass B
Josephina Sohlberg (I katse)
Josephina Sohlberg (II katse)
Elli Huovinen (I katse)
Elli Huovinen (II katse)
Ingeri Jalakas (I katse)
Ingeri Jalakas (II katse)
Aliisa Soljala (I katse)
Annabel Veldre (I katse)
Annabel Veldre (II katse)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Elinor Martin (I katse)
Elinor Martin (II katse)
Petra Cassandra Laaneoks (I katse)
Petra Cassandra Laaneoks (II katse)
Hanna Hiob (I katse)
Hanna Hiob (II katse)
Alissa Ivanova (I katse)
Alissa Ivanova (II katse)
Meribel Kahro (II katse)
Liisi Jõesaar (I katse)
Liisi Jõesaar (II katse)
Lisanna Margus (I katse)
Lisanna Margus (II katse)
Lisett Küla (I katse)
Lisett Küla (II katse)
Marie Kruusa (I katse)
Marie Kruusa (II katse)
Hele Jakobson (I katse)
Hele Jakobson (II katse)
Loora Hiob (I katse)
Loora Hiob (II katse)
Janne Tiiter (II katse)
Kätriin Kangro (I katse)
Kätriin Kangro (II katse)
Johanna Prey (I katse)
Johanna Prey (II katse)
Kaisa Aviste (I katse)
Kaisa Aviste (II katse)
Anni Mari Luik (I katse)
Anni Mari Luik (II katse)
Vanessa Tshigin (I katse)
Vanessa Tshigin (II katse)

Alan Richard Itse (I katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Hardi Andero Jens (I katse)
Hardi Andero Jens (II katse)
Ralf Kivirüüt (I katse)
Ralf Kivirüüt (II katse)
Sakari Ahonen (I katse)
Sakari Ahonen (II katse)
Rasmus Rannik (I katse)
Rasmus Rannik (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Erik Kruusa (II katse)
Aamos Hokkanen (I katse)
Aamos Hokkanen (II katse)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Andre Mikk Abel (I katse)
Andre Mikk Abel (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Sebastian Holm (I katse)
Sebastian Holm (II katse)
Georg Schkiperov (I katse)
Georg Schkiperov (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Henri Vahtel (I katse)
Henri Vahtel (II katse)

Lasteklass A
Julija Musolina (I katse)
Julija Musolina (II katse)
Julija Musolina (finaal)
Alesja Uljanova (I katse)
Alesja Uljanova (II katse)
Alesja Uljanova (finaal)
Maya Toivanen (I katse)
Maya Toivanen (II katse)
Maya Toivanen (finaal)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Tea Ala-Laurila (I katse)
Tea Ala-Laurila (II katse)
Tea Ala-Laurila (finaal)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Triinu Jõesaar (finaal)
Maisa Jansson (I katse)
Maisa Jansson (II katse)
Maisa Jansson (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Jessica Saramaa (I katse)
Jessica Saramaa (II katse)
Nika Fedorchenko (I katse)
Nika Fedorchenko (II katse)
Iiris Koivusalo (II katse)
Darja Jefremova (I katse)
Darja Jefremova (II katse)
Venla Väisäinen (I katse)
Venla Väisäinen (II katse)
Sofia Laaniste (I katse)
Sofia Laaniste (II katse)
Grete Schkiperov (I katse)
Grete Schkiperov (II katse)
Linga Golmohammadi (I katse)
Linga Golmohammadi (II katse)
Gretel Kirikal (I katse)
Gretel Kirikal (II katse)
Daniella Shatilova (I katse)
Daniella Shatilova (II katse)
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Emili Heinaste (I katse)
Emili Heinaste (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Carol Liina Riisalu (I katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)
Kaisa Joala (I katse)
Kaisa Joala (II katse)
Pille-Riin Perv (I katse)
Pille-Riin Perv (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Teele Viilup (I katse)
Teele Viilup (II katse)
Birgit Sõrmus (I katse)
Birgit Sõrmus (II katse)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Egeli Kirikal (I katse)
Egeli Kirikal (II katse)
Merit Malinin (I katse)
Merit Malinin (II katse)
Indra Jalakas (I katse)
Indra Jalakas (II katse)
Nicola Barsegjana (I katse)
Nicola Barsegjana (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

Andrejs Esterkins (I katse)
Andrejs Esterkins (II katse)
Andrejs Esterkins (finaal)
Jaroslavs Kalninsh (I katse)
Jaroslavs Kalninsh (II katse)
Jaroslavs Kalninsh (finaal)
Arturs Leonovs (I katse)
Arturs Leonovs (II katse)
Arturs Leonovs (finaal)
Arttu Mikael Jussila (I katse)
Arttu Mikael Jussila (II katse)
Arttu Mikael Jussila (finaal)
Igor Panyushkin (I katse)
Igor Panyushkin (II katse)
Igor Panyushkin (finaal)
Stepan Nikolaev (I katse)
Stepan Nikolaev (II katse)
Stepan Nikolaev (finaal)
Kirill Sokolov (I katse)
Kirill Sokolov (II katse)
Kirill Sokolov (finaal)
Maksim Strakhov (I katse)
Maksim Strakhov (II katse)
Maksim Strakhov (finaal)
Kaius Samuel Kääriäinen (I katse)
Kaius Samuel Kääriäinen (II katse)
Victor Böhme (I katse)
Victor Böhme (II katse)
Ivan Batenev (I katse)
Ivan Batenev (II katse)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Luca Jan Daniel Vanttaja (I katse)
Luca Jan Daniel Vanttaja (II katse)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Kristian Kiiski (I katse)
Kristian Kiiski (II katse)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Otto Hokkanen (I katse)
Otto Hokkanen (II katse)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Ilia Mitushkin (I katse)
Ilia Mitushkin (II katse)
Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)

Noorteklass
Alexandra Nikolaeva (I katse)
Alexandra Nikolaeva (II katse)
Alexandra Nikolaeva (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Ester Nugis (finaal)
Kaisa Makkonen (I katse)
Kaisa Makkonen (II katse)
Kaisa Makkonen (finaal)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Elis Kraav (finaal)
Siiri Hermiina Saarima (I katse)
Siiri Hermiina Saarima (II katse)
Siiri Hermiina Saarima (finaal)
Tiola Norris (II katse)
Tiola Norris (finaal)
Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Marii Heleen Jõgiste (II katse)
Heleriin Ivask (I katse)
Heleriin Ivask (II katse)
Helmi Aurora Ahlroos (II katse)
Annelii Oro (I katse)
Annelii Oro (II katse)

Vadims Konuhovs (I katse)
Vadims Konuhovs (II katse)
Vadims Konuhovs (finaal)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Saku Oliver Jussila (I katse)
Saku Oliver Jussila (II katse)
Saku Oliver Jussila (finaal)
Aarni Säily (I katse)
Aarni Säily (II katse)
Aarni Säily (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)
Oskari Pöyry (II katse)
Oskari Pöyry (finaal)
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Kaspar Joala (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)
Bladimir Vydritskiy (I katse)
Bladimir Vydritskiy (II katse)
Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)

Juunioriklass
Darja Ovcharuka (I katse)
Darja Ovcharuka (II katse)
Darja Ovcharuka (finaal)
Oona Maria Eskola (I katse)
Oona Maria Eskola (II katse)
Oona Maria Eskola (finaal)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Lemme Vaher (I katse)
Lemme Vaher (II katse)
Aada Helmi Maria Sohlberg (I katse)
Aada Helmi Maria Sohlberg (II katse)
Aada Helmi Maria Sohlberg (finaal)
Hanna Rea Err (I katse)
Hanna Rea Err (II katse)
Hanna Rea Err (finaal)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Miia Kattel (I katse)
Miia Kattel (II katse)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Eliise Tael (I katse)
Eliise Tael (II katse)
Krete Kaasik (II katse)

Ilja Fjodorovs (I katse)
Ilja Fjodorovs (II katse)
Ilja Fjodorovs (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Joel Juhani Savelainen (I katse)
Joel Juhani Savelainen (II katse)
Joel Juhani Savelainen (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Raoul Rapeli (I katse)
Raoul Rapeli (II katse)
Raoul Rapeli (finaal)
Miska Herrala (I katse)
Miska Herrala (II katse)
Miska Herrala (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Roman Novikov (I katse)
Roman Novikov (II katse)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass B
Ingeri Jalakas & Indra Jalakas (I katse)
Ingeri Jalakas & Indra Jalakas (II katse)
Birgit Sõrmus & Teele Viilup (I katse)
Birgit Sõrmus & Teele Viilup (II katse)
Hanna Hiob & Elinor Martin (I katse)
Hanna Hiob & Elinor Martin (II katse)
Maisa Jansson & Josephina Sohlberg (I katse)
Maisa Jansson & Josephina Sohlberg (II katse)
Annabel Veldre & Alissa Ivanova (I katse)
Annabel Veldre & Alissa Ivanova (II katse)
Brigitta Seire & Tuule Mai Metsoja (I katse)
Brigitta Seire & Tuule Mai Metsoja (II katse)
Kaisa Joala & Hele Jakobson (I katse)
Kaisa Joala & Hele Jakobson (II katse)
Kätriin Kangro & Janne Tiiter (I katse)
Kätriin Kangro & Janne Tiiter (II katse)
Loora Hiob & Meribel Kahro (I katse)
Loora Hiob & Meribel Kahro (II katse)
Johanna Prey & Merilin Viiklaid (I katse)
Johanna Prey & Merilin Viiklaid (II katse)

Rasmus Blok & Ralf Kivirüüt (I katse)
Rasmus Blok & Ralf Kivirüüt (II katse)
Rasmus Rannik & Alan Richard Itse (I katse)
Rasmus Rannik & Alan Richard Itse (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)
Erik Kruusa & Georg Schkiperov (I katse)
Erik Kruusa & Georg Schkiperov (II katse)

Lasteklass A
Julija Musolina & Alesja Uljanova (I katse)
Julija Musolina & Alesja Uljanova (II katse)
Maya Toivanen & Tea Ala-Laurila (I katse)
Maya Toivanen & Tea Ala-Laurila (II katse)
Kerti Järg & Triinu Jõesaar (I katse)
Kerti Järg & Triinu Jõesaar (II katse)
Saara Martoja & Emili Heinaste (I katse)
Saara Martoja & Emili Heinaste (II katse)
Kaisa Wirth & Greete-Getriin Osolin (I katse)
Kaisa Wirth & Greete-Getriin Osolin (II katse)
Kristin Arabella Oja & Keilika Meos (I katse)
Kristin Arabella Oja & Keilika Meos (II katse)
Darja Jefremova & Nika Fedorchenko (I katse)
Darja Jefremova & Nika Fedorchenko (II katse)
Sofia Laaniste & Merit Malinin (I katse)
Sofia Laaniste & Merit Malinin (II katse)
Berit Lepp & Arabel Pedoson (I katse)
Berit Lepp & Arabel Pedoson (II katse)
Egeli Kirikal & Gretel Kirikal (I katse)
Egeli Kirikal & Gretel Kirikal (II katse)
Grete Schkiperov & Pille-Riin Perv (I katse)
Grete Schkiperov & Pille-Riin Perv (II katse)

Jaroslavs Kalninsh & Arturs Leonovs (I katse)
Jaroslavs Kalninsh & Arturs Leonovs (II katse)
Igor Panyushkin & Maksim Strakhov (I katse)
Igor Panyushkin & Maksim Strakhov (II katse)
Stepan Nikolaev & Kirill Sokolov (I katse)
Stepan Nikolaev & Kirill Sokolov (II katse)
Karel Mändar & Bruno Rõzov (I katse)
Karel Mändar & Bruno Rõzov (II katse)

Noorteklass
Hanna Samelselg & Ester Nugis (I katse)
Hanna Samelselg & Ester Nugis (II katse)
Annelii Oro & Marii Heleen Jõgiste (I katse)
Annelii Oro & Marii Heleen Jõgiste (II katse)

Andrejs Esterkins & Vadims Konuhovs (I katse)
Andrejs Esterkins & Vadims Konuhovs (II katse)
Aarni Säily & Oskari Pöyry (I katse)
Aarni Säily & Oskari Pöyry (II katse)
Andreas Truija & Harry Noorsalu (I katse)
Andreas Truija & Harry Noorsalu (II katse)

Juunioriklass
Anneli Kuldkepp & Krete Kaasik (I katse)
Anneli Kuldkepp & Krete Kaasik (II katse)
Helena Samelselg & Eliise Tael (I katse)
Helena Samelselg & Eliise Tael (II katse)
Merlin Klemm & Miia Kattel (I katse)
Merlin Klemm & Miia Kattel (II katse)
Lemme Vaher & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Lemme Vaher & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Mirjam Kärk & Katarina Elling (I katse)
Mirjam Kärk & Katarina Elling (II katse)

Martin Gross & Karl Valter Oja (I katse)
Martin Gross & Karl Valter Oja (II katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (I katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (II katse)
Marten Sten Rahuoja & Markus Tamm (I katse)
Marten Sten Rahuoja & Markus Tamm (II katse)

Sildid , ,

VIII Paide Lahtised Meistrivõistlused batuudihüpetes

Individuaalhüpped

Lasteklass B
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Romet Kurrikoff (I katse)
Romet Kurrikoff (II katse)

Lasteklass A
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brgitta Seire (II katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)

Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)

Noorteklass
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Markus Tamm (finaal)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Harry Noorsalu (finaal)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

Juunioriklass
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)

 

 

Sünkroonhüpped

Lasteklass B
Brigitta Seire & Tuule Mai Metsoja (I katse)
Brigitta Seire & Tuule Mai Metsoja (II katse)

Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Lasteklass A
Arabel Pedoson & Berit Lepp (I katse)
Arabel Pedoson & Berit Lepp (II katse)
Keilika Meos & Kristin Arabella Oja (I katse)
Keilika Meos & Kristin Arabella Oja (II katse)

Juunioriklass
Keitlyn-Merit Sepp & Lemme Vaher (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp & Lemme Vaher (II katse)

Sten Püvi & Karl Valter Oja (I katse)
Sten Püvi & Karl Valter Oja (II katse)
Kaarel Räisa & Karl Oskar Vedler (I katse)
Kaarel Räisa & Karl Oskar Vedler (II katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (I katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (II katse)

Sildid ,

Läti KV 2018

Batuut

Sündinud 2010-2011
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

Sündinud 2008-2009
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Sündinud 2006-2007
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Keilika Meos (finaal)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Tuule Mai Metsoja (finaal)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Brigitta Seire (finaal)

Sündinud 2004-2005
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)

Sündinud 2002-2003
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)

Täiskasvanud
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)

 

 

DMT

Sündinud 2010-2011
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)

Sündinud 2008-2009
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Sündinud 2006-2007
Brigitta Seire (I katse)

Sündinud 2004-2005
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)

Sündinud 2002-2003
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)

Sildid ,

Twisteri talveturniir batuudihüpetes 2017

Individuaal

Miniklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)

Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)

Lasteklass B
Keilika Meos (I katse)
Keilika Meos (II katse)
Brigitta Seire (I katse)
Brigitta Seire (II katse)
Tuule Mai Metsoja (I katse)
Tuule Mai Metsoja (II katse)
Marianne Tabas (I katse)
Marianne Tabas (II katse)

Morgan Matthias Rikken (I katse)
Morgan Matthias Rikken (II katse)

Lasteklass A
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)

Noorteklass
Kaarel Räisa (I katse)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (II katse)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)

Juunioriklass
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)

 

 

Sünkroon

Miniklass
Arabel Pedoson & Berit Lepp (I katse)
Arabel Pedoson & Berit Lepp (II katse)

Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Lasteklass B
Tuule Mai Metsoja & Kristin Arabella Oja (I katse)
Tuule Mai Metsoja & Kristin Arabella Oja (II katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (I katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (II katse)

Juunioriklass
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (II katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (I katse)
Karl Oskar Vedler & Kaarel Räisa (II katse)

Sildid

Noorte MM 2017

Individuaal

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)

 

Sünkroon

Hanna Samelselg & Triinu Jõesaar
Merlin Klemm & Keitlyn-Merit Sepp
Kaarel Räisa & Karl Oskar Vedler

 

DMT

Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)

Sildid

Eesti Karikavõistlused batuudihüpetes

Miniklass
Arabel Pedoson (I katse)
Arabel Pedoson (II katse)
Arabel Pedoson (finaal)
Berit Lepp (I katse)
Berit Lepp (II katse)
Berit Lepp (finaal)
Kristin Arabella Oja (I katse)
Kristin Arabella Oja (II katse)
Kristin Arabella Oja (finaal)
Sofia Laaniste (I katse)
Sofia Laaniste (II katse)
Sofia Laaniste (finaal)
Merilin Viiklaid (I katse)
Merilin Viiklaid (II katse)
Merilin Viiklaid (finaal)
Merit Malinin (I katse)
Merit Malinin (II katse)
Merit Malinin (finaal)
Meelia Neido (I katse)
Meelia Neido (II katse)
Sonja Kralla (I katse)
Sonja Kralla (II katse)
Marie Kruusa (II katse)

Caius Priit Riisalu (I katse)
Caius Priit Riisalu (II katse)
Caius Priit Riisalu (finaal)
Rasmus Blok (I katse)
Rasmus Blok (II katse)
Rasmus Blok (finaal)
Erik Kruusa (I katse)
Erik Kruusa (II katse)
Erik Kruusa (finaal)
Alan Richard Itse (I katse)
Alan Richard Itse (II katse)
Alan Richard Itse (finaal)
Bruno Rõzov (I katse)
Bruno Rõzov (II katse)
Bruno Rõzov (finaal)
Ralf Kivirüüt (I katse)
Ralf Kivirüüt (II katse)
Ralf Kivirüüt (finaal)
Rafael Karu (I katse)
Rafael Karu (II katse)
Aaron Karu (I katse)
Aaron Karu (II katse)
Rasmus Rannik (I katse)
Rasmus Rannik (II katse)

Lasteklass
Hanna Samelselg (I katse)
Hanna Samelselg (II katse)
Hanna Samelselg (finaal)
Katarina Elling (I katse)
Katarina Elling (II katse)
Katarina Elling (finaal)
Kerti Järg (I katse)
Kerti Järg (II katse)
Kerti Järg (finaal)
Kaisa Wirth (I katse)
Kaisa Wirth (II katse)
Kaisa Wirth (finaal)
Greete-Getriin Osolin (I katse)
Greete-Getriin Osolin (II katse)
Greete-Getriin Osolin (finaal)
Saara Martoja (I katse)
Lenne Mats (I katse)
Lenne Mats (II katse)
Triinu Jõesaar (I katse)
Triinu Jõesaar (II katse)
Carol Liina Riisalu (II katse)

Arseni Tšurdaljov (I katse)
Arseni Tšurdaljov (II katse)
Arseni Tšurdaljov (finaal)
Kert Märten Kedelauk (I katse)
Kert Märten Kedelauk (II katse)
Kert Märten Kedelauk (finaal)
Kaspar Ivanov (I katse)
Kaspar Ivanov (II katse)
Kaspar Ivanov (finaal)
Andreas Truija (I katse)
Andreas Truija (II katse)
Andreas Truija (finaal)
Aadu Tordik (I katse)
Aadu Tordik (II katse)
Aadu Tordik (finaal)
Riko Blok (I katse)
Riko Blok (II katse)
Riko Blok (finaal)

Noorteklass
Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Keitlyn-Merit Sepp (finaal)
Mirjam Kärk (I katse)
Mirjam Kärk (II katse)
Mirjam Kärk (finaal)
Hanna Rea Err (I katse)
Hanna Rea Err (II katse)
Hanna Rea Err (finaal)
Ester Nugis (I katse)
Ester Nugis (II katse)
Ester Nugis (finaal)
Karolina Anvelt (I katse)
Karolina Anvelt (II katse)
Karolina Anvelt (finaal)
Merlin Klemm (I katse)
Merlin Klemm (II katse)
Merlin Klemm (finaal)
Elis Kraav (I katse)
Elis Kraav (II katse)
Aiki Suits (I katse)
Aiki Suits (II katse)

Kaarel Räisa (I katse)
Kaarel Räisa (II katse)
Kaarel Räisa (finaal)
Valtteri Jalava (I katse)
Valtteri Jalava (II katse)
Valtteri Jalava (finaal)
Martin Gross (I katse)
Martin Gross (II katse)
Martin Gross (finaal)
Marten Sten Rahuoja (I katse)
Marten Sten Rahuoja (II katse)
Marten Sten Rahuoja (finaal)
Markus Tamm (I katse)
Markus Tamm (finaal)
Robert Ranta (I katse)
Robert Ranta (II katse)
Harry Noorsalu (I katse)
Harry Noorsalu (II katse)

Juunioriklass
Krete Kaasik (I katse)
Krete Kaasik (II katse)
Krete Kaasik (finaal)
Anneli Kuldkepp (I katse)
Anneli Kuldkepp (II katse)
Anneli Kuldkepp (finaal)
Helena Samelselg (I katse)
Helena Samelselg (II katse)
Helena Samelselg (finaal)
Karoline Lindpere (I katse)
Karoline Lindpere (II katse)
Karoline Lindpere (finaal)
Maris Kortel (I katse)
Maris Kortel (II katse)
Maris Kortel (finaal)
Kristel Rjabov (I katse)
Kristel Rjabov (II katse)
Kristel Rjabov (finaal)

Rainer Raiend (I katse)
Rainer Raiend (II katse)
Rainer Raiend (finaal)
Karl Valter Oja (I katse)
Karl Valter Oja (II katse)
Karl Valter Oja (finaal)
Alexander Gregor Reinaste (I katse)
Alexander Gregor Reinaste (II katse)
Alexander Gregor Reinaste (finaal)
Karl Oskar Vedler (I katse)
Karl Oskar Vedler (II katse)
Karl Oskar Vedler (finaal)
Sten Püvi (I katse)
Sten Püvi (II katse)
Sten Püvi (finaal)

Sildid

VIII Tartu Meistrivõistlused

Individuaal

Konnahüpped
Robin Truija (I katse)
Robin Truija (II katse)
Ardo Johannes Abel (I katse)
Ardo Johannes Abel (II katse)
Richard Karro (I katse)
Richard Karro (II katse)
Carmen Kikkas (I katse)
Carmen Kikkas (II katse)
Sebastian Holm (I katse)
Sebastian Holm (II katse)
Ronja Saksing (I katse)
Ronja Saksing (II katse)
Joonatan Sepp (I katse)
Joonatan Sepp (II katse)
Lisandra Härm (I katse)
Kristiina Sütt (I katse)

Lasteklass B
Kaspar Joala (I katse)
Kaspar Joala (II katse)
Karel Mändar (I katse)
Karel Mändar (II katse)
Maikel Liiva (I katse)
Maikel Liiva (II katse)
Patrik Uleksin (I katse)
Patrik Uleksin (II katse)
Mihkel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva (II katse)
Hardi Andero Jens (II katse)
Tristan Mäesepp (I katse)
Tristan Mäesepp (II katse)
Ronald Sikk (I katse)
Ronald Sikk (II katse)
Andre Mikk Abel (I katse)
Andre Mikk Abel (II katse)

 

Sünkroon

Miniklass
Arabel Pedoson & Berit Lepp (I katse)
Arabel Pedoson & Berit Lepp (II katse)
Merilin Viiklaid & Meelia Neido (I katse)
Merilin Viiklaid & Meelia Neido (II katse)
Sonja Kralla & Loore Laurimäe (I katse)
Sonja Kralla & Loore Laurimäe (II katse)

Rasmus Blok & Ralf Kivirüüt (I katse)
Rasmus Blok & Ralf Kivirüüt (II katse)
Alan Richard Itse & Rasmus Rannik (I katse)
Alan Richard Itse & Rasmus Rannik (II katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (I katse)
Aaron Karu & Rafael Karu (II katse)

Lasteklass B
Marii Heleen Jõgiste & Anneli Oro (I katse)
Marii Heleen Jõgiste & Anneli Oro (II katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (I katse)
Brigitta Seire & Keilika Meos (II katse)
Teele Viilup & Birgit Sõrmus (I katse)
Teele Viilup & Birgit Sõrmus (II katse)
Annabel Veldre & Alissa Ivanova (I katse)
Annabel Veldre & Alissa Ivanova (II katse)
Indra Jalakas & Ingeri Jalakas (I katse)
Indra Jalakas & Ingeri Jalakas (II katse)
Marta Udu & Elinor Martin (I katse)
Marta Udu & Elinor Martin (II katse)
Helena-Liis Henning & Pille-Riin Perv (I katse)
Helena-Liis Henning & Pille-Riin Perv (II katse)

Mihkel Liiva & Maikel Liiva (I katse)
Mihkel Liiva & Maikel Liiva (II katse)
Bruno Rõzov & Karel Mändar (I katse)
Bruno Rõzov & Karel Mändar (II katse)

Lasteklass A
Emili Heinaste & Saara Martoja (I katse)
Emili Heinaste & Saara Martoja (II katse)
Greete-Getriin Osolin & Kaisa Wirth (I katse)
Greete-Getriin Osolin & Kaisa Wirth (II katse)
Hanna Samelselg & Triinu Jõesaar (I katse)
Hanna Samelselg & Triinu Jõesaar (II katse)
Kerti Järg & Katarina Elling (I katse)
Kerti Järg & Katarina Elling (II katse)
Lenne Mats & Sofia Laaniste (I katse)
Lenne Mats & Sofia Laaniste (II katse)

Kaspar Ivanov & Andreas Truija (I katse)
Kaspar Ivanov & Andreas Truija (II katse)
Aadu Tordik & Arseni Tšurdaljov (II katse)

Noorteklass
Elis Kraav & Karolina Anvelt (I katse)
Elis Kraav & Karolina Anvelt (II katse)
Mirjam Kärk & Keitlyn-Merit Sepp (I katse)
Mirjam Kärk & Keitlyn-Merit Sepp (II katse)
Ester Nugis & Eliise Tael (I katse)
er Nugis & Eliise Tael (II katse)

Karl Valter Oja & Martin Gross (I katse)
Karl Valter Oja & Martin Gross (II katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (I katse)
Markus Tamm & Marten Sten Rahuoja (II katse)
Riko Blok & Valtteri Jalava (I katse)
Riko Blok & Valtteri Jalava (II katse)
Kert Märten Kedelauk & Robert Ranta (I katse)
Kert Märten Kedelauk & Robert Ranta (II katse)

Juunioriklass
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (I katse)
Krete Kaasik & Anneli Kuldkepp (II katse)
Kristel Rjabov & Maris Kortel (I katse)
Kristel Rjabov & Maris Kortel (II katse)
Helena Samelselg & Karoline Lindpere (I katse)
Helena Samelselg & Karoline Lindpere (II katse)

Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (I katse)
Alexander Gregor Reinaste & Sten Püvi (II katse)

Sildid
Top